Аеропорт Гонконгу випробовує кабіну для дезінфекції пасажирів

Відомо, що криза в галузі охорони здоров’я, викликана поширенням пандемії коронавіруса, повністю змінить наші подорожі. В даний час пропонуються певні проекти по поліпшенню салонів літаків майбутнього, сидіння яких планується розділити прозорими перегородками з плексигласу. Ще до офіційного відновлення польотів стає обов’язковим проведення аналізів крові для мандрівників компанії Emirates. В цьому плані відзначився і аеропорт Гонконгу, в якому була встановлена ​​спеціальна дезінфекційна кабіна для пасажирів.

Незважаючи на те, що заходи контролю за тими мандрівниками, які прибувають з-за кордону будуть пом’якшені, місто Гонконг збереже максимальну пильність перед обличчям загрози поширення вірусу туристами. На додаток до введених суворих заходів, таких як обов’язкові перевірки, пасажирам тепер доведеться пройти повну дезінфекцію.

Ефект через 40 секунд

Протягом останніх декількох тижнів аеропорт Гонконгу в Китаї проводить випробування нової машини під назвою «CleanTech» – поки за участю тільки співробітників повітряної гавані. Як тільки пасажир потрапляє в кабіну для дезінфекції, його температура автоматично вимірюється, а його одяг і шкіра обробляється антимікробним розчином. Весь процес займає 40 секунд – на думку розробників дивного пристрою, цього часу достатньо, щоб вбити всі потенційні сліди вірусу.

Тим часом в Мережі стали з’являтися цікаві відео про те, як Міжнародний аеропорт Гонконгу застосовує нові технології дезінфекції, в тому числі автономні роботи-прибиральники, які були створені спеціально для захисту пасажирів і персоналу від коронавірусної інфекції.

Читайте также:  Авіаквитки в будь-яку точку світу

Високотехнологічне обладнання

На додаток до дезінфікуючих машин адміністрація аеропорту дійсно вдалася до допомоги автономних роботів, які призначені для ретельного прибирання громадських місць. Завдяки використанню ультрафіолетового світла вони можуть стерилізувати 99% поверхонь і таким чином обмежити поширення вірусу. Працівники аеропорту також проводять випробування антибактеріальних засобів для дезінфекції приміщень і найбільш схильних до впливу поверхонь, таких як сидіння, стійки або туалети.

Гонконг – місто, яке ніколи не спить

Гонконг – це особливий адміністративний район Китаю з 7 мільйонами жителів! Місто, що колись було британською колонією, приєдналося до Китаю в 1997 році. Сформована декількома острівцями біля острова Гонконг і півострова Коулун, ця територія може вважатися великим промисловим і фінансовим центром в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Гонконг – це дивно «живе» місто, яке ніколи не спить. Його вулиці, проспекти і тротуари жваві вдень і вночі, ринки і торгові центи переповнені туристами і місцевими жителями – в місті в принципі зазвичай неможливо знайти тихе, відокремлене місце. Форми Гонконгу, який постійно росте вгору, кілька непропорційні. Однак за своїми футуристичними хмарочосами, офісами, магазинами і неоновими вогнями китайське місто зберегло традиційний ландшафт, суміш місцевих традицій і сучасності, в той числі успадковану від британців, з його популярними ринками, а також храмами та історичними будівлями.

Читайте также:  [:ru]Техническое обслуживание самолётов[:ua]Технічне обслуговування літаків[:]

Цікава інформація: назва міста в перекладі з китайської означає «ароматний порт»: до того, як Гонконг став містом тисяч хмарочосів, його порт служив пристанню для судів, які перевозили чай, рослини і спеції. Таким чином, солодкий запах спецій бродив вулицями маленького містечка.

У Гонконзі нам подобається: винятковий краєвид мегаполісу і контраст між міською та природною складовою Гонконгу, територія якого на 70% складається із зелених насаджень.

У Гонконзі нам не дуже подобається: постійно вологий клімат і пробки, пов’язані з великою кількістю населення в місті.

Приватним рейсом в Гонконг

Якщо ви давно мріяли побувати в Гонконзі, то рекомендуємо вам скористатися послугами ділової авіації від міжнародного професійного брокера AVIAV TM (Cofrance SARL) для відвідування цього дивовижного міста без стресу і в повному комфорті відразу після відкриття міжнародних кордонів. Ми пропонуємо нашим шановним клієнтам:

  • В сьогоднішніх обставинах термінові евакуаційні рейси з Гонконгу на Батьківщину для «застряглих» мандрівників і заплановані польоти в майбутньому з будь-якого аеропорту планети;
  • Безперешкодну посадку на борту приватного літака без необхідності приїжджати за дві години в аеропорт;
  • Прискорені процедури проходження митного, багажного і паспортного контролю в спеціальному бізнес-терміналі, які не займуть більше п’яти хвилин;
  • Забезпечення умов ізоляції і рекомендованого дистанціювання пасажирів на борту приватного літака, відстані між кріслами якого достатньо для передбачених заходів захисту здоров’я;
  • Захисні медичні комплекти для кожного з пасажирів, які включають маски, окуляри, рукавички і халати, які мандрівники можуть використовувати чи не використовувати за власним розсудом;
  • Комфортний переліт в підвищених умовах комфортності і абсолютна безпека.
Читайте также:  Втеча росіян з Бразилії - як це було

Подорожуйте під надійним крилом бізнес-авіації разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!