Авиатрансфер таксиАвтомобільним трансфером сьогодні нікого не здивуєш. Але багато туристів досі практично не знайомі з послугою авіа-трансферу, яка з кожним роком стає все більш популярною, зокрема, на Лазурному Березі.

Аеротаксі – це повітряне судно – літак або вертоліт, – що подаэться за попередньою домовленістю за вказаною адресою. Очевидна перевага авіатрансферу і таксі полягає в тому, що повітряний транспорт дозволяє подорожувати, оминувши всі затори, що значно заощадить Ваш час.

Для порівняння: на приземлення в аеропорту Ніцци і прозд до Канн на автомобілі, ви витратите близько 30 хвилин, в той час як політ на вертольоті до міста забере у вас в п’ять разів менше. Крім того, якщо ви скористаєтеся послугою вертолітного таксі, ви зможете дістатися до важкодоступних місць, куди буде складно проїхати навіть на автомобілі.

Замовлення авіатрансферу і таксі

Послуги аеротрансферу у Франції надає досвідчений брокер AVIAV TM (Cofrance SARL). Компанія пишається членством в престижних міжнародних авіаційних асоціаціях NBAA і EBAA і своєю бездоганною репутацією.

У базі Кофранс Сарл – сучасні повітряні судна найкращих світових виробників, які можуть бути подані за вказаною Вами адресою в потрібні вам день і час.

Все, що від Вас потрібно для замовлення авіатрансферу і таксі, – зателефонувати або написати брокеру й оплатити послугу. Забудьте про пошук вільної машини, нескінченні затори і некваліфікованих водіїв – користуйтеся авіаційним транспортом!

 

 

Вартість авіатрансферу

Авиатрансфер таксиДізнатися точну вартість перельоту ви зможете під час консультації у фахівця Кофранс Сарл, трохи нижче ми наведемо, як приклад, тільки приблизні розцінки на послуги.

Отже, вертолітний трансфер з Ніцци до Канн буде коштувати 500-700 євро. Прогулянка на хелікоптері з Ніцци в Сан-Тропе обійдеться в 800-1 тис. у.о. Політ на гвинтокрилі з Ніцци в Монако коштуватиме трохи більше 1 тис. євро.

Середня льотна година бізнес-джета оцінюється в 2 тис. у.о.

Пам’ятайте, що скориставшись послугами приватної авіації, ви можете насолоджуватися додатковими привілеями, а саме – замовити улюблені страви на борт або музичний супровід, оформити салон повітряного судна на свій смак, запросити екскурсовода або перекладача. Безумовно, дані опції оплачуються окремо.

Зважтеся на більше – економте час і насолоджуйтеся розкішним сервісом від Кофранс Сарл!