Бізнес-джет

Бизнес-джет

Ділова авіація в сучасному світі – актуальний спосіб вирішення безлічі проблем, можливість заощадити час, вивести свій бізнес на новий рівень і стати по-справжньому вільним мандрівником.

Орендувавши бізнес-джет, ви стаєте повноправним господарем ситуації: самостійно визначаєте дату і час вильоту, тип повітряного судна, вирішуєте, хто саме відправиться з вами в подорож і які додаткові послуги будуть вам надані.

 

 

Оренда

 

Щоб орендувати літак, необхідно звернутися до досвідченого брокера, якому можна довіряти – AVIAV TM (Cofrance SARL).

Кофранс Сарл – найбільша україно-та російськомовна компанія на Лазурному Березі Франції, член престижних авіаційних асоціацій NBAA і EBAA, що надає послуги оренди та продажу бізнес-джетів – літаків, на яких Ви можете відправитися в будь-яку точку світу.

Щоб орендувати лайнер, достатньо зателефонувати в компанію або залишити заявку на сайті.

Спеціаліст брокера в бесіді з Вами занотує всі деталі майбутньої подорожі: який тип літака цікавить Вас , маршрут, кількість пасажирів на борту, вартість бізнес-джета для оренди. Після цього вам буде запропоновано кілька повітряних суден на вибір, з яких ви і оберете найкращий .

Фінальний етап замовлення літака – підписання договору та оплата послуг. Тепер вам належить лише з’явитися в аеропорт мінімум за годину до вильоту і насолоджуватися подорожжю.

Цінову політику Кофранс Сарл можна назвати помірною: ми пропонуємо якісні послуги за розумні гроші. Так, середня вартість перельоту з Москви до Ніцци складе 12 тисяч євро, зі столиці Росії в Париж – 15 тисяч у.о.

 

 

Придбання бізнес-джета

Багато туристів, особливо власники приватного бізнесу, рано чи пізно замислюються про придбання літака.

Якщо ви вирішили купити бізнес-джет, то сміливо звертайтеся до Кофранс Сарл. У базі брокера є безліч повітряних суден на вибір: як близькомагістральні, так і далекомагістральні літаки, нові машини і лайнери з певною кількістю льотних годин.

Ви можете помилуватися бізнес-джетами на фото, довідатися про їхні технічні характеристики у консультанта Кофранс Сарл та особисто оглянути машину перед покупкою.

Якщо вас цікавить бізнес-джет, ціни на нього можуть різнитися – пам’ятайте про це. Розцінки залежать від виробника повітряного судна, його віку, габаритів, а також технічного стану.

В середньому вартість приватного авіалайнера становить 5-30 мільйонів доларів.

 

Бизнес-джет

Послуги на борту приватного лайнера

Одна з переваг ділової авіації полягає в тому, що Ви самостійно визначаєте набір додаткових послуг на борту.

Наприклад, якщо ви не можете собі дозволити відірватися від справ навіть на кілька годин, то до ваших послуг – сучасний міні-офіс на борту, звідки можна керувати бізнесом навіть на висоті декількох тисяч метрів.

У разі якщо ви віддаєте перевагу особливому меню, зокрема вегетаріанському, то фахівці Кофранс Сарл подбають про те, щоб на борту були лише Ваші улюблені страви.

 

Ймовірно, Ви побажаєте орендувати бізнес-джет, щоб відправитися на якесь свято. Веселощі можуть початися вже під час польоту: наші фахівці прикрасять лайнер на ваш смак, запросять музикантів, ведучого свята.

Тим, у кого є особливі побажання до персоналу (наприклад, ви хочете відправитися в дорогу з виключно україно- або російськомовним екіпажем), Кофранс Сарл теж надасть таку можливість.

Не забудьте, що всі додаткові побажання до польоту необхідно обговорити з консультантом AVIAV TM (Cofrance SARL) до укладення договору.

 

 

Позаштатні ситуації

 

Брокер рекомендує мандрівникам завчасно готуватися до польоту – як мінімум, за кілька днів. Однак в житті можливо все: в ситуації, коли вам необхідно терміново кудись вилетіти, ми організуємо виліт в день подачі заявки – приблизно за 4 години до старту.

Використовуйте всі можливості бізнес-авіації і виходите на новий рівень комфорту!