Флот українського лоукостера SkyUp поповнився ще одним літаком

Флот SkyUp Airlines поповнився дванадцятим літаком. 16 серпня 2022 року український перевізник отримав Boeing 737-800 від лізингової компанії Avolon. Літак від американського виробника, який був переданий лізингодавцю у 2011 році і раніше літав для flydubai та Comair, може взяти на борт 189 пасажирів. Повітряне судно отримало реєстраційний знак UR-SQM та покращений дизайн салону зі світлодіодним освітленням та збільшеним багажним відділенням.

 

Boeing 737-800 авіакомпанії SkyUp Airlines (UR-SQM)

Враження від подорожі збагатять зручніші та сучасніші крісла Geven, розроблені знаменитим італійцем Джорджетто Джуджаро для салону SkyInterior. Восени з ініціативи авіакомпанії планується конфігурація вінглетів для роздвоєного Scimitar, завдяки якій буде знижено викиди CO2 та покращено паливну економічність.

Читайте также:  Де багаті і знамениті проводять свої вихідні?

Цієї осені літак з реєстраційним номером UR-SQM отримає характерне оранжево-біле забарвлення SkyUp. Літак обслуговуватиме міжнародні рейси в Європі, найближчим часом і в Україні.

Парк SkyUp Airlines зараз складається з дванадцяти машин. Два з них – Boeing 737-700 NG, які можуть взяти на борт 149 пасажирів, а десять – Boeing 737-800 NG, які приймають на 40 пасажирів більше.

 

Андрій Бочкарьов