Медевакуація з Кенії

Багато людей щороку приїжджають до Кенії у справах або у відпустку. Це красива країна на березі озера Вікторія з горами і бурхливими містами. На жаль, система охорони здоров’я Кенії і раніше багато в чому нижче рівня інших промислово розвинених країн. В останні кілька десятиліть Кенія удосконалює свою систему охорони здоров’я, але уряд має виконати ще дуже багато роботи.

Однією з проблем кенійської медичної системи є брак лікарів, оскільки на кожні 10 000 чоловік в країні припадає тільки один лікар. Це, крім іншого, призводить до умов, в яких державні працівники охорони здоров’я перевантажені роботою, а число фахівців, що випускаються вкрай обмежено. Можливості зростання також обмежені для медичного персоналу, що призводить до того, що близько 40% дипломованих лікарів їдуть на роботу в інші країни. Це не означає, що в Кенії немає хороших медичних центрів. Приватні лікарні, особливо в великих мегаполісах, таких як Найробі і Момбаса, надають якісну медичну допомогу. Проте багато жителів елементарно не мають доступу до цих лікарень через розташування або рівень доходу.

 

Навіщо уродженцю Кенії потрібна медична евакуація в іншу країну?

Через труднощі з отриманням адекватної медичної допомоги в Кенії місцеві жителі висловлюють бажання поїхати в іншу країну, щоб отримати більш якісну допомогу. У них також можуть бути родичі, які переїхали в іншу країну, таку як Великобританія, і тепер деякі кенійці хочуть бути ближче до них під час лікування і в процесі відновлення. Якщо вам необхідно виїхати за межі Кенії для медичного лікування, ви можете скористатися послугами санітарної авіації.

Навіщо іноземцям потрібна медична евакуація з Кенії в іншу країну?

Якщо ви відправляєтеся у відпустку в Кенію, то повинні вивчити питання доступної медичної допомоги в разі травми або серйозного захворювання, а також варто заздалегідь дізнатися про варіанти медичного транспортування, щоб дістатися до іншої країни для надання медичної допомоги. Хоча в Кенії є багато якісних лікарень, ваші особисті медичні потреби можуть бути краще задоволені в іншому місці з більш спеціалізованою / вузькопрофільною практикою або більш якісними медичними установами. Спілкування з медичним персоналом під час відвідування іншої країни також може бути ускладнене незалежно від того, наскільки добре ви говорите на суахілі чи англійською. Можливо, ви захочете повернутися додому, де медичні працівники говорять на вашій рідній мові. Нарешті, ви просто можете вибрати медичну допомогу ближче до сім’ї і близьким друзям. Це може значно пом’якшити стрес, який невід’ємно супроводжує будь-яку екстрену ситуацію. Медична евакуація з Кенії може забезпечити кілька переваг у лікуванні та подальшої реабілітації.

Читайте также:  Авіаперевезення хворих санітарною авіацією до Франції для госпіталізації

 

Повітряна швидка допомога: приватний літак або комерційний рейс

Хоча багато людей самостійно відправляються в поїздку, щоб отримати адекватну медичну допомогу, найбезпечніший спосіб транспортування пацієнтів – це повітряна швидка допомога. Медична евакуація може приймати дві різні форми: обладнаний приватний літак або місця (для пацієнта та супроводжуючих) на борту регулярного рейсу комерційних авіаліній. Останній варіант, як правило, є більш дешевою альтернативою санавіації. Можна зарезервувати місце на регулярному рейсі, якщо стан здоров’я ще стабільний, і ви можете подорожувати лежачи. В цьому випадку посадочні сидіння будуть прибрані, щоб звільнити місце для носилок, а також будуть встановлені екрани, щоб забезпечити вашу конфіденційність. Кваліфікований медичний персонал буде супроводжувати вас у польоті і надавати належний догляд.

Пацієнти, які можуть бути транспортовані в вертикальному положенні і потребують мінімального догляду і нагляду, можуть також зайняти звичайні місця в салоні бізнес-класу в супроводі лікаря або фельдшера. Обраний фахівець може забезпечити емоційну підтримку під час польоту і в разі потреби зможе надати першу медичну допомогу.

Читайте также:  Що можна знайти на борту літака

Оренда приватного літака, оснащеного сучасним медичним обладнанням, є чудовою альтернативою місцям на комерційному авіарейсі. Цей вибір гарантує вам найвищий рівень медичного обслуговування в польоті і найкоротший час у дорозі, але може бути не такою необхідною для пацієнтів у стабільному стані.

Які послуги швидкої медичної допомоги покриває страховка?

Кожен страховий поліс і кожен страховик по-різному ставляться до медичної евакуації: деякі покривають більшість або всі послуги повітряної швидкої допомоги, а інші накладають обмеження на послуги, які вони вважають непотрібними. Перед поїздкою вам слід зв’язатися зі своєю страховою компанією, щоб визначити, які послуги повітряної швидкої допомоги, якщо такі взагалі є, покриваються чинним полісом. Якщо у вас немає страхового покриття або воно мінімальне, ви завчасно можете внести додаткові пункти (звичайно, за додаткову плату) в свою страховку. Ви також можете зв’язатися з командою Кофранс для допомоги і вирішення питань в навігації по страховому полісу і для розуміння того, які з послуг покриваються поточною страховкою. Крім того, ми завжди готові організувати рейс медичної евакуації, навіть якщо ваша страховка не покриває витрати.

 

Як розраховується вартість медичної евакуації

Цінник за медичну евакуацію унікальний для кожної ситуації. Якщо ваша страховка не забезпечує покриття або лише частково покриває послуги повітряної швидкої допомоги, ви повинні знати про різні фактори, що впливають на розрахунок і величину витрат. Кожна ситуація розраховується індивідуально і залежить від декількох факторів, у тому числі:

– відстані, яке необхідно покрити, і маршруту, по якому буде прокладений рейс;

Читайте также:  Новини російських аеропортів

– стану здоров’я пацієнта;

– кількості родичів і друзів, які супроводжують пацієнта;

– типу необхідної повітряної машини швидкої допомоги;

– терміновості надання транспорту.

 

Щоб обговорити індивідуальні потреби в повітряній машині швидкої допомоги і отримати цінову пропозицію, зв’яжіться з фахівцями Кофранс прямо сьогодні.

Чому варто бронювати рейс медичної евакуації через компанію Кофранс?

Авіапарк доступних компанії Кофранс повітряних суден добре оснащений новітнім медичним обладнанням, а досвідчена команда медиків забезпечить вам догляд, який потрібен для безпечної і комфортної подорожі. Крім того, налагоджені зв’язки з великими аеропортами і невеликими аеродромами дають нам можливість пропонувати високоякісні послуги швидкої медичної допомоги по всьому світу. Ми навіть можемо допомогти вам організувати наземний транспорт і спланувати поїздку, щоб ви могли дістатися саме туди, куди вам потрібно. Нарешті, крім того, що вам буде запропоновано найкраще медичне обслуговування під час перельоту, ми також пропонуємо найдоступніші ціни на послуги повітряної швидкої допомоги.

 

Зв’язатися з нами

Наша команда доступна 24/7 для надання консультацій і буде рада проконсультувати вас, коли вам буде потрібно медична евакуація з Кенії. Будь ласка, зв’яжіться з фахівцями, не відкладаючи.

 

Шошина Ольга