Замовлення санітарного повітряного судна в Києві

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає можливість замовити в Києві санітарний літак або вертоліт для авіаперевезення хворих. Таке повітряне судно має реанімаційну палату на борту і медичне обладнання для підтримки життя людини у важкому стані протягом декількох годин.

Санітарне повітряне судно – цей той же адміністративний літак, тільки з іншим салоном, призначеним для перевезення постраждалих, важких хворих, лежачих пацієнтів. У ньому є медичне ліжко, апарати штучної вентиляції легенів, інфузомати, дефібрилятор, кардіомонітор тощо. Рейс в обов’язковому порядку супроводжує реаніматолог і фельдшер. Для коротких рейсів існують такі ж вертольоти.

Якщо трапилося нещастя, AVIAV TM (Cofrance SARL) надасть екстрену допомогу і організує відправлення хворого на вертольоті в клініку потрібного напрямку. Медичне повітряне судно можна викликати по телефону, вказаному в розділі «контакти». Досвідчені лікарі і санітари нададуть першу допомогу, подбають про безпечне переміщення потерпілого і максимально швидку евакуацію.

 

Замовлення медичного літака

 

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає своїм клієнтам можливість замовити медичний адміністративний літак в Україні. Ми працюємо з тими містами, де є аеропорти. Санітарні джети і вертольоти цілодобово готові до вильоту.

Щоб зробити замовлення на дальній рейс, необхідно повідомити менеджеру наступну інформацію:

 • маршрут перельоту,
 • адресу відправлення і прибуття,
 • дату рейсу,
 • стан хворого і його діагноз,
 • хто буде супроводжувати пацієнта,
 • лікаря якої спеціалізації ви бажаєте запросити,
 • контакти.
Читайте также:  Embraer сократит 8% рабочей силы

Менеджер відразу повідомить вартість перельоту і додаткових послуг. AVIAV TM (Cofrance SARL) організує подорож за принципом «від ліжка до ліжка», тому вам не доведеться звертатися в кілька різних фірм.

Оренда адміністративного літака санітарного типу має на увазі повну незалежність від регулярних рейсів. Він летить точно в призначений час, і пропускається позачергово.

Хворого доставляють в окремий термінал приватної авіації Бориспіль, або Жуляни, де для нього передбачений індивідуальний кабінет. Зазвичай всі формальності займають не більше п’яти хвилин, після чого носилки або коляску з пацієнтом дбайливо переносять на борт.

 

Санітарний рейс «під ключ»

 

При необхідності AVIAV TM (Cofrance SARL) надає додаткові послуги:

 • оформлення віз і документів,
 • пошук клініки потрібного напрямку в обраній країні і місті,
 • укладання договору на медичне обслуговування,
 • юридичний супровід на весь період лікування,
 • оренда житла для родичів,
 • організація проходження реабілітації на курорті,
 • послуги перекладача,
 • трансфер на реанімобілі,
 • індивідуальні побажання клієнта.

Ми готові порекомендувати кращі клініки Франції, Монако, Німеччини, Італії, Іспанії, Ізраїлю, Туреччини та інших країн, які славляться своїми досягненнями в області медицини. Повідомте діагноз, рекомендації лікарів і особисті побажання, і ми розповімо, куди відправитися в вашій ситуації.

Читайте также:  5 основних причин авіакатастроф

 

Лікувальний тур на бізнес-джеті

Клієнти нерідко звертаються з проханням замовити звичайний адміністративний літак в Києві для того, щоб відправитися в медичний тур. Такий варіант підходить тим, кому не потрібно лікарняна палата на борту, але необхідні індивідуальні умови для перельоту.

Якщо людина в стані сама пересуватися, і відчуває себе задовільно, то санітарний літак замовляти необов’язково. Відправитися на лікування можна в звичайному комфортному бізнес-джеті, запросивши на борт лікаря потрібної спеціальності, медсестру і родичів для супроводу.

Медичні тури в наші дні користуються великою популярністю. Можна полетіти в будь-яке місто світу або країну на лікування в обраній клініці, пройти реабілітацію на морському курорті або ж просто відпочити, випробувавши нові оздоровчі процедури, СПА-послуги та масажі.

 

Переліт приватним рейсом для вагітних

Це оптимальний варіант для жінок, які відправляються на пологи за кордон. Подорожувати на пізньому терміні вагітності в звичайному літаку вкрай незручно і досить небезпечно. Більшість авіакомпаній не пускають на борт з терміном понад 6 місяців. Їхати на поїзді або автомобілі – довго і виснажливо. Приватний бізнес-джет – єдиний вихід. Жінка буде відчувати себе комфортно і спокійно, летячи в компанії своєї сім’ї і уважного лікаря.

Читайте также:  Blackbushe cuts landing fees, opens for night flying

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надасть літак, що оптимально підходить для перельоту вагітної жінки. Крім того ми готові організувати пологи «під ключ» в провідних клініках Франції, Люксембургу, Італії, Монако та інших європейських країн. Просто виберіть місце, де має з’явитися на світ малюк, і ми легко здійснимо ваш задум, надавши якісні медичні послуги і комплексний юридичний супровід.

З AVIAV TM (Cofrance SARL) вам доступні всі послуги ділової авіації в Києві. Замовте літак потрібного формату, і в призначений час він відправиться в шлях.