Авіаперевізник в Португалії відновить свої польоти

Оптимістично налаштована авіакомпанія TAP Portugal відновлює перельоти по деяких напрямках уже в травні. Нагадаємо, що діяльність авіакомпанії, як і багатьох інших повітряних перевізників по всьому світу було зупинено з початку квітня 2020 року. Португальська авіакомпанія розраховує на відновлення комерційних рейсів за умови обмеження кількості пасажирів на бортах своїх літаків. Португалія, яка тільки що скасувала надзвичайний стан в області охорони здоров’я, готується до поступового виходу з кризи і відновлення рейсів, незважаючи на те, що це буде досить складно після практично одного місяця простою.

Перевізнику доведеться діяти при істотному обмеженні місткості салонів його авіалайнерів. Число пасажирів на борту рекомендовано скоротити на дві третини від звичайної місткості. Дана вимога – це державний захід охорони здоров’я, яка «забезпечує належну відстань між пасажирами і гарантує їх безпеку» саме так зазначено в державному указі.

Однак рішення Уряду не стосується репатріаційних рейсів для португальців, які все ще знаходяться за кордоном.

В умовах кризи і карантину авіакомпанія на початку квітня 2020 року направила понад 90% своїх співробітників на режим так званого «технічного безробіття» – кількість таких працівників становила трохи більше 11 000 чоловік.

Читайте также:  Вертольотом люкс класу в Сен-Тропе

До сьогоднішнього дня португальський перевізник виконував тільки кілька рейсів на архіпелагах Азорських островів і Мадейри. Таким чином, Лондон і Париж стануть наступними міжнародними пунктами призначення, які будуть обслуговуватися TAP Portugal з 5 по 17 травня 2020 року, з двома щотижневими рейсами в обидва міста.

 

Португалія – ​​поступові посткризові кроки

Чинний з 19 березня 2020 року план надзвичайного стану був скасований в Португалії в ніч з неділі на понеділок – з 03 на 04 травня 2020 року. Таким чином, після триразового продовження терміну ізоляції для громадян і для країни в цілому Португалія зможе приступити до здійснення плану поступового деконфайнменту. Країна почне повертатися до звичного життя з відкриття невеликих магазинів, перукарень, а також автосалонів.

В цілому, можна сказати, що Португалія уникла важких наслідків і в принципі пандемії в порівнянні зі своїми європейськими сусідами – офіційно тут зареєстровано трохи більше 25 000 випадків зараження і 1 063 випадків смерті.

Читайте также:  Arenda HondaJet У Львові від AVIAV TM (Cofrance SARL)

У свою чергу Лузітанія, яка на даний момент доступна тільки для тих, хто має там основне місце проживання, ще нічого не повідомила про можливе відкриття своїх кордонів цього літа.

 

Повітряний комфорт, гарантії і безпека

Звичайно, в самий найближчий час очікується, що авіакомпанії, які все ж наважаться повернутися до стандартної діяльності після зняття карантинних заходів, будуть працювати з затримками і можливими відмінами запланованих рейсів, адже салони будуть заповнюватися погано. Саме тому при необхідності подорожі або екстреного евакуаційного рейсу з Португалії або з країн Європи і всього світу, рекомендуємо вам забронювати приватний літак від міжнародного авіаційного брокера AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми продовжуємо свою роботу навіть за умови «закритого неба» і раді запропонувати нашим шановним клієнтам всі привілеї ділової авіації:

 

  • Негайну посадку на борт приватного літака без довгих процедур контролю в аеропорту, через спеціальний бізнес-термінал (при наявності) або при безпосередньому трансферу до трапу літака на автомобілі VIP-класу;
  • Дотримання всіх санітарних норм на борту бізнес-джета, який проходить всі процедури обов’язкової дезінфекції по повітряному протоколу перед кожним польотом;
  • Надання засобів індивідуального медичного захисту – маски, рукавички, халати, якими пасажири можуть скористатися за своїм бажанням;
  • Неперевершений комфорт бізнес-авіації: м’які крісла, які встановлені за всіма нормами соціальної дистанції, зонування простору джета, наявність супутникового зв’язку та Інтернету, відсутність турбулентності і підвищеного тиску всередині салону літака;
  • Абсолютна анонімність і безпека для наших пасажирів, які є основними з головних принципів нашої роботи.
Читайте также:  [:ru]Переоборудование самолёта[:ua]Переобладнання літака[:]

 

Скористайтеся привілеєм подорожувати разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!