Унікальний електричний літак Alice від компанії Eviation

Унікальний електричний літак Alice від компанії Eviation незабаром приступить до льотних випробувань. Інтерактивний вісник aviav.ru посилається на повідомлення, зроблене представником компанії-розробника цього високотехнологічного інноваційного засобу повітряного транспорту. Нещодавно в електронних ЗМІ з’явилися нові фотографії цього 9-місного повітряного судна на ВПП міжнародної повітряної гавані Грант-Каунті в штаті Вашингтон (США). Саме там, мабуть, і відбудеться перший політ найближчим часом.

Авіабудівник Eviation спочатку планував запустити програму льотних випробувань повітряного судна Alice ще у 4-му кварталі 2019 року. Керівництво компанії вирішило відкласти перший політ свого дітища, не аргументуючи причини. У травні цього року, як би там не було, компанія розпочала підготовку до 1-го польоту ВС Alice. Відомо також, що програма наземних випробувань успішно завершена. Розробник вніс до авіатехніки низку змін вже після наземних випробувань. Процес підготовки у польоті передбачає перевірку ефективності вищезазначених доопрацювань. Виробник, щоправда, не вдається до деталей, що стосується вищезгаданих змін.

Читайте также:  10 важливих порад для ідеальної подорожі приватним літаком

Компанія Eviation анонсувала проект Alice у рамках виставки останніх досягнень авіабудівної промисловості. Захід відбувся у Парижі у 2019-му році. На початку літа цього року американський розробник авіатехніки майбутнього благополучно представив оновлений салон свого електричного повітряного судна, що пройшов доопрацювання дизайну. Ранній прототип кількома місяцями раніше отримав серйозні пошкодження внаслідок пожежі.