Європейські авіакомпанії заповнять дефіцит кадрів за рахунок приймання на роботу українських біженців

Wizz Air продовжує свою кампанію з набору персоналу для подальшого розширення свого екіпажу на своїх базах у Лондоні-Лутоні, Лондоні-Гатвіку, Кардіффі, Будапешті, Дебрецені, Тирані, Ларнаці та Кутаїсі. Бюджетна авіакомпанія з Угорщини запрошує громадян України, які мешкають у Польщі, подавати заявки на посади бортпровідників у зазначених містах. Кандидати, які мріють про кар’єру в небі, можуть подати заявки онлайн на спеціальній сторінці.

Wizz Air наймає українських громадян із досвідом роботи бортпровідників, а також тих, хто раніше не працював в авіації. Авіакомпанія нададуть новим членам екіпажу конкурентоспроможну заробітну плату, зручний графік роботи на місяць та вибір кар’єрних можливостей, таких як: тренери, спеціалісти з обслуговування клієнтів або участь у програмі “Від бортпровідника до капітана”.

Читайте также:  [:ua]Приватний літак[:]

Літній екіпаж Wizz Air також може скористатися знижками на перельоти та бонусами для сім’ї та друзів. Лоукостер пропонує роботу в дружньому, підтримуючому та мультикультурному середовищі. З 2004 року пропозицією Wizz Air скористалися понад 275 мільйонів пасажирів із понад 200 аеропортів у 53 країнах. За 18 років роботи парк авіакомпанії збільшився до 154 літаків моделей A320/A321ceo та A320/A321neo.

Завдяки молодому та сучасному флоту пасажири, які обирають Wizz Air, можуть користуватися низькими цінами при подорожі літаками, які залишають найнижчий вуглецевий слід на пасажиро-кілометр. Прийом на роботу українських громадян свідчить про соціальну та економічну відданість Wizz Air. Бюджетний перевізник постійно розвивається, пропонуючи клієнтам різноманітні маршрути до популярних міст, тим самим створюючи більше робочих місць.

Читайте также:  Втеча приватним літаком: порятунок з еміграційної в'язниці США

“Ми раді оголосити про нові вакансії для громадян України, які бажають приєднатися до палубного екіпажу на базах Лондон-Лутон, Лондон-Гатвік, Кардіфф, Будапешт, Дебрецен, Тірана, Ларнака та Кутаїсі. Нещодавно ми створили понад 100 робочих місць бортпровідників для кандидатів з України у Польщі. Настав час зробити наступний крок в інших країнах. Робота у Великій Британії, Албанії, Кіпрі, Угорщині та Грузії може стати чудовою можливістю для розвитку. Світ чекає на тебе!”, – підбадьорює Андрас Радо, старший менеджер з підбору бортпровідників у Wizz Air.

 

Андрій Бочкарьов