Вільнюс перетворює свій аеропорт в кінотеатр під відкритим небом

У той час як більша частина літаків в світі залишається «прикутою» до землі, у Вільнюсі, столиці Литви, аеропорт був перетворений в кінотеатр під відкритим небом для жителів міста.

20 квітня 2020 року любителі кіно в Вільнюсі змогли отримати задоволення від перегляду фільму на відкритому повітрі. Всього в декількох метрах від літаків, які зараз знаходяться в нерухомому стані на злітно-посадочних смугах, в аеропорт в Вільнюсі був встановлений тимчасовий широкоформатний екран. Біля нього зібралося близько 160 автомобілів, пасажири яких могли, не покидаючи транспортного засобу, побачити показ фільму «Паразит». Саме ця досить специфічна картина була обрана в якості так званого прем’єрного показу в аеропорту, трансформованому в кінотеатр на відкритому повітрі.

Про цю подію говорилося відразу в декількох джерелах ЗМІ в країні. Дійсно, в Вільнюсі відбулася одна з найбільш позитивних сьогодні пригод – сотні любителів кіно в відсутності альтернативи прибули в головний аеропорт Литви, щоб насолодитися переглядом фільму на свіжому повітрі. Фактично вони змогли побувати в кінотеатрі, залишаючись у безпеці в своїх автомобілях, і при цьому в декількох метрах від літаків, що знаходяться на землі в результаті пандемії коронавіруса.

 

Замість фестивалю

До кінця травня кінотеатр, який вже встиг обзавестися не тільки глядачами, а й назвою – Aerokinas (аерокіно), планує показ фільмів міжнародного кінофестивалю у Вільнюсі. Нагадаємо, що подія була скасована через кризу в галузі охорони здоров’я, незважаючи на те, що було заплановано для проведення з 19 березня по 2 квітня.

Читайте также:  Ревнива жінка погрожувала зірвати політ всім пасажирам

«Вперше в історії, кінотеатр drive-in був встановлений на пероні аеровокзалу, де, як правило, можна побачити лише розміщені на стоянку літаки, обслуговуючу техніку і службовий транспорт», – привітав перших глядачів представник аеропорту Вільнюса.

Щоб без проблем розмістити велику кількість автомобілів і пасажирів в них, які бажали переглядати фільм в найкомфортніших умовах, організатори встановили екран. На нього і транслювалася проекція зображення і звук, що надходить з довколишніх літаків. З метою запобігання поширенню коронавіруса автомобілі повинні були залишатися припаркованими в двох метрах один від одного і не відкривати вікна.

 

Поступовий деконфайнмент країни

Незважаючи на те, що карантинні заходи все ще не скасовані в Литві, країна в числі інших європейських держав готується до поступового деконфайнменту. Бари і ресторани можуть бути відкриті в самий найближчий час, а міська влада вирішила підготувати до цього моменту безкоштовні зручності в якості столів на відкритому повітрі. Нагадаємо, що в Литві станом на 11 травня 2020 року зареєстровано 1 444 випадків коронавируса і 49 смертей від цієї небезпечної хвороби.

Читайте также:  Переваги приватних перельотів в Дубай

 

Вільнюс – місто з багатою історичною спадщиною

Заснований в 1323 році, Вільнюс, столиця Литви, є центром багатої культурної та архітектурної спадщини країни. Історичний центр міста, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, поєднує шедеври бароко, в тому числі храм Святого Казимира, першу литовську церква в стилі бароко, побудовану єзуїтами. Вільнюс, який раніше називався «Північний Єрусалим» був колискою однієї з найбільших єврейських громад. Після Другої світової війни з десятків священних будівель, які прикрашали вулиці в 1930-х роках, залишилася тільки одна синагога.

Цікавий факт – в Вільнюсі є безліч церков різних архітектурних стилів – від готики до класики і бароко. Тож не дивно, що мегаполіс називають «містом ста церков».

 

Під крилом професіоналів

Ми, професійна команда міжнародного авіаційного брокера Aviav TM (Cofrance SARL), з радістю дізнаємося і підтримуємо всі оптимістичні ініціативи держав та аеропортів на тлі пандемії. Нагадуємо, що ми продовжуємо свою роботу багато в чому завдяки нашому особистому позитивному настрою і професіоналізму, навіть за умов «закритого неба». Ми раді запропонувати нашим шановним клієнтам:

 

  • Термінові евакуаційні рейси з будь-якої країни в будь-якому напрямку для «застряглих» мандрівників.
  • Негайні перельоти для людей з подвійним громадянством, наприклад, по маршруту «Москва – Ніцца».
  • Вантажні рейси для доставки деталей для виробництва або медичних засобів захисту для співробітників компанії в іншій країні.
  • Умови абсолютної ізоляції для пасажирів, які можуть відчувати себе в безпеці на борту приватного літака.
  • Прискорені процедури перевірки в аеропорту – митний, багажний та медичний огляд не займуть більше 5 хвилин.
  • Можливість насолодитися улюбленим фільмом на борту приватного літака, а також іншими привілеями бізнес-авіації: відсутність турбулентності і підвищеного тиску в салоні, наявність супутникового зв’язку.
  • Комфортну подорож до пункту призначення – практично від дверей до дверей, яка дозволяє зробити бізнес-джет, плюс трансфер на VIP-автомобілі від трапа літака до призначеного місця.
Читайте также:  Авіаперельоти в Корею приватним літаком

 

Довірте складну роботу професіоналам – Aviav TM (Cofrance SARL)!