Переобладнання літака

Бути унікальним – завжди модно і престижно. А як щодо повного тюнінгу Вашого літака?

Справжній ексклюзив запропонують Вам фахівці з нашої компанії. Пам’ятаєте старі радянські стандарти, де «однаковість» стала нормою життя. Звісно, у ХХІ столітті бути схожим один на одного вже точно не актуально. І це стосується не тільки зовнішності, але і оточуючих нас речей.

Різні люди використовують різні речі в різних цілях (пардон за тавтологію). Але навіть цілком пересічна річ повинна виглядати оригінально для людини, якій вона належить. Згадайте, що Ви відчули, коли вперше переступили поріг своєї новенької квартири? З яким почуттям сіли за кермо недавно придбаного авто? Звичайно ж, Ви хотіли, щоб ця річ стала воістину унікальною, неповторною, однією єдиною. А це можливо тільки при обліку Ваших уявлень про красу, стиль, комфорт, практичність. Те ж стосується і повітряного транспорту. Наприклад, якщо Ви використовуєте літак для бізнес-поїздок, то повинні подбати про його незвичайний інтер’єр, де на чільне місце необхідно поставити комфорт і можливість максимального розслаблення. Оздоблення – тільки найкраща, шумоізоляція – максимально можлива, крісла та дивани – суперм’які, і непогано було б відзначити корпус і деякі деталі внутрішнього оздоблення салону спеціальним логотипом власника. А ще – прикупити додаткові меблі для поліпшення комфортабельності.

Читайте также:  Приватна авіація в ОАЕ

А що робити, якщо належить літати на Крайню Північ, де панують холоди та негода? У цих кліматичних зонах повинні перебувати повітряні судна з посиленою теплоізоляцією і додатковим обігрівом – двигунів, салону і сидінь. По іншому ніяк. Якщо в експлуатації вантажний літак, то для нього варто знайти досить багато вільного простору, а ось для пасажирських лайнерів найголовнішим пунктом є максимально можливу кількість посадочних місць, з гарантією комфорту і безпеки. І цей список, здається, нескінченний. Напевно можемо сказати одне: і в практичному, і в естетичному плані «стандартна комплектація» вже точно нікого вже не влаштує. Бути неповторним – це дійсно мега-важливо! Заради цього власники повітряних суден готові серйозно витратитися, при цьому вони і чекають гідного результату і гарантії якості.

Читайте также:  В душ і додому - на приватному літаку

Зверніть увагу, що тюнінг-ремонт літака коштує набагато дорожче, ніж тюнінг автомобіля. Погодьтеся, сервіс повітряних суден вимагає різноманітності матеріалів і комплектуючих, більш педантичного ставлення до роботи вузлів і механізмів, які впливають на безпеку навігації літака. А це, у свою чергу, обумовлює і великі витрати на діагностику та контрольні випробування безпосередньо перед здачею роботи замовнику. У той же час і сервісна компанія несе підвищену відповідальність за якість роботи як перед власниками літаків, так і самими пасажирами.

І сервіс, і ремонт, і тюнінг літака слід довірити виключно сертифікованим авіаційним фахівцям. Які, безсумнівно, працюють в компанії AVIAV TM (Cofrance SARL). Нашими перевагами є багаторічний досвід, сучасна виробнича база, професійний кадровий склад. Ми створимо неперевершений дизайн Вашого транспортному засобу і забезпечимо сервіс найвищого класу.

Ми використовуємо сучасні технології і тільки якісні матеріали. Аси з AVIAV TM (Cofrance SARL) з задоволенням виконають такі роботи: ексклюзивне оздоблення салону повітряного транспортного засобу, що забезпечить підвищений комфорт і безпеку на борту; заміна освітлення і внутрішньої обшивки; тепло- і звукоізоляція салону; перетяжка, реставрація та утеплення сидінь, заміна штатних меблів і вбудовування додаткової; унікальна аерографія та інше.

Читайте также:  Курорти для важливих персон: самі привабливі пропозиції від AVIAV TM (Cofrance SARL)

Суперсучасні технології виробництва в поєднанні зі злагодженою роботою справжніх профі – ось гарантія нашого успіху. Унікальний тюнінг салону Вашого літака в найкоротші терміни – ось, що ми справді можемо пишатися! Так що сміливо звертайтеся до нас і чекайте супероригінальний тюнінг салону Вашого новенького літака.