В Італії відкрилися два аеропорти – в Римі і Флоренції

Як відомо, італійські аеропорти були закриті повністю або, принаймні, частково, протягом майже двох місяців. Така екстрена ситуація торкнулася і аеропорту «Фьюмічіно» в Римі. Але після офіційного оголошення, зробленого Міністерством транспорту Італії 30 квітня, з 3 травня в країні для мандрівників відкрилися два аеропорти. У числі «щасливчиків» опинилися повітряні гавані «Чампіно» в Римі і «Перетола» – у Флоренції. Ослаблення карантинних заходів, відкриття аеропортів – схоже, Італія планує повернутися до нормального життя.

Останнім часом жителі європейських держав отримують все більшу впевненість в тому, що їх країни повільно, але впевнено рухаються до виходу із складної ситуації, пов’язаної з пандемією коронавіруса. Здається, до повернення до «нормального життя» готові і в Італії. У будь-якому випадку останні заходи, вжиті урядом цієї країни, схоже, на це вказують. Починаючи з 3 травня 2020 року повітряні порти «Чампіно» в Римі і «Перетола» у Флоренції знову відкрили свої двері для мандрівників. Два аеропорти, які вважаються другими за своїм значенням в своїх містах, було закрито 13 березня 2020 року в цілях зупинити поширення COVID-19.

Читайте также:  [:ru]Переоборудование самолёта[:ua]Переобладнання літака[:]

 

Сама потерпіла з країн

Італія дійсно сильно постраждала від вірусу, який в цій місцевості стрімко поширювався і вів до зростання числа заражень. Поступово, за даними статистики, Італія стала країною, яка найбільше постраждала від коронавіруса в світі. Незавидна репутація. Але після тривалого періоду строгих карантинних заходів уряд держави планує поступове «вивільнення» свого населення з виниклих умов в регіональному і національному масштабі. Тим більше що заплановане зняття карантинних заходів буде супроводжуватися іншими, хоч і більш пом’якшеними, умовами.

 

Під страхом нового піку

Деконфайнмент в Італії запланований як прогресивний і безпечний шлях, який буде можливий при дотриманні всіх рекомендацій для населення, і в тому числі для роботи аеропортів. З метою абсолютного виключення нового піку епідемії зняття карантинних заходів буде залежати від ситуації в кожному регіоні. Іншими словами, першими районами в країні, яких торкнеться деконфайнмент, будуть області з меншою кількістю хворих.

Читайте также:  П'яний і з надувною лялькою в літаку

Таким чином, європейські країни поступово просуваються до деконфайнменту. Франція, зі свого боку, розпочала процес поступового зняття обмежувальних заходів з 11 травня 2020 року.

 

Радість подорожі з Aviav TM (Cofrance SARL)

Аеропорти та пасажири чекають, а міжнародний авіаційний брокер Aviav TM (Cofrance SARL) продовжує вести свою успішну роботу по здійсненню екстрених евакуаційних рейсів для «застряглих» мандрівників, а також для громадян з подвійним громадянством, для яких в даний час дозволений міжнародний переліт з Росії. Ми раді гарантувати нашим привілейованим клієнтам:

  • Негайний переліт з будь-якого напрямку з будь-якого аеропорту світу. Статус нашої компанії, зареєстрованій у Франції, дозволяє нам швидко отримати разовий дозвіл на виліт.
  • Наявність захисних медичних комплектів для кожного з наших пасажирів, які можуть за бажанням скористатися масками, рукавичками, окулярами і халатами.
  • Абсолютну ізоляцію на борту приватного літака для наших шановних мандрівників, так як зонування бізнес-джета і відстань між кріслами дозволяє зберігати рекомендовану дистанцію навіть при перельоті.
  • Безпека для здоров’я в салонах приватних літаків, які проходять процедури ретельної дезінфекції згідно з протоколом перед кожним польотом.
  • Якісний і швидкий переліт в найкомфортніших умовах, що відповідають статусу ділової авіації.
Читайте также:  Просування ЗСУ на схід уможливлює швидке відкриття аеропорту у Львові для цивільних операцій

 

Не відмовляйте собі в задоволенні комфортної та безпечної подорожі разом з Aviav TM (Cofrance SARL)!