Dubai World Expo відкладається на один рік

Через кризу в галузі охорони здоров’я та існуючої загрози Covid-19 багато міжнародних і довгоочікуваних подій світового рівня вже довелося скасувати: це фестивалі, спортивні заходи, карнавали, ходи, які зазвичай привертали увагу тисяч і мільйонів людей по всьому світу. Світ немов поринув у глобальний траур, якого він дотримується ось вже протягом декількох місяців. Черговою втратою для людства стане Всесвітня виставка Dubai World Expo, запланована на 20 жовтня 2020 року – подію буде відкладено на цілий рік в зв’язку з 14 000 зареєстрованими випадками Covid-19, включаючи 126 смертей і постійну загрозу поширення вірусу в країні.

 

Майже офіційне оголошення

Цього понеділка 04 травня 2020 року Міжнародне виставкове бюро (МВБ) оголосило, що запит про відстрочку, поданий на схвалення країн-учасниць, отримав більшість необхідним числом голосів.

«Я вітаю швидкий відгук країн-членів МВБ. Їх підтримка перенесення Expo 2020 Dubai, яка буде офіційно схвалена 29 травня 2020 року, є новою ознакою солідарності і демонструє загальне прагнення працювати над «створенням і збереженням майбутнього», – заявив генеральний секретар МВБ Дмитро Керкентзес. Таким чином, шестимісячна виставка, запланована на жовтень, триватиме з 1 жовтня 2021 року по 31 березня 2022 року.

 

Удар по економіці країни

Криза в галузі охорони здоров’я сильно вплинула на економіку Дубая, яка частково заснована на торгівлі і туризмі. Мільярди доларів були вкладені в організацію цієї виставки, яка повинна була прийняти до 25 мільйонів туристів і підтримати створення 50 000 робочих місць. Місто розраховувало на цю подію, щоб стимулювати економіку, організатори внесли вклад більше 30 мільярдів доларів в розвиток країни. Гроші на вітер? На жаль, це питання на сьогоднішній день залишається відкритим.

Читайте также:  Користь для здоров'я від відпустки

Як відомо, з минулого місяця місто-держава було закрите унаслідок екстреного введення карантинних заходів, які привели до закриття магазинів і ресторанів. Дубай, однак, готується до поступового деконфайнменту і сподівається знову прийняти туристів вже липні 2020 року.

 

Дубай – місто тисячі безумств і спокус

Перебуваючи на перехресті між Сходом і Заходом, Дубай – це другий за величиною емірат Об’єднаних Арабських Еміратів. На місці посушливої ​​пустелі місто-оазис буквально розцвів за останні 20 років і згодом емірат Дубай став динамічним мегаполісом, що характеризується розкішшю і величезними можливостями.

Сьогодні прізвисько «Манхеттен на Близькому Сході» прикрашає Дубай. Атмосфера міста абсолютно унікальна і пропонує подорож на перехресті часів – між древніми пам’ятниками, побудованими відповідно до традиційної архітектури, і самими новітніми будівельними майданчиками найвищих футуристичних веж.

Іслам є офіційною релігією Об’єднаних Арабських Еміратів, тому в місті багато мечетей, серед яких одна з найбільш відвідуваних – мечеть Джумейра. Крім лижних курортів посеред пустелі, будівель і штучних пальмових островів, Дубай цінується своїми піщаними пляжами і винятковими пейзажами, загубленими серед пісків.

Читайте также:  Повернення попиту на квитки бізнес-класу очікується не раніше 2026 року

Цікава інформація: знаменита вежа Бурдж-Халіфа (Burj Khalifa), розташована в Дубаї, є найбільшим хмарочосом в світі, його висота становить 828 метрів! Він також є рекордсменом відразу в декількох планах:

  • За кількістю рівнів на вежі в світі;
  • Тут знаходиться найвища точка спостереження на відкритому повітрі;
  • Встановлено найвищий ліфт на планеті.

У Дубаї нам подобається: справжня пустеля в двох кроках від міст і фестивалів, таких як Торговий фестиваль або Кіно і ярмарок сучасного мистецтва в Дубаї.

У Дубаї нам подобається не дуже: спека, яку важко переносити влітку, з піками в 48 градусів і наявністю безперервних будівельних майданчиків в місті.

У Дубай – на приватному літаку

Якщо ви чекаєте закінчення карантину і можливості відвідати це унікальне місто Дубай, то пропонуємо вам відмовитися від незручностей, які точно в перший час будуть відчувати комерційні перевізники, і скористатися привілеями ділової авіації від міжнародного професійного брокера AVIAV TM (Cofrance SARL). Навіть сьогодні, в умовах «закритого неба», ми продовжуємо свою роботу по організації евакуаційних рейсів для мандрівників, «застряглих» в ОАЕ і по всьому світу. Ми раді запропонувати нашим шановним клієнтам:

Читайте также:  Доставка вантажів повітряним транспортом

 

  • Невідкладну посадку на борт приватного літака в точно обумовлений час і дату без затримок;
  • Умови ізоляції для кожного пасажира в салоні літака, які розділений на комфортні зони, що дозволяють займатися своїми справами всім гостям на борту;
  • Медичні захисні набори на борту: маски, рукавички, окуляри, шапочки і халати, якими пасажир може скористатися за власним бажанням;
  • Повноцінне харчування, яке дуже важливо при тривалому перельоті в Дубай. Для відомості – від бортового харчування на найближчий період планують відмовитися комерційні перевізники з метою обмеження контактів;
  • Можливість взяти з собою необхідний багаж і медикаменти – без доплат;
  • Усміхнені стюардеси і неперевершений комфорт бізнес-авіації, які забезпечать приємну подорож без стресу.

 

Заплануйте для себе неперевершене повітряне задоволення разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!