Бізнес-авіація в Україні

Бізнес-авіація рік від року набуває все більшої популярності у світі, і Україна – не виняток.

Умови для розвитку приватних перевезень в країні на сьогоднішній день є більш ніж сприятливими: пасажиропотік на міжнародних лініях стабільно збільшується, велика кількість керівників підприємств вважають за краще оренду приватного літака переміщенню регулярними рейсами.

У країні є сучасні якісні злітно-посадочні смуги, оновлені пасажирські термінали, чудові опалювальні ангари для літаків.

Звернемося до статистики. У 2009-2010 роки частка приватної авіації на ринку України становила 15-30%. Потім стався сильний спад, пов’язаний з серйозними вимогами до перевізників. Однак вже сьогодні можна сміливо стверджувати: бізнес-авіація в Україні показує впевнене зростання.

Послуги кваліфікованого брокера

Замовити бізнес-джет в Україні можна у брокера AVIAV TM (Cofrance SARL).

Читайте также:  Чому вам потрібен приватний переліт

Кофранс Сарл – компанія з багаторічним стажем роботи на європейському і світовому ринку, член елітних професійних організацій NBAA і EBAA, що надає послуги авиачартеру по будь-яких маршрутах.

У базі брокера – першокласні сучасні бізнес-джети у відмінному технічному стані. Ми співпрацюємо з досвідченими пілотами, які регулярно проходять професійну атестацію. Саме тому, звернувшись до нас, ви можете не турбуватися про безпеку польоту.

Додаткові послуги на борту

Кофранс Сарл зробить все можливе, щоб ваш політ пройшов з максимальним комфортом: вам буде запропоновано індивідуально розроблене меню або доставка страв з улюбленого ресторану, кінопоказ, музичний супровід подорожі. Пропозиція для ділових панів – організація міні-офісу на борту з можливістю виходу в Інтернет.

Читайте также:  Переваги продажу вашого будинку восени

Вартість бізнес-перельотів

В середньому льотна година на бізнес-джет обійдеться у суму від 1 000 до 3 000 євро. Точну вартість польоту вам озвучить консультант Кофранс Сарл.

Користуйтеся послугами оренди літаків в Україні – відчуєте справжню свободу!