Замовлення приватного літака онлайн

Якщо вас цікавить приватна бізнес-авіація, замовлення літака можна зробити безпосередньо з даного сайту. Зручний онлайн-сервіс надано провідним європейським брокером AVIAV TM – Cofrance SARL. Вибір маршрутів необмежений, клієнт може відразу призначити аеропорти відбуття і прибуття.

Міжнародний брокер «Кофранс» зареєстрований в Ніцці і працює на ринку ділової авіації 15 років. За цей час компанія відкрила більше сотні представництв в різних містах планети, і не тільки в Євразії, а й в Північній, і Південній Америці. Співпрацюючи безпосередньо з чартерними компаніями у всіх великих регіонах світу і маючи доступ до загальної бази приватних літаків, що включає тисячі моделей, AVIAV TM знаходить для клієнтів оптимальні умови оренди за ціною і комфортом.

Забронюйте рейс не виходячи з дому

Якщо вам потрібно замовлення приватного літака, то на його оформлення піде кілька хвилин. Сервіс доступний на будь-якому електронному пристрої, підключеному до інтернету. Нагорі сторінки ви бачите форму бронювання. Для початку введіть:

 • міста відправлення і прибуття (можна відразу вказати аеропорти),
 • дати і час рейсів туди-назад або в одну сторону,
 • кількість мандрівників.

Сервіс переведе на сторінку, де ви моментально оформите замовлення приватного літака. Ціни і типи джетів буде видно відразу, але потрібно враховувати, що це попередня вартість. Вибравши відповідний тип повітряного судна, слід заповнити пункти, які залишилися, вказати приблизну вагу багажу, побажання до організації подорожі та контакти. Це не зобов’язує до оренди: поки ви не зробили оплату, в будь-який момент можна відмовитися.

Читайте также:  Майже даром - відпустка на Сицилії

Швидкий розрахунок вартості

Зазвичай менеджер Авіав ТМ (Cofrance SARL) сам зв’язується з клієнтом, надсилаючи по електронній пошті кілька оптимальних варіантів бізнес-джетів. Це зручніше ніж самостійне замовлення приватних літаків через базу з тисячами найменувань і моделей. Якщо клієнт залишив побажання щодо рівня комфорту, додаткових опцій, організації польоту, то співробітник компанії швидко вибере відповідні версії і відразу розрахує вартість оренди під ключ. Залишиться визначити вподобане повітряне судно, підписати електронний договір і оплатити рахунок.

Ціна на замовлення приватного літака завжди розраховується індивідуально. Вона залежить від безлічі факторів, ключовими з яких залишаються:

 • потужність обраного літака і його місткість,
 • дальність і складність маршруту,
 • замовлення додаткового сервісу,
 • тривалість стоянки в аеропорту і т.д.

Клієнт може попросити пошукати дешевший варіант, або літак з конкретними опціями, наприклад, зі спальнею на борту.

Вибір додаткових опцій

Читайте также:  7 секретів знайти найдешевші рейси

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) поважає ваш вибір, тому ми не надаємо готові пакети послуг, а дозволяємо визначити додатковий сервіс за бажанням, якщо ви робите замовлення на приватний літак. Це може бути:

 • трансфер на автомобілі в пунктах відбуття і прибуття,
 • оренда вертольота з аеропорту на яхту, гірський курорт, дах готелю-хмарочоса і т.д.,
 • резервація номера в готелі або оренда приватних апартаментів / вілли в будь-якому регіоні світу,
 • оформлення віз, страховок, митних декларацій, інших документів для подорожі,
 • елітний ланч в польоті,
 • розваги і свята на борту,
 • особистий супровід потрібним фахівцем, наприклад, доктором або перекладачем,
 • консьєрж-сервіс в будь-якій точці планети.

При бажанні легко оформити приватний літак на замовлення без додаткових послуг, що актуально, якщо ви орендуєте його для співробітників своєї компанії, бізнес-відрядження, або користуєтеся сервісом власних партнерів. Також через AVIAV TM (Cofrance SARL) можна зробити більш широку бронь, наприклад, орендувати вантажний літак чи санітарний джет.

Безпека і конфіденційність

Приватне замовлення літака здійснюється строго конфіденційно: ніхто не дізнається, хто і за яким маршрутом летить. Рейс затверджується в авіаційних інстанціях, і досвідчені юристи AVIAV TM отримують дозвіл в лічені хвилини. Це означає, що стартувати повітряне судно буде готово вже через 3-4 години після замовлення: йому лише необхідно пройти обов’язкову технічну перевірку.

Читайте также:  Медевакуація з Єгипту

Ви можете бути впевнені в стовідсотковій надійності і захищеності приватних рейсів. «Кофранс Сарл» співпрацює з міжнародною асоціацією Wyvern Ltd., яка забезпечує безпеку польотів і зобов’язує проходити всебічний аудит перед кожним відправленням. Для особистого супроводу за бажанням клієнта надаються охоронці. Також ми гарантуємо пунктуальність, суворе виконання всіх пунктів договору і прозору звітність по фінансам.

Завдяки роботі AVIAV TM, приватні літаки на замовлення доступні в будь-якій точці світу. Скористайтеся нашим сервісом сьогодні, і ви відкриєте нові сучасні можливості бізнес-авіації!