Приватний літак

Справжня свобода – це можливість за своїм бажанням розпоряджатися власним часом, подорожуватиу будь-якому напрямку виключно в компанії приємних вам людей, самостійно визначати день і час вильоту. Таку можливість вам подарує приватний літак.

Оренда приватного літака

Взяти в оренду приватний лайнер можна за допомогою AVIAV TM (Cofrance SARL). Чому співпрацювати з брокером зручно і вигідно?

По-перше, компанія є членом найбільших профільних асоціацій NBAA і ЕBAA, що говорить про високий статус Кофранс Сарл. Це означає, що, довіривши нам свій політ, ви зі 100% гарантією опинитеся в потрібному місці у чітко зазначений час.

По-друге, в базі компанії – різні повітряні судна на вибір – як компактні легкі джети, так і середньо- і далекомагістральні лайнери, а значить, ваш запит обов’язково буде задоволений.

Читайте также:  Новини російських аеропортів

По-третє, замовити чартер приватного літака у Кофранс Сарл дуже просто: заявки на польоти приймаються щодня по телефону або через зручну контактну форму на сайті. Звернувшись до нас, ви отримаєте в особі AVIAV TM (Cofrance SARL) надійного провідника у світі авіації, який прийде на допомогу в будь-яку хвилину.

Особливості польоту на бізнес-джеті

Приватний літак – це:

• зручно: політ пройде на сучасному відмінно обладнаному лайнері з красивим салоном, м’якими комфортабельними кріслами;

• в дорозі вам будуть запропоновані смачні страви, при цьому меню можна узгодити з консультантом Кофранс Сарл заздалегідь або замовити спеціальну доставку з ресторану, де ви звикли обідати;

• якщо ви не бажаєте відриватися від справ навіть у польоті, фахівці AVIAV TM (Cofrance SARL) організовують для вас бортовий міні-офіс з можливістю виходу в Інтернет;

Читайте также:  [:ru]Не желаете ли частный самолёт?[:ua]Бажаєте приватний літак?[:]

• щоб не нудьгувати, під час перельоту можна подивитися цікавий фільм. Дітям будуть запропоновані різноманітні розваги.

Бізес-авіацію обслуговують окремі VIP-термінали, тому час перед вильотом і після приземлення ви проведете у приємній обстановці, без черг і зайвих витрат часу.

Вартість оренди приватного літака

Вартість польоту залежить від моделі обраного судна, дальності подорожі і набору додаткових послуг.

В середньому льотна година бізнес-джета коштує 1 000-3 000 євро.

Користуйтеся послугами приватної авіації: це дозволить вам заощадити час і завжди подорожувати в чудовому настрої!