Приватний літак для авіаперевезення вантажів

Дуже часто VIP-клієнти, яких цікавить оренда адміністративного літака, задають питання, яку кількість вантажів можна взяти з собою на борт. Це, дійсно, важливий момент. Кожне повітряне судно має певну максимальну злітну масу, яку не можна перевищувати ні на один грам. Тому наймання бізнес-джета не є гарантом того, що в ньому вдасться вивезти гарнітур меблів або рояль.

При бронюванні літака в AVIAV TM (Cofrance SARL) співробітники завжди цікавляться у клієнтів, яку кількість багажу вони мають намір взяти. Пусте місце в пасажирському салоні не дає права поставити там валізу, оскільки це суперечить нормам безпеки. Речі повинні перебувати у відведеному для цього приміщенні.

У VIP-джета бувають шафи для валіз всередині салону, щоб при необхідності пасажир міг взяти свої речі. Однак стандартний адміністративний літак забезпечений звичайним багажним відділенням певного розміру. Якщо вам потрібно перевозити великогабаритні предмети, обов’язково повідомте про це менеджеру AVIAV TM (Cofrance SARL), щоб він вибрав для вас місткий бізнес-джет, розрахований на перевезення великої кількості вантажів.

 

Авіаперевезення цінностей

У клієнтів AVIAV TM (Cofrance SARL) бувають ситуації, коли потрібно доставити вантажі приватним рейсом окремо від пасажирів. Коли мова йде про перевезення дорогоцінних металів і каменів, предметів розкоші і антикваріату, колекційних творів мистецтва, звернення в звичайну логістичну компанію недоречно.

Компанія AVIAV TM надасть адміністративний літак в Москві і будь-якому іншому місті світу для відправлення цінних вантажів. Крім того ми організуємо процес «під ключ»:

  • оформимо необхідні документи;
  • надамо збройну охорону;
  • забезпечимо безпечний наземний трансфер;
  • орендуємо або купимо необхідну упаковку і контейнери;
  • допоможемо пройти митницю;
  • створимо на борту умови, необхідні для даного типу вантажу (температуру, освітлення, вологість, тиск);
  • застрахуємо відправлення в надійній компанії;
  • доставимо вантаж в руки одержувачу.
Читайте также:  Garmin launches weather radar with threat assessment

 

Оформлення документів

Коли мова йде про перевезення цінностей, особливу увагу потрібно приділити супровідній документації. Митні юристи АVIAV TM (Cofrance SARL) подбають про те, щоб проблем і затримок в аеропорту не виникло. Фахівці оформлять сертифікати, дозволи на вивезення, довідки, декларації, накладні і всі інші папери, які потрібні для даного виду вантажів.

Важливе значення має страховка. Вантажі, що перевозяться часто коштують дорожче, ніж літак, на якому вони летять. Найменше псування, подряпина, а тим більше часткова втрата або втрата – це величезні витрати на відновлення, яке іноді буває неможливим.

Щоб уникнути подібних ризиків, необхідно застрахувати відправлення в надійній компанії, яка гарантовано виконає свої зобов’язання. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) порадить перевірених європейських страховиків, що мають бездоганну репутацію, і допоможе коректно оформити поліс.

 

Авіадоставка тварин

Клієнти часто цікавляться, чи можна замовити адміністративний літак в Україні для подорожі з тваринами. Це популярна послуга, яку надає міжнародний центр бізнес-авіації AVIAV TM (Cofrance SARL). Для вас організують персональний рейс, де буде зручно всім пасажирам, включаючи чотириногих друзів.

Собак і котів часто возять на літаку на виставки. Подорож в задушливому темному багажному відсіку, в тісному контейнері для породистих тварин неприйнятна. Всю дорогу вони мучаться від невідомості і розлуки з господарем, труться об прути клітки, втрачають і доглянутий вигляд, і гарний настрій.

Читайте также:  Компания Heliatica нашла глобального партнера

Адміністративний літак дозволить не розлучатися зі своїм улюбленцем. Тварина може зайняти пасажирське крісло або розміститися на підлозі біля ніг господаря. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) подбає про те, щоб в дорозі йому надали корм і питво, засоби догляду та все необхідне. Можна замовити супровід зооняні або грумера, якщо це потрібно.

У деяких випадках на виставки або з якоїсь іншої причини на літаку потрібно перевезти велику домашню худобу: коней, овець, корів, або ж циркових тварин, а іноді і водних мешканців. Для цього необхідно орендувати вантажний авіалайнер і забезпечити на борту належні умови.

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає подібні послуги. Ми подбаємо про те, щоб на борту були просторі відсіки з перегородками, де тварина могла б стояти, лежати, вільно рухатися. Рейс супроводжує фахівець: ветеринар, професійний фермер, грумер і т.д. Для вихованців буде приготовлений корм і вода, засоби догляду та навіть розваги. Подорож пройде непомітно і не змусить тварин хвилюватися.

 

Вантаж 200

У житті бувають трагічні ситуації, коли близька людина вмирає в іншій країні або місті, і потрібно перевезти його тіло до пункту захоронення. У цій ситуації особливе значення має швидкість доставки і правильно оформлені документи.

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможе організувати авіаперевезення вантажу 200 в найкоротші терміни. Найкраще орендувати для цієї мети приватний літак, щоб родичі покійного могли відкрито віддатися скорботі і спогадам про померлого, не перебуваючи під поглядами сторонніх пасажирів.

Компанія AVIAV TM подбає про всі етапи процесу. Родичам не доведеться думати про формальності, при необхідності ми допоможемо домовитися про поховання в потрібному місті та дотриманні почестей. Для авіаперевезення буде надано приватний літак і автомобілі, спеціально призначені для ритуальних послуг.

Читайте также:  Geneva debut for Garmin’s first Head-Up Display

 

Доставка вантажів авіакомпаніями

Також за бажанням клієнтів AVIAV TM (Cofrance SARL) займається доставкою звичайних типів відправлень, співпрацюючи з авіакомпаніями. Якщо вам потрібно відправити стандартну посилку: букет квітів, подарунок, сноуборд або скрипку, комп’ютер або книги, орендувати адміністративний літак не має сенсу.

Доручіть доставку компанії AVIAV TM (Cofrance SARL), і ми забезпечимо стандартні логістичні послуги за принципом «від дверей до дверей». Клієнтам надається можливість відстеження вантажів онлайн, вибору авіакомпанії з найбільш вигідним тарифом, оформлення документів і страховки та інші необхідні послуги. Просто розкажіть менеджеру, що і куди ви бажаєте відправити, і ми здійснимо авіаперевезення «під ключ».

Компанія AVIAV TM організовує доставку всіх типів вантажів, за винятком тих, які заборонені до відправлення законом. Маршрут, час і супутні послуги вибирають клієнти, а компанія «Кофранс» пунктуально і акуратно виконує замовлення.