Як доставити вантажі літаком в умовах Covid-19

Авіадоставка вантажів сьогодні актуальна як ніколи. В умовах коронавірусної інфекції Covid-19 потрібно екстрено перевозити товари першої необхідності, ліки і медичну апаратуру, засоби гігієни, маски і дезінфікуючі засоби. Замовити рейс в ці дні зовсім не просто: перельоти частково обмежені, а десь авіакомпанії просто не хочуть відправляти наполовину завантажені літаки.

Тому індивідуальні вантажні чартери сьогодні особливо актуальні. Незалежно від того, який тип відправлень і в якому обсязі вам потрібно перевезти, ви можете звернутися в міжнародний брокерський центр AVIAV TM (Cofrance SARL). Компанія організує рейс з кожного маршруту, навіть якщо його не виконують авіакомпанії.

Щоб зробити замовлення, необхідно перейти на один із сайтів: www.aviav.ru або https://cargo.help. Там можна розрахувати вартість чартеру онлайн і самостійно оформити замовлення. Найзручніше відразу зв’язатися з менеджером компанії через інтернет в чаті або по телефону і погодити з ним деталі перевезення, повідомивши характер і вагу вантажів, їх обсяг і габарити, маршрут і дату відправлення.

Читайте также:  [:ru]Техническое обслуживание самолётов[:ua]Технічне обслуговування літаків[:]

Переваги індивідуального чартеру

Додаткова причина вдатися до послуг приватної авіації – можливість організувати прямий рейс за потрібним маршрутом. В даний час безперешкодно літають лише літаки з найбільших країн-постачальників: Китаю, США, ОАЕ, але не з усіх аеропортів. У багатьох же країнах рейси обмежені, і десятки повітряних гаваней закриті.

Приватні літаки, особливо невеликого формату, мають можливість приземлятися в маленьких аеропортах, куди не сідають великі транспортні авіалайнери. Це значно розширює територію маршрутів. Крім того при необхідності AVIAV TM (Cofrance SARL) залучає до роботи вертольоти, які здатні проникнути в віддалені і важкодоступні місця.

Таким чином неважливо, чи потрібен вам рейс з Шанхаю в Москву, з Куала-Лумпур в Читу або з Якутська в Дюссельдорф, – AVIAV TM (Cofrance SARL) надасть відповідний за ціною і місткості літак для екстреного відправлення вантажів. Єдина обов’язкова умова для закордонного авіаперевезення те, що аеропорти відправлення та прибуття повинні мати статус міжнародних.

Читайте также:  [:ru]Чартер из Борисполя – с хорошим настроением от Авиав ТМ[:ua]Чартер з Борисполя - з хорошим настроєм від Авіав ТМ[:]

В даний час в умовах коронавірусної інфекції Covid-19 в задачі авіаброкера в обов’язковому порядку входить санітарна обробка товарів та оформлення додаткової супровідної документації. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) забезпечує оперативне проходження всіх формальностей, і клієнти можуть не турбуватися за безпеку вантажів з медичної точки зору. Приватна авіація мінімалізує ризики затримки рейсів, що особливо актуально для перевезення швидкопсувних продуктів, ліків або інших екстрених відправлень.

Також для клієнтів має значення можливість замовити доставку від дверей до дверей. В даний час, коли малий і середній бізнес паралізований, рідкісні компанії мають можливість запропонувати послуги наземного перевезення, упаковки, супроводу вантажів фахівцем. Організації, які цим займаються, користуючись моментом, невиправдано підвищують ціни, тому звертатися до них невигідно.

Читайте также:  Австралія: де шукати надійну, але доступну повітряну швидку допомогу

На щастя, AVIAV TM (Cofrance SARL) допомагає уникнути подібних незручностей і надає весь комплекс логістичних послуг, незалежно від маршруту. Можливо, в даний час організація процесу займе трохи більше часу, але зате ціни залишаться об’єктивними і відповідними якості сервісу.

Чартерна вантажна авіація допоможе розвиватися вашому бізнесу, незалежно від обставин. В умовах пандемії оперативність і безпека доставки виходять на перший план. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) організовує ефективне авіаперевезення вантажів з дотриманням необхідних запобіжних заходів прямим рейсом з кожного маршруту.