Вантажна авіація при Covid-19 в питаннях і відповідях

 

Для компанії AVIAV TM (Cofrance SARL), яка займається приватними вантажними авіаперевезеннями з 2007 року, період світового карантину став часом напруженої роботи. У зв’язку з тим, що країни закривали кордони і аеропорти, в світі авіації настав нетривалий хаос, який досить швидко вдалося подолати.

Але ситуація з доставкою вантажів у багатьох країнах і аеропортах нестабільна, зміни відбуваються кожен день. Тому багато хто сьогодні звертається до приватного брокеру, щоб замовити індивідуальний рейс. У цій статті ми зібрали питання клієнтів, які надходять в компанію найчастіше за все.

 

Чи можливо в даний час оперативно доставити вантажі?

Так, і це саме те, чим займається компанія AVIAV TM (Cofrance SARL). В умовах коронавірусної інфекції Covid-19 клієнти часто стикаються із затримками рейсів і їх скасуванням, зависанням вантажів на складах, відмови в перевезенні через необхідних документів. Звернення до чартерного брокеру і наймання персонального літака максимально прискорює процес. Авіаційні юристи піклуються про те, щоб документи були в повному порядку, а дозвіл на певний рейс – це перше завдання після отримання запиту клієнта.

 

За якими напрямками можна замовити літак? Як бути, якщо аеропорт в потрібному місті закритий на карантин?

Читайте также:  Польоти на літаку і вертольоті

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) продовжує діяти в робочому режимі і здійснює доставку по будь-яких маршрутах. Літаки вантажної авіації сьогодні приймають у всіх країнах, тим більше, якщо мова йде про великі країни-імпортери. Що стосується аеропортів, то ми максимально підлаштовуємось під запити клієнтів. Часто для доставки не потрібні великі авіалайнери, і для перевезення вантажів досить порівняно невеликого повітряного судна. Такий літак готовий приземлитися в будь-якому аеропорту. Ми вибираємо повітряну гавань, розташовану найближче до пункту доставки. Якщо виникають складнощі через те, що аеропорт закритий, ми використовуємо альтернативні. Далі компанія забезпечує перевезення вантажів вертольотами або фурами до адреси одержувача.

 

Чи безпечно перевозити вантажі літаком? Чи існує ризик заразитися Covid-19 через товари або контейнери?

Covid-19 передається тільки від людини до людини. Однак він здатний затримуватися на предметах протягом трьох діб. Якщо вантажі обробляла заражена людина, то мінімальний ризик занести інфекцію через речі існує. Але він настільки незначний, що вантажні доставки визнані в усьому світі безпечними. При цьому введені вимоги піддавати вантажі обов’язковій санітарній обробці. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) гарантує ретельну дезінфекцію. Наша компанія здійснює перевезення за принципом від дверей до дверей. Це означає, що на кожному етапі діяльність фахівців жорстко контролюється. Всі співробітники проходять тести на коронавірус, щоб виключити можливість контакту. Салони транспортних засобів ретельно обробляються. Таким чином ризик занести інфекцію при вантажний доставці від AVIAV TM (Cofrance SARL) відсутній.

Читайте также:  Користь для здоров'я від відпустки

 

Як мені замовити термінову доставку вантажів? Чи можна відправити їх прямо сьогодні?

Замовити доставку вантажів онлайн, незалежно від їх і вашого місцезнаходження можна через сайти www.aviav.ru і https://cargo.help. Для цього необхідно відправити запит по електронній пошті, в чаті або переговорити з менеджером. Необхідно повідомити маршрут, тип вантажів, їх обсяг і вагу, адреси відправлення і доставки. У більшості випадків відправлення можливо протягом доби, в деяких випадках – вже через кілька годин після обробки замовлення. Оформлення документів може зайняти час, тому все залежить від ступеня підготовленості клієнта.

 

Скільки коштує оренда літака

Це залежить від типу обраного повітряного судна. Мінімальна вартість для маленьких джетів становить від 3-4 тисяч євро за один льотну годину. Але оренда транспортних суден обходиться значно дорожче: такий переліт може коштувати десятки, а іноді і сотні тисяч. Спеціаліст AVIAV TM (Cofrance SARL) порекомендує відповідну модель повітряного судна в залежності від типу і кількості перевезених вантажів. Уже при першому зверненні ви дізнаєтеся вартість доставки, яка залежить від дальності і складності маршруту та багатьох інших факторів. При зверненні необхідно уточнити, чи потрібен вам весь комплекс послуг логістики чи тільки організація рейсу, це вплине на вартість. Договір укладається через інтернет, а оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. При сприятливому збігу обставин ваші вантажі можуть бути доставлені вже в день звернення.