Новини російських аеропортів

Сочі

За весняні та літні місяці 2019 року пасажиропотік міжнародного аеропорту на чорноморському курорті виріс на 7% в порівнянні з цифрами 2018 року і склав 4,5 мільйона чоловік. Причому «найгарячіший» день припав на 13 серпня, коли через термінали пройшло 32 909 мандрівників. Внутрішні рейси з Сочі до Москви, Казань, Санкт-Петербург і Новосибірськ найбільш затребувані. Серед міжнародних перельотів попитом користуються маршрути в Єреван, Стамбул, Мінськ і Тель-Авів.

Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує послуги повітряних суден приватної авіації для комфортабельних перельотів до місця відпочинку або ділових зустрічей.

 

Саратов

Новий аеропорт у селі Сабуровка поблизу Саратова тепер має офіційний літерний код, як і належить кожному поважаючому себе льотному об’єкту, – GSV (Гагарін-Саратов). На березі Волги зведений аеропорт міжнародного класу, через який в майбутньому планується пропускати один мільйон пасажирів на рік. Аеропорт в Саратові отримав ім’я першого космонавта в світі, так як Ю.А. Гагарін навчався в цьому місті на Волзі, там же вперше піднявся в небо і після легендарного польоту в космос приземлився в тридцяти кілометрах від Саратова. Від залізничного вокзалу до терміналів аеропорту пущений електропоїзд.

Сімферополь

10 вересня в міжнародному аеропорту Сімферополя вшановували чотирьохмільйонного пасажира сезону 2019 року. Мешканка Казані з маленьким сином опинилася в центрі уваги керівництва аеропорту та численних представників преси і авіакомпаній. До Судака, де вона планувала відпочивати, почесній гості надали безкоштовний трансфер.

Читайте также:  Приватна авіація в Миколаєві

Менеджери авіаброкера Aviav TM (Cofrance SARL) готові в будь-який момент організувати подорожі по Росії та іншим країнам світу на приватному повітряному судні.

 

Курильські острова

У 2014 році було завершено будівництво нового міжнародного аеропорту Ясний на острові Ітуруп, в Сахалінської області. У 2019 прийнято рішення про розширення робочих площ аеропорту: планується спорудження прибудови до пасажирського терміналу і до вантажного складу. В результаті докорінної перебудови аеропорт Ясний максимально наблизиться до світових стандартів міжнародного класу.

 

Ростов-на-Дону

Міжнародний аеропорт Платов, відкритий в 2014 році, продовжує оновлюватися: покращена розмітка на злітно-посадковій смузі; відкрито нову багажну стійку; поповнився парк спецтехніки. На третьому поверсі в зоні вильоту внутрішніх рейсів працює мультимедійна експозиція, що розповідає про історію донського козацтва міста Ростова-на-Дону. За підсумками 2018 року аеропорт Платов отримав кілька престижних премій, об’єкт визнаний першим в номінації «Кращий аеропорт в категорії від 2 до 4 мільйонів пасажирів на рік».

 

Воронеж

Тут у вересні була проведена унікальна акція – День відкритих дверей, який був присвячений історії військово-морського флоту Росії. На свято зібралися мандрівники з Орловської, Курської, Тамбовської, Липецької і Бєлгородської областей. Всього на заході в аеропорту імені Петра I побувало 3,5 тисячі осіб. Всі учасники Дня відкритих дверей відзначили прекрасний сервіс воронезького аеропорту, висловили бажання здійснювати подорожі, користуючись його послугами.

Читайте также:  Приватна авіація в ОАЕ

Aviav TM (Cofrance SARL) організовує перельоти на святкові заходи, допоможе з розміщенням і організовує культурну програму за бажанням замовника.

Красноярськ

Візитною карткою краю по праву вважається красноярський аеропорт Ємельяново, що пройшов повну модернізацію старого аеровокзалу і готується до введення в дію нового терміналу з можливістю приймати в рік 2,5 мільйона пасажирів. У залах очікування відкрилися сувенірні лавки і кафе, інформаційні написи продубльовані на китайській мові. У серпні на аеродромі пройшов видовищний захід для професійних фотографів – споттінг. Учасники мали унікальну можливість зняти момент посадки і зльоту літаків в безпосередній близькості до них, що в звичайний час – заборонено.

 

Москва

Аеропорт Жуковський прийняв перший міжнародний рейс 12 вересня 2016 року, це був літак з Мінська компанії «Белавіа». З тих пір популярність нового аеропорту, розташованого на аеродромі Раменське в двадцяти кілометрах від столиці, зросла в багато разів. Спорудження аеропорту Жуковський офіційно визнано як «Подія року в міжнародному транспорті Росії». В кінці серпня аеропорт приймав гостей, які прилетіли з різних країн світу для участі в одному з найбільших авіасалонів планети – «МАКС-2019».

Читайте также:  Директор українського лоукостера SkyUp Airlines з оптимізмом дивиться у майбутнє

Доставка всіх бажаючих взяти участь в престижних авіасалонах світу – турбота авіаброкера Aviav TM (Cofrance SARL), що має величезний успішний досвід в сфері приватної авіації.

 

Санкт-Петербург

Пулковський аеропорт, відкритий в 1932 році, постійно модернізується і реконструюється. Зали аеровокзалу прикрашають художні роботи петербурзьких майстрів. Перед входом в основну будівлю терміналу встановлена ​​скульптура «Авіатор», яку співробітники аеропорту вважають своїм ангелом-хранителем. В одному із залів постійно працює філія експозиції Державного Російського музею. Пасажиропотік петербурзького аеропорту постійно зростає: за минулі місяці 2019 року він збільшився майже на 5% в порівнянні з сезоном минулого року.