Новини російських аеропортів

Сочі

За весняні та літні місяці 2019 року пасажиропотік міжнародного аеропорту на чорноморському курорті виріс на 7% в порівнянні з цифрами 2018 року і склав 4,5 мільйона чоловік. Причому «найгарячіший» день припав на 13 серпня, коли через термінали пройшло 32 909 мандрівників. Внутрішні рейси з Сочі до Москви, Казань, Санкт-Петербург і Новосибірськ найбільш затребувані. Серед міжнародних перельотів попитом користуються маршрути в Єреван, Стамбул, Мінськ і Тель-Авів.

Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує послуги повітряних суден приватної авіації для комфортабельних перельотів до місця відпочинку або ділових зустрічей.

 

Саратов

Новий аеропорт у селі Сабуровка поблизу Саратова тепер має офіційний літерний код, як і належить кожному поважаючому себе льотному об’єкту, – GSV (Гагарін-Саратов). На березі Волги зведений аеропорт міжнародного класу, через який в майбутньому планується пропускати один мільйон пасажирів на рік. Аеропорт в Саратові отримав ім’я першого космонавта в світі, так як Ю.А. Гагарін навчався в цьому місті на Волзі, там же вперше піднявся в небо і після легендарного польоту в космос приземлився в тридцяти кілометрах від Саратова. Від залізничного вокзалу до терміналів аеропорту пущений електропоїзд.

Сімферополь

10 вересня в міжнародному аеропорту Сімферополя вшановували чотирьохмільйонного пасажира сезону 2019 року. Мешканка Казані з маленьким сином опинилася в центрі уваги керівництва аеропорту та численних представників преси і авіакомпаній. До Судака, де вона планувала відпочивати, почесній гості надали безкоштовний трансфер.

Менеджери авіаброкера Aviav TM (Cofrance SARL) готові в будь-який момент організувати подорожі по Росії та іншим країнам світу на приватному повітряному судні.

 

Курильські острова

У 2014 році було завершено будівництво нового міжнародного аеропорту Ясний на острові Ітуруп, в Сахалінської області. У 2019 прийнято рішення про розширення робочих площ аеропорту: планується спорудження прибудови до пасажирського терміналу і до вантажного складу. В результаті докорінної перебудови аеропорт Ясний максимально наблизиться до світових стандартів міжнародного класу.

 

Ростов-на-Дону

Міжнародний аеропорт Платов, відкритий в 2014 році, продовжує оновлюватися: покращена розмітка на злітно-посадковій смузі; відкрито нову багажну стійку; поповнився парк спецтехніки. На третьому поверсі в зоні вильоту внутрішніх рейсів працює мультимедійна експозиція, що розповідає про історію донського козацтва міста Ростова-на-Дону. За підсумками 2018 року аеропорт Платов отримав кілька престижних премій, об’єкт визнаний першим в номінації «Кращий аеропорт в категорії від 2 до 4 мільйонів пасажирів на рік».

 

Воронеж

Тут у вересні була проведена унікальна акція – День відкритих дверей, який був присвячений історії військово-морського флоту Росії. На свято зібралися мандрівники з Орловської, Курської, Тамбовської, Липецької і Бєлгородської областей. Всього на заході в аеропорту імені Петра I побувало 3,5 тисячі осіб. Всі учасники Дня відкритих дверей відзначили прекрасний сервіс воронезького аеропорту, висловили бажання здійснювати подорожі, користуючись його послугами.

Aviav TM (Cofrance SARL) організовує перельоти на святкові заходи, допоможе з розміщенням і організовує культурну програму за бажанням замовника.

Красноярськ

Візитною карткою краю по праву вважається красноярський аеропорт Ємельяново, що пройшов повну модернізацію старого аеровокзалу і готується до введення в дію нового терміналу з можливістю приймати в рік 2,5 мільйона пасажирів. У залах очікування відкрилися сувенірні лавки і кафе, інформаційні написи продубльовані на китайській мові. У серпні на аеродромі пройшов видовищний захід для професійних фотографів – споттінг. Учасники мали унікальну можливість зняти момент посадки і зльоту літаків в безпосередній близькості до них, що в звичайний час – заборонено.

 

Москва

Аеропорт Жуковський прийняв перший міжнародний рейс 12 вересня 2016 року, це був літак з Мінська компанії «Белавіа». З тих пір популярність нового аеропорту, розташованого на аеродромі Раменське в двадцяти кілометрах від столиці, зросла в багато разів. Спорудження аеропорту Жуковський офіційно визнано як «Подія року в міжнародному транспорті Росії». В кінці серпня аеропорт приймав гостей, які прилетіли з різних країн світу для участі в одному з найбільших авіасалонів планети – «МАКС-2019».

Доставка всіх бажаючих взяти участь в престижних авіасалонах світу – турбота авіаброкера Aviav TM (Cofrance SARL), що має величезний успішний досвід в сфері приватної авіації.

 

Санкт-Петербург

Пулковський аеропорт, відкритий в 1932 році, постійно модернізується і реконструюється. Зали аеровокзалу прикрашають художні роботи петербурзьких майстрів. Перед входом в основну будівлю терміналу встановлена ​​скульптура «Авіатор», яку співробітники аеропорту вважають своїм ангелом-хранителем. В одному із залів постійно працює філія експозиції Державного Російського музею. Пасажиропотік петербурзького аеропорту постійно зростає: за минулі місяці 2019 року він збільшився майже на 5% в порівнянні з сезоном минулого року.