Чотириногі і волохаті на борту приватного літака

Для багатьох власників домашніх тварин їх чотириногі (або пернаті) друзі є частиною сім’ї. Міжнародний авіаційний брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) ось уже протягом багатьох років організовує приватні перельоти з собаками, кішками, кроликами, птахами і навіть рибами на борту.

Під час подорожі на літаку, будь то це ділова поїздка чи відпустка, безпека і комфорт тварин мають важливе значення.

Ось чому їх власники все частіше використовують приватну авіацію, щоб подорожувати зі своїми тваринами, навіть якщо останні зазвичай не літають! На борту літака домашній улюбленець буде мати можливість комфортно подорожувати разом зі своїм господарем в салоні літака, що допомагає зменшити стрес обох.

Наведемо як приклад деякі рейси, які ми недавно з задоволенням організували.

 

Подорож без стресу для двох маленьких кішок

Одна з наших клієнтів хотіла зробити комфортний переліт з двома кішками з Лондона в Сан-Франциско і не хотіла, щоб вони занадто довго перебували в клітці. За винятком зльоту і посадки, під час яких дві кішки повинні були знаходитися в сумках-переноска, вони провели залишний політ, вільно прогулюючись в салоні і мугикаючи від задоволення.

Читайте также:  Медевакуація: нетермінове перевезення пацієнтів

 

Переліт з кроликами

Нещодавно родина замовила рейс для спільної подорожі, включаючи кроликів. Рейс був запланований з метою їх переїзду з Нью-Йорка в Лос-Анджелес.

Для цих тварин стрес від польоту в багажному відсіку в клітці, був би дуже важким випробуванням, особливо для одного з них – похилого Барні. На борту літака кролики могли насолоджуватися подорожжю на колінах своїх щасливих власників.

 

10 тварин на борту літака

Один літак, два пілоти, два пасажира і 10 домашніх тварин. Це схоже на початок забавної історії, але це справжній рейс, організований для двох наших клієнтів. Справжній Ноїв ковчег!

Це був дещо незвичний запит для нас, але ми були раді організувати переліт двох собак, двох кішок і шести птахів (чотири голуби, півник і зяблик) з Лондона в Аліканте в Іспанії.

Читайте также:  [:ru]Не желаете ли частный самолёт?[:ua]Бажаєте приватний літак?[:]

Політ пройшов дуже добре, хоча іноді було трохи шумно!

Ми також організовуємо перевезення тварин, що беруть участь в змаганнях і навіть спортивних тренуваннях.

 

Німецька вівчарка

Кращі навчальні центри іноді далекі від будинку господарів тварин. Днями ми організували рейс для німецької вівчарки, яка вирушила в ексклюзивний центр на тиждень інтенсивних тренувань.

Ми не можемо сказати, чи була собака більш культурна або краще навчена під час зворотного перельоту. Наш обов’язок дотримуватися конфіденційності поширюється і на чотириногих пасажирів!

Ми з радістю організуємо для вас приватні рейси з тваринами на борту в Європі, США і по всьому світу. Для отримання персональної консультації зв’яжіться з нами онлайн по телефону.

Читайте также:  Оренда приватного літака: який лайнер компанії Hawker найкраще підходить для чартеру?

Не розлучайтеся з улюбленцями за допомогою AVIAV TM (Cofrance SARL)!