Втеча росіян з Бразилії – як це було

В кінці березня з початком поширення COVID-19 компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) організувала перший приватний евакуаційний рейс з Латинської Америки. Борт замовили 18 російських туристів, які застрягли в Бразилії через коронавірусну інфекцію і не могли повернутися додому через закриття кордонів і скасування пасажирських рейсів.

Росіяни довго чекали допомоги від держави, сподіваючись на те, що за прикладом інших країн, за ними надішлють евакуаційний літак. Але протягом двох місяців цього так і не сталося. В результаті туристи знайшли один одного в соцмережах і вирішили орендувати приватний літак вскладчину. Вони швидко вийшли на компанію AVIAV TM (Cofrance SARL), яка займається доставкою пасажирів навіть в умовах коронавірусної інфекції.

Наші фахівці вибрали підходящий літак Gulfstream – G 650 ER і допомогли росіянам надати необхідні пакети документів, що підтверджують підставу для вильоту в Росію. Далі залишалося узгодити виліт з Росавіації, з чим співробітники AVIAV TM (Cofrance SARL) успішно впоралися.

 

Драматичні історії клієнтів

При зверненні наші клієнти розповідали історії, одна драматичніше іншої. Один з них, москвич, який живе в Бразилії постійно, дізнався про смерть матері в Росії, але не зміг перелетіти туди через коронавірус. Крім того, що він не потрапив на похорон, але навіть пізніше не мав можливості потрапити на могилу.

Молода пара з Петербурга виїхала в Сан-Паулу відвідати друзів на кілька місяців, при цьому дівчина була в положенні. Вони планували повернутися в Росію на шостому місяці, а в березні пішов восьмий, і навіть якщо б перельоти були дозволені, їх не пустили б на борт звичайного літака. «Я була в паніці, – пізніше поділилася з нами клієнтка. – Ми не збиралися народжувати у друзів в гостях, і гроші були під кінець. У Пітері в мене вже був укладений контракт з клінікою і обраний хороший лікар. Ми довго сподівалися, що нам допоможе російська влада і надішлють евакуаційний літак. Кожен день дзвонили в консульство, і всі знали, що я вагітна. Але крім туманних обіцянок, ми у відповідь нічого не почули. При всій повазі до Бразилії, я не хотіла, щоб моя дитина народилася тут. Я дуже вдячна вам, і нашим супутникам, які погодилися вскладчину орендувати літак».

Читайте также:  Лінійці Embraer E-Jet виповнилося двадцять років

Інша сімейна пара з Підмосков’я теж опинилася в непростій ситуації. У них в Росії залишилися двоє неповнолітніх дітей під опікою літніх батьків, і у батька клієнта стався інфаркт. У підсумку на плечі 72-річної жінки звалився тяжкохворий чоловік і внуки, одному з яких всього шість років.

Молодий чоловік, який приїхав до Бразилії на роботу за контрактом, успішно завершив її, і замість того, щоб повернутися додому з заробітком, змушений був залишатися в Ріо-де-Жанейро зайвих два місяці, орендуючи квартиру і не маючи можливості допомагати своїй сім’ї, заради якої він і поїхав заробляти.

Серед клієнтів, які звернулися до AVIAV TM (Cofrance SARL), також виявилася сім’я з Омська з трьома дітьми, літня пара з Волгограда, студент-практикант з Нижнього Новгорода, підприємець з Сочі … Всіх чекали в Росії родичі, робота, друзі, житло, але за словами клієнтів, влада не вважала за потрібне надсилати за ними евакуаційний літак, мотивуючи відмову тим, що бажаючих дуже мало. Приватний літак став єдиним можливим рішенням у цій непростій ситуації, і не дивлячись на високу вартість оренди, росіяни скористалися цим рятівним шансом втечі з бразильського полону.

Читайте также:  Коронавірус і приватна авіація: найбільш безпечний спосіб пересування

«Я люблю Бразилію, – ділилася з нами наша клієнтка з Тамбова, – але це не означає, що я збиралася залишатися тут назавжди. Мене запросили на тимчасову роботу, як і багатьох наших співвітчизників. Коли робота закінчилася, залишатися більше не було сенсу. У мене на руках трирічна дочка, а вдома – літня мама, яка ледве ходить. У підсумку мені довелося витрачати більшу частину відкладених коштів на переліт. Добре хоч друзі виручили грошима. Але від нашої влади це просто плювок в обличчя. Якби не мама, я постаралася б залишитися в Бразилії назавжди, але їй потрібен догляд і допомога».

У різних країнах Латинської Америки до сих пір знаходиться кілька сотень російських громадян. Евакуація з цих країн не здійснюється через невелику кількість звернень. Єдиний шанс полетіти додому – це орендувати приватний літак через AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми організуємо подібні рейси з початку поширення коронавірусної інфекції.

Читайте также:  Переваги покупки уживаного приватного літака

Якщо ви опинилися у важкій ситуації, знайдіть попутників, об’єднайтеся групою і орендуйте приватний літак разом. Брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможе грамотно подати документи і організує переліт під ключ. Ми приймаємо обов’язкові санітарні заходи: обробляємо салони транспортних засобів, надаємо індивідуальний трансфер до аеропорту, видаємо медичні засоби захисту.

В умовах коронавірусної інфекції AVIAV TM (Cofrance SARL) працює в режимі 24/7. Завдяки приватним перельотам, організованим нашою компанією, за останні 3 місяці кілька сотень туристів з самих різних точок світу змогли благополучно повернутися додому.