Чи варто орендувати приватний літак при перельотах взимку?

Подорож взимку може бути стомлюючою і нервовою: протяжні черги на огляд і до стійок реєстрації, стовпотворіння і потенційні затримки рейсів не додають спокою. Ці неприємності можуть зробити сезон відпусток швидше стресовим, ніж святковим. Отже, замість того, щоб турбуватися про все вищеперелічене, може варто розглянути для себе можливість орендувати приватний літак?

Велика кількість мандрівників укупі з нестабільною зимовою погодою і скасуванням рейсів можуть залишити не самі радісні враження. Насправді, зимові авіаподорожі часто здаються неминучим злом – це, звичайно, найшвидший спосіб дістатися до місця призначення, але тільки якщо ви готові змиритися з численними незручностями.

 

Гарна новина полягає в тому, що у вас є альтернативні варіанти.

 

Польоти взимку не повинні бути кошмаром

Приватна авіація готова задовольнити потреби пасажирів, які подорожують в зимових умовах, а це те, що потрібно, вірно? Зрештою, хто не хотів би вирушити на приватному літаку, особливо, якщо політ обіцяє масу переваг, на кшталт гнучкості, виграшу за часом і відсутність незнайомців в сусідніх кріслах авіалайнера.

 

Якщо ви вирішили відправитися у відпустку взимку, ось п’ять головних причин, за якими варто орендувати приватний літак.

 

  1. Ви уникаєте безладу і стовпотворіння

Що відбувається з мандрівниками, коли через негоду відкладається або зовсім скасовується рейс за рейсом? Ну, вони розосереджуються по всьому аеропорту, тому що якщо рейси не вилітають вчасно, то знедоленим мандрівникам просто нікуди йти. Таким чином, коли всі місця в терміналі заповнені, то пасажири починають займати місця на підлозі, уздовж стін або там, де знайдуть вільне містечко. Очікування може бути довгим, тому мандрівникам важливо зайняти своє «місце під сонцем».

Але навіть якщо рейси не відміняються, кількість людей, що летять взимку на канікули, може бути значною, в тому числі:

Читайте также:  Вертольоти в приватній авіації

– на парковці;

– до зон перевірки безпеки;

– до стійок реєстрації;

– в терміналах і на дорогах до них.

 

Ви повинні переконатися, що готові до подібних складнощів, коли подорожуєте комерційними авіалініями.

 

Якщо ж ви хочете безтурботно насолоджуватися поїздкою і дістатися до пункту призначення і назад, то варто віддати перевагу приватної авіації. Вам більше не потрібно стояти в довгих чергах або зовсім застрявати в повітряній гавані в очікуванні затриманого вильоту.

 

Політ на приватному літаку = відсутність суєти, безладу і стовпотворіння

 

  1. Ви отримуєте можливість подорожувати з найвищим рівнем комфорту

Коли ви взимку їдете до місця призначення, то віддасте перевагу провести кілька годин пліч-о-пліч з незнайомцями або віддасте перевагу просторому салону приватного літака? Приватна авіація гарантує вам конфіденційність і комфорт. Ви можете поспати, почитати книгу, попрацювати, подивитися фільм і т. д. Ви можете вільно пересуватися по салону повітряного судна, не чекаючи черги в туалет і не миритися з криком дитини в сусідньому кріслі.

 

Крім того, рівень сервісу, на який ви можете розраховувати, також буде позамежним. І тільки цей факт робить поїздку стоїть, вірно?

 

  1. Можна втекти від нестабільної зимової погоди

Ви коли-небудь застрявали в аеропорту через негоду? Причому затримки можуть бути пов’язані як з нельотною погодою в тому місці, де ви зараз перебуваєте, так і з погодою в пункті призначення. У будь-якому випадку, погода грає велику роль в тому, чи відбудеться ваш переліт комерційним авіарейсом. Якщо немає, то ви станете одним з тих, хто шукає вільне місце на території залу очікування.

Приватні літаки повинні слідувати тим же правилам, що і комерційні лайнери. Так що якщо виліт затримується, то, на жаль, така ж доля чекає і приватний літак. Але є кілька відмінностей, які дозволяють приватній авіації вигравати в порівнянні з комерційною:

Читайте также:  Таїланд: ігри в вуду на борту літака

– той, хто летить взимку на приватному літаку, зможе скористатися всіма перевагами комплексу бізнес авіації, а зазвичай це розкішні умови. Немає стовпотворіння і заворушень. Замість цього ви отримаєте індивідуальний сервіс, а рівень комфорту буде викликати велике занепокоєння з боку представників терміналу і членів льотної команди.

– Приватна авіація пропонує вам гнучкість. Якщо вам потрібно змінити рейс через погодні умови, це можна зробити без зайвих бюрократичних зволікань. Регулярні рейси комерційних авіаліній літають за встановленими маршрутами. Таким чином, якщо аеропорт призначення не працює в зв’язку з негодою, але відкритий довколишній приватний аеропорт, то ваш пілот може оперативно внести коригування до плану польоту.

 

– Під час сильного снігопаду літаки повинні чекати очищення злітно-посадкової смуги. Приватним літакам достатньо менш протяжної ЗПС, яку можна очистити набагато швидше, ніж смугу для великого комерційного лайнера. Це означає, що ви зможете опинитися в повітрі раніше пасажирів регулярних рейсів.

 

  1. Підвищена безпека в небі

Вам коли-небудь повідомляли, що ваш літак затримався через обледеневу обробку? Під час вильоту волога має тенденцію утворюватися на корпусі літака. Якщо температура опускається до мінусових позначок, ця волога може перетворитися в лід.

– Це збільшує вагу літака, що призведе до збільшення опору.

– Лід також впливає на основну функцію повітряного судна – і може навіть призвести до аварії.

 

Антиобмерзальна обробка дуже важлива. Для захисту корпус лайнера обприскується теплим розчином гліколю, щоб видалити лід, і пропіленгліколю, щоб лід не утворився. На жаль, це не завжди допомагає. На великих висотах лід і сніг часто потрапляють на крила і хвіст повітряного судна, і є всього кілька реагентів, які допомагають видалити лід (але зазвичай це трапляється тільки зі старими моделями літаків). Страшно, чи не так?

Читайте также:  Екскурсійні тури на приватному літаку з Aviav ТM (Cofrance SARL)

Приватні літаки забезпечують додатковий рівень безпеки в небі, який ви навряд чи отримаєте на борту комерційних авіаліній. Можна зробити кроки для направлення гарячого повітря від двигуна до хвоста і до кожного крила. Це нагріває поверхні і запобігає осіданню льоду або снігу.

 

  1. Ви добираєтеся до місця призначення швидше

У той час як всі пасажири затриманих комерційних рейсів будуть сидіти на підлозі аеропортів, ви можете бути в повітрі, на шляху до місця призначення. Немає необхідності чекати, коли доведеться обробити спеціальними розчинами величезний комерційний авіалайнер, посадити сотні пасажирів або використовувати жорсткі маршрути польотів.

 

Заключні думки

Оренда приватного літака для зимової подорожі приховує дуже багато переваг, і в даній статті наведено лише п’ять з них. Розгляньте для наступної зимової поїздки питання чартеру, і позбавте себе від всіх розчарувань, пов’язаних з авіаперельотом комерційним рейсом.

 

Ніяких протяжних черг. Ніяких жорстких планів польоту і незручних маршрутів. Ніяких некомфортних крісел і відсутності можливості витягнути ноги.

 

Простий і приємний переліт з одного пункту призначення в інший в найхолоднішу пору року, і все це без додаткових турбот, тривог і розчарувань.

 

Шошина Ольга