10 речей, які доступні у приватній авіації і недоступні на рейсах комерційних авіаліній

Оренда приватного літака є ідеальним варіантом для авіаперевезень. І хоча враження від розкішних подорожей, безумовно, є важливою частиною привабливості пропонованої опції, саме гнучкість і індивідуальність спонукають більшість клієнтів користуватися послугами приватної авіації.

Нові клієнти іноді не розуміють, чим приватні літаки відрізняються від регулярних рейсів комерційних авіакомпаній. Отже, ось 10 речей, які можна робити на борту приватного літака, але які недоступні на комерційних рейсах.

 

  1. Зліт коли завгодно

Якщо ви хочете вилетіти максимально рано, щоб встигнути на діловий сніданок або повернутися пізно ввечері, щоб уникнути ночівлі в незнайомому місці, то вам ідеально підійде чартер джета.

  1. Парковка в безпосередній близькості (або можливість під’їхати до самого трапу літака)

Немає необхідності в тривалих трансферах з автостоянки до терміналу бізнес авіації (FBO). Ви можете залишити свій автомобіль прямо на вулиці і в деяких аеропортах, навіть під’їхати безпосередньо до трапу літака.

 

  1. Знайомство з членами екіпажу

У той час як двері кабіни пілотів закриті на рейсах комерційних авіакомпаній з міркувань безпеки, приватна авіація не забороняє прямих контактів між пасажирами і членами льотної команди. Ви також можете поговорити з ними під час польоту і відвідати кабіну екіпажу.

 

  1. Політ в більше число (віддалених) місць

Графіки авіакомпаній обов’язково розробляються у відповідності з попитом. Таким чином, незважаючи на те, що тільки в Європі налічується 3000 аеропортів, з них всього 300 «підключені» до авіаційних маршрутів.

Читайте также:  Авіаквитки в будь-яку точку світу

Але коли ви летите приватним літаком, то можете вибирати, де приземлитися. Це дозволяє користуватися меншими аеродромами і більш віддаленими точками, такими як острова або гірські злітно-посадочні смуги. Якщо ж в пункті вашого призначення зовсім немає аеропорту, то доведеться орендувати приватний вертоліт.

 

  1. Ніяких черг і затримок вильоту

Аеропорти зазвичай асоціюються з довгими чергами і тривалим періодом очікування. Ось чому ви повинні зареєструватися як мінімум за дві години до польоту.

Однак термінал приватної авіації – це досвід кардинально іншого рівня. Після безпроблемних перевірок міграційного, митного та карантинного контролю, через які ви будете переміщатися незвично швидко, ви зможете піднятися на борт повітряного судна протягом 15 хвилин після прибуття.

  1. Можливість взяти домашніх тварин в салон

Замість того щоб садити чотириногого вихованця в клітку і відправляти в багажне відділення, приватна авіація дозволяє перевозити тварин прямо в салоні літака. Це значно зменшує стрес від авіаперельотів, як для домашньої тварини, так і для власника.

 

  1. Можливість вибрати, з ким розділити досвід польоту

Підбір пасажирів на регулярному комерційному рейсі – це питання удачі. Поруч з вами може виявитися дуже огрядний пасажир, через якого ви будете обмежені, а позаду вас може сидіти сім’я з маленькими дітьми, крик і активність яких будуть тримати в напрузі протягом усього перельоту.

Читайте также:  Приватний літак від Cofrance SARL для мандрівника

У той же час приватна авіація віддає в ваше розпорядження весь салон літака – їм можете користуватися тільки ви і ваші гості. Це зовсім інший досвід і інші враження, коли мова заходить про вільний простір, тишу і приватність.

 

  1. Можливість їсти що хочеться і коли захочеться

Харчування авіакомпанії (навіть якщо ви летите в кріслі преміум класу) може занурити вас в розчарування, а саму їжу можуть почати розвозити в невідповідний для вас час. Але на приватному рейсі ви самостійно вибираєте, що хочете їсти і пити, і коли вам варто це подати.

Від конкретної марки трав’яного чаю або незвичайного крафтового пива до вечерь ресторанного рівня або улюбленого сніданку ваших дітей – перед перельотом ви можете вказати, що хотіли б з’їсти, і фахівці компанії Кофранс складуть для вас ідеальне меню.

 

  1. Можливість змінювати плани в останню хвилину

Життя не завжди йде за планом. Таким чином, якщо збори вийшли за всі відведені часові рамки, збільшилися пробки на дорогах або наближається негода, вам не потрібно скасовувати рейс, звичайно, якщо мова йде про приватний літак. Повітряне судно чекатиме вас і може злетіти пізніше, ніж планувалося. Якщо коригуються плани, ви можете змінити пункт призначення в останню хвилину (навіть під час польоту).

Читайте также:  Австралія: де шукати надійну, але доступну повітряну швидку допомогу

  1. Готовність до відправки протягом години

Іноді необхідність в польоті виникає спонтанно. Якщо ви вирішили забронювати квиток на регулярний комерційний рейс, це все ще означає, що вам доведеться чекати як мінімум кілька годин.

Але фахівці компанії Кофранс можуть організувати політ на приватному літаку в максимально стислі терміни. Фактично, переліт між Ніццою і Дубліном може бути організований протягом півгодини, звичайно, якщо пасажири знаходяться неподалік від аеропорту, а чартерний брокер готує літак, який не треба репозиціонувати.

Досвідчена команда фахівців компанії Кофранс може відповісти на будь-які ваші питання про подорож на приватному літаку. Щоб отримати консультацію або уточнити вартість приватного чартеру, залишається тільки зв’язатися з експертами.

 

Шошина Ольга