Менеджмент повітряних суден

Як відомо, авіаринок в останні роки демонструє впевнене зростання. Це лише говорить про те, що кількість власників повітряних суден росте. А тому і питаннями управління літаком або вертольотом задаються все частіше і частіше.

Адже перед новоспеченим власником літаючого транспортного засобу виникають проблеми пов’язані з експлуатацією літаків, підбором пілотів і стюардів, бухгалтерією. Не менше уваги до себе вимагають моніторинг технічного стану повітряного судна, а також процедури отримання та продовження документів, необхідних для здійснення польотів. Погодьтеся, щоб повітряне судно можна було використовувати на законних підставах, необхідно знати і вміти набагато більше, ніж це може зробити одна людина.

Все це займає море часу і нервів. Тому найчастіше простіше довіритися професіоналу. Вже не один рік фахівці AVIAV TM (Cofrance SARL) оперативно вирішують питання менеджменту і використання літаків і вертольотів.

Читайте также:  Приватний літак від Cofrance SARL для мандрівника

У сферу наших компетенцій входять такі позиції, як:

– вирішення проблем, що стосуються обслуговування і базування повітряних суден наших клієнтів;

– оформлення сертифікування льотної придатності і її пролонгація, а також реєстрація в державному Реєстрі;

– підготовка, перепідготовка, а також підвищення кваліфікації екіпажу повітряного судна. Те ж стосується і команди наземного обслуговування;
– здійснення планового техобслуговування;

– повноцінне оперативне забезпечення польотів;

– узгодження, під час перельотів, злетів і посадок повітряного судна у всіх точках, що цікавлять клієнта;

– складання плану майбутніх польотів під час експлуатації.

Ми відповідаємо за техобслуговування і управління польотами, отримання всіх необхідних рішень на рейси, підберемо для Вас найкращий екіпаж, надамо пасажирам супутні послуги, здійснимо всі митні процедури, візьмемо на себе продовження сертифікатів льотної придатності, забезпечимо прозорість фінансового контролю, візьмемося за повне юридичний супровід, а також організуємо вигідну для Вас продаж чартерів.

Читайте также:  Приватна авіація в Італії

Звернувшись до AVIAV TM (Cofrance SARL), Ви гарантовано вирішуєте безліч проблем, пов’язаних з непростими процедурами менеджменту повітряних суден.

Нашими перевагами є величезний досвід роботи на ринку, злагоджена схема кооперації, висококласний сервіс, стабільність компанії, перевірена роками успішної роботи, російськомовні фахівці (що полегшує взаєморозуміння з клієнтами) і гарантія якості. Успіх завжди супроводжує професіоналам, а вони, в свою чергу, готові допомогти вам у вирішенні всіх проблем!