Медична авіація

Медична авіація – особлива сфера приватного повітроплавання, завдяки якій у світі щодня рятують сотні життів. Саме на особистих літаках можна в разі надзвичайної ситуації вивезти із зони лиха важко поранену людину і забезпечити її безпечне транспортування до лікарні.

Крім того, до послуг санітарної авіації звертаються в тому випадку, коли перевезення хворого звичайним рейсом неможливе, а також при необхідності оперативно доставити жінку, яка збирається рожати, до клініки.

Медична авіація в Казахстані

Медична авіація з’явилася в Казахстані у 30-і роки ХХ століття. Літаки санітарного призначення активно використовувалися в воєнні часи. Сьогодні звернутися за послугою оренди приватного літака для перевезення хворого або вагітної жінки можна до найбільшого російськомовному брокеру в Європі AVIAV TM (Cofrance SARL).

Читайте также:  100 000 квитків від Qatar Airways для медичних працівників

На літаках санітарної авіації є все необхідне для екстреного перевезення хворого: апарати штучної вентиляції легенів, машини ЕКГ з дефібрилятором, реанімаційні набори, медичні шини і каталки, кисневі балони. У разі якщо літак орендований через передчасні пологи, на борт запросять лікаря, а також встановлять тут кювез для новонародженого.

При необхідності ви можете викликати лікаря за вашим профілем або запросити бригаду фахівців, які будуть працювати на борту.

Як викликати літак

Головне у медичній авіації – це швидкість реагування: кожна втрачена хвилина може коштувати комусь життя.

Замовити лайнер можна, зателефонувавши у Кофранс Сарл або залишивши заявку на сайті: наші співробітники в найкоротші терміни зв’яжуться з нами і швидко підберуть відповідний літак.

Читайте также:  Авіаперевізник в Португалії відновить свої польоти

При необхідності ви можете замовити вертолітний чартер. Гвинтокрила машина стане в нагоді в тому випадку, якщо необхідно забрати хворого з віддаленого важкодоступного місця.

Лайнери санітарної авіації

У медичній авіації Казахстану використовуються наступні повітряні судна:

• вертольоти Eurocopter 145 (розрахований на двох лежачих хворих, швидкість 278 км/год, дальність польоту 680 км), Мі-17, Мі-8;

• літаки Ан-30 (швидкість 430 км/год, дальність польоту 2 630 км з резервами палива) і Ан-2 (швидкість 300 км/год, можливий переліт на 990 км).

Вартість перельотів

Точна вартість оренди джета залежить від типу повітряного судна, дальності польоту і наявності спеціального устаткування на борту.

В середню льотну годину Ан 30 коштує 38000 гривень, за оренду АН-2 ви заплатите 9100.

Читайте также:  Квиток на літак за найкращою ціною - коли бронювати

Вартість льотної години хелікоптера становить близько 34 000 гривень.

Пам’ятайте: час і здоров’я – це те, про що слід подбати насамперед. Звертайтеся за послугами санітарної авіації в Кофранс Сарл і бережіть себе!