Таїланд: ігри в вуду на борту літака

Співробітники служби безпеки аеропортів звикли знаходити трохи дивні і оригінальні предмети в багажі пасажирів при перевірці. Однак для охоронця аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку в Таїланді останній випадок став видатним, тому що йому вдалося раптово виявити зразок людського плоду, який був призначений жителю США, практикуючому вуду. Адресат не зміг отримати посилку на свій жаль, яку просто-напросто не допустили до повітряного транспортування.

Саме Рональду Ликсо, який проживає в Тампі у Флориді, порадили замовити цей дивний езотеричний предмет, щоб він приніс йому щастя і удачу. Об’єкт був перехоплений владою Таїланду. Посилка була запланована до вильоту з аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку, в Таїланді і повинна була досягти пункту призначення в Тампі, штат Флорида. Але дивна посилка була перехоплена місцевою владою. Охорона була відверто здивована вмістом посилки. Службовці аеропорту вирішили викликати співробітників королівської поліції для перевірки об’єкта. Коли поліцейські розкрили пакет з підозрілим вмістом, вони виявили тіло мертвої дитини.

Читайте также:  Безпрецедентне падіння повітряного руху в усьому світі

Один з офіцерів зміг впізнати велику голову і переплетені ноги. Посилкою виявилася темношкіра дитина, до якої було докладено лист, що описує її як «ляльку вуду для примарного ритуалу». Зацікавлені відкриттям, поліцейські вирішили залучити медичну команду.

Судово-медична експертиза показала, що вмістом виявилася модель дитини, зроблена дуже реалістично. Це була лялька довжиною 10 см з чорної смоли. Модель повинна була бути використана для практики чорної магії. Посилка також супроводжувалася інструкціями, в яких говорилося: «Тримаючи цю ляльку постійно поруч з собою, ви захищаєте себе від нещасть і від диявола».

Поліцейський Крит Хуннавеч, який безпосередньо брав участь у розтині посилки, розуміє, що швидше за все адресат буде розчарований тим, що не зможе отримати свій пакет. Однак такий різновид посилки заборонений для транзиту на міжнародних повітряних платформах. Посилка буде повернута відправнику за розпорядженням поліції. Хуннавеч уточнив, що авіаційними лініями дозволено пересилати ляльки, але не такого роду.

Читайте также:  Ціни на авіаквитки можуть подвоїтися в контексті Covid-19

Скористайтеся магією приватної авіації разом з Aviav TM (Cofrance SARL)!