Ревнива жінка погрожувала зірвати політ всім пасажирам

Літак American Airlines, який повинен був вилетіти з Майамі в Лос-Анджелес, опинився під загрозою зриву рейсу. Однак затримка сталася аж ніяк не через технічну проблему, а через два недисциплінованих пасажира. Відразу ж після посадки пара почала голосно свариться. Сімейний конфлікт швидко розвивався, і жінка запустила ноутбук в обличчя свого партнера. Іншими пасажирами цього рейсу було знято шокуюче відео.

Ми не вибираємо, з ким ми подорожуємо на літаку громадських авіаліній. І пасажири літака American Airlines можуть підтвердити справедливість такого судження. У той час як пасажири почали розміщуватися на борту літака, що вилітає з Майамі, серед сидінь стало чутно, що між двома туристами розгорається справжній скандал. Сцена, знята одним з пасажирів на борту лайнера, була опублікована на Youtube і вже має понад мільйон переглядів.

 

Сімейний скандал в літаку

На відео ми чуємо, як жінка вигукує погрози і образи чоловікові. При цьому стюардеса активно втручається і намагається розрядити ситуацію, але невгамовна жінка продовжує кричати на свого чоловіка.

Читайте также:  Політ на приватному літаку

«Тобі подобається дивитися на інших жінок ?!», – ми можемо чути уривки цієї фрази англійською. Відео дійсно схоже на похмуру історію ревнощів всередині пари.

Жінка все більше і більше схвильована, чоловік намагається переконати її заспокоїтися, але ситуація загострюється, і ніхто не може вплинути на хід подій. Потім чоловік вирішує встати і покинути літак, все ще знаходиться на стоянці в цей момент. Але така поведінка призводить жінку в ще більшу лють.

Ревнивиця не бажає відпускати винуватця без покарання і кидає свій ноутбук прямо в нього, коли той йде по проходу.

Ситуація дійсно вийшла з-під контролю. Стюардеса пояснює пані, що вона буде неодмінно звинувачена в тому, що доставила неприємності на борту літака, і її поведінка сприяла затримці рейсу. Однак ревнивиця недбало відповіла, що це для неї не має ніякого значення.

Пізніше представник американської авіакомпанії підтвердив інформацію про «суперечку», яка нещодавно трапилася  на рейсі Майамі – Лос-Анджелес, заявивши, що «всі дії від імені екіпажу були абсолютно законними, і що два пасажири були видалені з літака з абсолютно зрозумілих причин – погану поведінку».

Читайте также:  В душ і додому - на приватному літаку

Літак зміг спокійно злетіти в Лос-Анджелес через кілька хвилин після висадки скандального подружжя.

 

Без сварок і скандалів

Запрошуємо вас зробити найбезтурботнішу повітряну подорож без скандалів і затримок на борту вашого власного літака від AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми раді запропонувати вам:

  • «Небесну» подорож в будь-якому напрямку прямим рейсом без пересадок
  • Отримати незалежність і свободу дій без розкладу і затримок авіакомпаній
  • Скласти власний графік і маршрут польотів
  • Володіти привілеєм неможливості запізнитися на літак – бізнес-джет буде чекати вас в аеропорту, навіть якщо ви будете затримуватися
  • Скористатися перевагами скорочених процедур контролю та перевірки багажу для VIP-клієнтів
  • Володіти можливістю подорожувати тільки з приємними і найближчими пасажирами – членами сім’ї, робочого колективу або з друзями
  • Насолодитися якісним бортовим харчуванням в салоні джета – можливо ресторанне, дієтичне або дитяче меню
  • Дозволити собі розслабитися в комфортабельному кріслі за переглядом цікавого фільму чи залишатися в курсі справ, використовуючи скайп і інтернет, доступний на борту бізнес-джета
  • Здійснити найбезпечнішу повітряну подорож на приватних літаках, які проходять періодичний технічний огляд і передпольотну перевірку
  • Залишатися анонімними і поважними клієнтами під час і після польоту – інформація про наших пасажирів завжди залишається таємницею для третіх осіб
Читайте также:  Втеча приватним літаком: порятунок з еміграційної в'язниці США

 

Здійсніть найприємнішу повітряну подорож разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!