Приватний політ дешевше, ніж квиток на літак

При згадці оренди приватного літака багато хто думає про те, що це пов’язано з непомірними витратами. В уяві громадськості польоти на приватних літаках можуть бути лише прерогативою еліти. Проте, всупереч поширеній думці, переліт на персональному повітряному судні може бути доступний кожному. За умови, що ви знаєте основні секрети.

Чи замислювалися ви над тим, що оренда приватного літака може бути дешевше, ніж звичайний квиток на літак? Ви будете здивовані, але таке цілком можливо.

 

Порівняння польоту на приватному літаку і звичайного авіаквитка

У більшості випадків подорож на приватному літаку обходиться дорожче, ніж звичайний квиток на літак. Проте, цілком може статися, що ціна місця в приватному джеті може бути прирівняна і навіть нижче вартості квитка в лайнері громадської авіакомпанії.

Слід підкреслити, що приватна авіація в першу чергу націлена на обрану клієнтуру, яка може собі дозволити заплатити високу ціну за повітряні послуги, щоб користуватися всілякими перевагами. Подорож на приватному літаку дозволяє обраним насолоджуватися польотом в приватній обстановці, не втрачаючи при цьому комфорт. Таким чином, легко зрозуміти, що вартість приватного літака досить висока.

Читайте также:  Переваги та недоліки оренди турбогвинтового літака

По-перше, слід розуміти, що вартість оренди приватного літака виражається у вигляді одноразової суми, відповідної оренди повітряного судна, незалежно від кількості пасажирів. Ця сума залишається незмінною незалежно від того, чи знаходиться на борту тільки одна людина або кілька пасажирів, які можуть орендувати повітряне судно спільно. Таким чином, вартість стає цікавою.

В якому випадку політ на приватному літаку дешевше, ніж квиток на літак

  • Перший випадок – це непрямі рейси. Це означає, що авіакомпанія не може надати прямий переліт для досягнення пункту призначення, і пасажиру доводиться об’єднати кілька рейсів. Приватний літак може зробити переліт без необхідності пересадок. Таким чином, тариф може виявитися дешевше для приватного літака, ніж для кількох квитків, необхідних до покупки до кінцевого пункту призначення. Не кажучи вже про комфорт подорожі. Пасажиру не доведеться чекати наступного літака, хвилюватися про затримки і проводити ночі в аеропорту, тобто страждати від істотної втрати часу в дорозі.
Читайте также:  Подорожі з цуценя на бізнес-джет. Що важливо знати?

Звичайно, найкраще, щоб зафрахтований літак був заповнений (тобто орендований кількома пасажирами), щоб ціна стала цікавішою.

  • Другий випадок, коли приватний переліт цікавий за ціною – це порожній рейс. Наприклад, коли повітряне судно було зафрахтоване іншими клієнтами для перельоту в одну сторону і повертається у вихідну точку без пасажирів на борту. Однак існує обмеження, яке необхідно враховувати при оренді такого рейсу – це те, що він буде прив’язаний до певного часу і не зможе вилетіти за вашим бажанням в точності до хвилини або почекати вас. Крім того, зазвичай це подорож в один кінець, пасажиру не варто розраховувати на той же літак для перельоту туди-назад.
Читайте также:  Втеча приватним літаком: порятунок з еміграційної в'язниці США

 

Вибирайте розкіш і комфорт приватної авіації разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!