Послуги санітарної авіації відпочиваючим у Франції

Відомі всьому світу туристичні регіони Франції, теплий Лазурний Берег біля Середземного моря, узбережжя Атлантики, що зустрічає вітрами, приваблюють тисячі іноземців. Українці вважають за краще поєднувати пляжну курортну млість з оздоровчим лікуванням, захоплюючими яхтовими круїзами, екскурсійними прогулянками, відвідинами культових бутиків. Тим часом ніхто не застрахований від ситуацій, які під час відпочинку призводять до травм, що тягне за собою втрату здоров’я.

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає VIP-клієнтам послуги з транспортування постраждалих індивідуальними рейсами, для яких застосовується санітарна авіація, під час відпочинку на Лазурному Березі і в інших регіонах Франції.

На яких повітряних судах перевозять хворих у Франції

Жителі Французької Республіки з метою більшої мобільності вважають за краще пересуватися по повітрю, тому в країні дуже популярні легкі літаки і вертольоти – для них повсюдно існують маленькі аеродроми або вертолітні майданчики.

Основний засіб авіаперевезення хворих, стан яких не вимагає підключення складних апаратів – вертоліт. За рекомендацією лікаря, а також за бажанням родичів на вертольоті доставлять більш кваліфікованого ескулапа з іншого міста або регіону Франції для огляду члена сім’ї, що занедужав.

Коли необхідне перевезення хворого літаком для екстреної госпіталізації в профільну лікарню, ви можете орендувати спеціально обладнане повітряне судно, до складу екіпажу якого разом з пілотами входять медичні працівники.

Читайте также:  Санітарне авіаперевезення з AVIAV TM (Cofrance SARL)

Які заявки приймаються на санітарну авіацію

Підстави для здійснення медичного рейсу за заявкою іноземного громадянина дуже різноманітні. Особливо актуальна допомога санітарної авіації під час відпочинку в високий сезон людям, що страждають від алергічної реакції на жаркий клімат, екзотичну кухню, незнайомі аромати – коли є загроза життю, і врятувати людину може тільки мобільне авіатранспортування на госпіталізацію.

Однак перевезення хворого літаком найчастіше здійснюється в зв’язку з наступними причинами:

– раптовим загостренням хронічного захворювання;

– травм, отриманих в результаті нещасного випадку або ДТП;

– різкого погіршення стану здоров’я у людей похилого віку (70-80-літні туристи охоче відвідують Францію і люблять активний відпочинок).

Послуги AVIAV TM (Cofrance SARL)

Відпочиваючим у Франції росіянам AVIAV TM (Cofrance SARL) допомагає орендувати літаки санітарної авіації для перельотів всередині П’ятої Республіки і за її межі.

Всередині держави – це перш за все транспортування хворого на обстеження або на консультацію в інший, більш авторитетний медичний центр.

За межі Франції

При перевезенні хворого на батьківщину після операції, якщо є необхідність швидкого повернення, найнадійніше – санітарна авіація. Україна віддалена від Франції на значну відстань, і тому єдине повітряне судно, на якому можливий санітарний рейс для перевезення пацієнта на батьківщину – літак.

Транспортування виконується найбільш зручним для пацієнта повітряним судном, виходячи з ситуації і стану пасажира. Медичний супровід післяопераційного хворого на борту передбачає: проведення планової терапії, ефективне знеболювання, допомога при переміщенні. У складних випадках особливість медичного транспортування уточнюється у лікуючого лікаря і узгоджується з ним.

Читайте также:  5 основних причин авіакатастроф

Замовити спеціальний літак можете в будь-який час і з будь-якого куточка Франції. AVIAV TM організовує весь процес авіаперевезення хворого на батьківщину, і це хороший знак: санітарна авіація – не єдина підтримка від компанії. Вона допоможе з трансфером, замовить реанімобілі: для доставки в аеропорт Франції, а в Україні – з аеропорту до будинку.

Переваги замовлення санітарних рейсів в AVIAV TM (Cofrance SARL)

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) володіє необмеженими правами на оренду санітарних літаків і вертольотів в базі авіаційних суден, оснащених спеціальною лікувальною і діагностичною апаратурою для виконання медичних транспортувань.

Виліт санітарних вертольотів у Франції можливий протягом однієї-двох годин з моменту оформлення заявки. Тут, як всюди в Європі, багато вертолітних майданчиків поблизу медичних центрів, включаючи їх дахи, тому перевезення хворого вертольотом здійснюється максимально близько до лікарні.

У разі необхідності AVIAV TM не тільки допоможе орендувати потрібний літак або вертоліт, але і організовує процес лікування: укладає договір з клінікою, зробить повний трансфер, в тому числі наземним транспортом, орендує житло для реабілітації, найме на цей період доглядальницю.

Читайте также:  Главное за неделю: облик CR929, "Базэл Аэро" и поставки самолетов

Про ціни

Оренда спеціального літака або вертольота, безумовно, не може бути дешевою. У вартість санітарного рейсу закладаються організаційні витрати, робота медичного персоналу, ціна лікувальних препаратів і обладнання, експлуатація авіатехніки. На підсумкову оплату впливає багато факторів, пов’язаних з моделлю судна, тривалістю і висотою польоту.

Тим часом, коли мова йде про необхідність зберегти життя або повернення здоров’я близької людини, тільки санітарна авіація забезпечує виключно висококласне надання медичної допомоги під час мобільного перевезення хворого.

Вам потрібна санітарна авіація для перевезення хворого у Франції? Шукаєте надійну компанію для замовлення санітарного літака або вертольота? Перейдіть по посиланню на сайт AVIAV TM (Cofrance SARL), в найкоротші терміни вам допоможуть знайти спеціалізований борт, екіпаж і обладнання якого будуть повністю відповідати вашим вимогам до перевезення хворого.