Переваги приватних перельотів

VIP-рейси приватними літаками стоять тисячі і десятки тисяч євро. Платити такі суми можуть дозволити собі лише найзаможніші люди: провідні політики, зірки, власники великих процвітаючих організацій. Це робиться не тільки заради подорожі з комфортом, але і з багатьох інших причин. Поговоримо про них докладніше.

 

Пунктуальність

Подорож звичайним літаком авіакомпанії пов’язана з багатьма ризиками, навіть якщо це бізнес-клас. Авіалайнери часто затримують, а буває, що рейси і зовсім скасовують або переносять на наступний день. Це неприпустимо для ділових людей, які звикли цінувати кожну хвилину.

При подорожі приватним літаком формальності займають буквально кілька хвилин. Досить прибути за чверть години до старту літака поставити штамп в паспорті, і можна відразу відправлятися на борт. При звичайному рейсі, незалежно від класу, реєстрація закінчується за сорок хвилин до відправлення, а огляди і фейс-контроль тривають не менше години, тому слід приїхати хоча б за дві години до зльоту.

 

Аеропорти

Пасажири приватної авіації не перетинаються зі звичайними мандрівниками економ класу. В аеропорту для них передбачений окремий термінал або ж закритий VIP-зал. Для відомих людей це важливо, адже при замовленні приватного літака вони нерідко бажають зберегти конфіденційність, яку гарантує AVIAV TM.

Часто VIP-мандрівники користуються маленькими аеропортами, які взагалі закриті для звичайних пасажирів. Великі авіалайнери туди не допускаються, там здатні приземлятися лише мініатюрні бізнес-джети. Це робить територію маршрутів набагато ширше, і можливості для перельотів – різноманітніші.

Читайте также:  JetExpo превратится в RUBACE

 

Прямі рейси

Прямі рейси – одне з головних переваг приватної авіації. Там де авіакомпанії надають польоти тільки з пересадками, бізнес-джет спокійно летить прямо, скорочуючи час подорожі ще на кілька годин. Для VIP-клієнтів, які звикли берегти кожну секунду, це особливо важливо.

Приватна компанія

На борту звичайного авіалайнера завжди є ризик нарватися на неприємних сусідів, навіть в бізнес-класі. Кожному, хто часто подорожує, доводилося летіти поруч з тим хто грімко хропе, надмірно балакучий або п’яний. Така ситуація виключена в приватному літаку. Його замовляють для закритого кола осіб, тому клієнт летить в супроводі сім’ї, друзів, колег або на самоті.

 

Комфортний салон

Пересічний салон приватного літака нагадує звичайний бізнес-клас. Такий варіант часто замовляють для відряджень співробітників. Що стосується комфортних варіантів, то вони по-справжньому розкішні. На борту може бути диван, душ, кухня, спальня, робочий кабінет, широкі плазмові панелі, системи мультимедіа, інтернет, стіл переговорів і багато іншого. Якщо ви замовите борт певної комплектації в AVIAV TM (Cofrance SARL), то вам обов’язково нададуть модель з усіма потрібними опціями.

 

Приємна обстановка

Таким чином у VIP-пасажирів з’являється можливість в польоті працювати, проводити переговори, відпочивати або спокійно спати, обідати, приймати душ, насолоджуватися польотом. За бажанням клієнтів AVIAV TM доставить на борт обід з ресторану за заздалегідь узгодженим меню. Мандрівники можуть не відмовляти собі в улюблених напоях і блюдах.

Читайте также:  Вплив коронавіруса на бізнес авіацію

 

Супровід

Бізнес-рейс може супроводжуватися стюардесою або будь-яким потрібним фахівцем. Буває, що пасажирові потрібен особистий лікар, діловий помічник, няня для дитини або грумер для собаки. Брокер AVIAV TM найме професіонала, який надасть допомогу і зробить все, щоб пасажири відчували себе комфортно і насолоджувалися польотом.

 

Багаж

Якщо в звичайний рейс з собою можна брати строго обмежену кількість багажу, то з бізнес-джетом ситуація інша. Необхідно повідомити при замовленні літака вага речей і їх габарити, якщо вони не стандартні. Якщо буде потрібно, співробітник AVIAV TM (Cofrance SARL) вибере містку модель повітряного судна, з більшою вантажопідйомністю.

 

Те ж стосується заборон на провезення певних речей. Для клієнтів бізнес-авіації умови значно м’якше, ніж для звичайних пасажирів. Наприклад, можна вивезти особисту зброю, взяти в салон вино або шампанське, улюбленого домашнього вихованця або гостро необхідний кисневий балончик. Слід лише попередньо повідомити менеджера «Кофранс Сарл» про свої наміри, і ніяких перешкод не виникне.

 

Свята

За бажанням клієнтів AVIAV TM організовує на борту святкову програму. Приватні літаки нерідко наймають для проведення торжества, наприклад, весілля або ювілею. Ми готові провести банкет, прикрасити салон, запросити в політ ведучого або тамаду, влаштувати урочисту зустріч з квітами і шампанським в аеропорту, надати лімузин до готелю, орендувати віллу, влаштувати романтичну прогулянку або шикарний захід у будь-якому місті світу. Просто розкажіть про ваші побажання, і ми допоможемо реалізувати вашу мрію.

Читайте также:  За 10 лет парк западных гражданских вертолетов вырастет на 11,5%

 

Насолоджуйтесь польотом

Ділова авіація виручає там, де звичайні пасажирські рейси не актуальні. Перельоти по рідкісним маршрутами, приватна компанія, свято на борту, комфортне перебування в салоні, можливість вибирати аеропорти, – це лише деякі переваги приватних літаків. Зверніться в AVIAV TM (Cofrance SARL), і ми допоможемо оцінити всі достоїнства VIP-подорожей в повній мірі.