Санітарне авіаперевезення з AVIAV TM (Cofrance SARL)

Ніхто не захищений від захворювання або серйозної травми, коли потрібно екстрено і на велику відстань доставити потерпілого до медичного закладу, а допомогти може тільки санітарна авіація. У таких випадках, найнадійніше – взяти в оренду спеціалізований літак або вертоліт. Надасть допомогу в цьому компанія AVIAV ТM (Cofrance SARL), визнаний в Європі лідер в області медичних перевезень.

AVIAV ТM (Cofrance SARL) – провідний міжнародний чартерний авіаброкер, який надає повітряні судна санітарної авіації в будь-яку країну світу. Компанія знаходиться в Ніцці (Франція), має відділення в Росії. Мета її діяльності – надання послуг російськомовним клієнтам з повним урахуванням їх вимог.

Коли потрібно замовляти санітарний рейс в AVIAV TM (Cofrance SARL)

Основні причини, за якими AVIAV ТM (Cofrance SARL) підбере вам спеціальний повітряний борт з медичним персоналом в Росії, в Європі, в інших країнах світу:

– географічна віддаленість для перевезення;

– відсутність фахівців і лікарень необхідного рівня;

– бажання лікуватися в іншій країні.

Ситуації, в яких перевезення хворого літаком буде виконане з підтримкою AVIAV ТM (Cofrance SARL), різні. В першу чергу, це необхідність екстреної медичної допомоги, термінова госпіталізація важких хворих, коли необхідно контролювати їх стан або підтримувати життєдіяльність спеціальним медичним обладнанням. Ви можете замовити медичний борт і для перевезення хворих людей, не здатних пересуватися самостійно, і для літніх родичів, які потребують медичного супроводу при переїзді в іншу країну.

Читайте также:  Активний відпочинок у Франції

Майбутнім мамам, які для появи на світ малюка вибирають кращі лікарні Європи, а найчастіше – Франції, не варто в останній момент купувати квиток на рейсовий літак. Не потрібна і термінова медична евакуація вагітних і породіль, коли є можливість заздалегідь прилетіти чартером на медичному літаку, під наглядом лікарів і в оточенні найближчих людей.

Основні особливості санітарних авіаперевезень

Виконуються санітарні повітряні перевезення на комфортабельних повітряних суднах, оснащених найновішим навігаційним обладнанням. Їх відрізняє безпека для стану пацієнта, зручність для роботи медиків.

Літаки і вертольоти. Залежно від дальності перельоту, пунктів вильоту і прибуття будуть надані літаки Hawker, Bombardier, Global Express, Challenger, Learjet; вертольоти Eurocopter, Agusta, Avanti, King Air і інші моделі. Кожен борт санітарної авіації комплектується сучасним медичним обладнанням з урахуванням стану і діагнозу хворого.

Бригади медичної авіації. В екіпаж санітарного рейсу входять командир борту з другим пілотом, лікар з асистентом. При екстреному транспортуванні важкого хворого на борту літака знаходитимуться профільні фахівці. На міжнародних санітарних авіарейсах лікарі володіють іноземними мовами, мають в’їзні візи.

Досягнення і членство компанії AVIAV TM (Cofrance SARL) в престижних організаціях

Компанія AVIAV ТM (Cofrance SARL) має значні досягнення і солідну репутацію в ділових колах.

Читайте также:  Авиакомпания "АэроГео" получила самолет PC 12/47

Вона – член міжнародних авіаційних об’єднань: Некомерційних організацій ділової авіації Європи (EBAA) і США (NBAA), Ділової авіації Франції.

Вона – єдиний в Євросоюзі і один з чотирьох в світі разом з США, Великобританією і Аргентиною учасник Хартії авіаброкер ARGUS. Входить до рейтингу ARGUS – експерта з авіаційної безпеки, який розробив сертифіковану програму чартерних брокерів, а сертифікат участі в рейтингу свідчить про високу якість послуг.

Про те, що таке санітарна авіація від AVIAV ТM (Cofrance SARL), говорить членство компанії в організації Wyvern Ltd, визнаному світовому лідері в сфері аудиту ділової авіації і безпеки для чартерних літаків. Це свідчить про 100% гарантію безпеки кожного рейсу, тому що всі літаки від AVIAV ТM (Cofrance SARL) відповідно до міжнародних стандартів якості Wingman обладнані системами безперервного контролю безпеки, зводять ризики кожного перельоту до нуля.

Як працює компанія – конкурентні переваги

AVIAV ТM (Cofrance SARL) співпрацює з багатьма аеропортами та авіаційними компаніями різних країн, дуже ретельно вибирає партнерів. Ділові контракти укладає з фірмами, у яких ідеальна репутація, при цьому за взаємодію з вибраними партнерами вона несе повну страхову відповідальність перед клієнтами.

Компанія бере на себе не тільки поручительство за те, як працює санітарна авіація, яку вона рекомендує клієнтам, але і рішення всіх проблем авіаперевезення, в тому числі:

Читайте также:  Airbus Helicopters поставил в Россию шесть H125 со "стеклянной кабиной" от Garmin

– оформлення в найкоротші терміни віз пацієнтові і супроводжуючим;

– підбір оптимального варіанту повітряного судна з урахуванням діагнозу і стану;

– бронювання готелю в країні перебування для супроводжуючих, палати для хворого – в медичній клініці.

Головні переваги оренди літака в Aviav TM: комплексна допомога в перевезенні «від ліжка до ліжка», визначення оптимальної логістики з точки зору вартості і прогнозованої переносимості пацієнтом перельоту, перш за все за рахунок можливості орендувати санітарний літак в максимальній близькості до регіону, звідки або куди потрібно доставити хворого.

Звертайтеся в AVIAV TM (Cofrance SARL) якщо вам необхідне перевезення хворого літаком, замовте медичне транспортування. Ви дуже швидко отримаєте в оренду необхідний тип спеціалізованого літака з кваліфікованою командою професіоналів.

Міцного здоров’я Вам і вашим близьким!