Авіаперевезення хворих санітарною авіацією до Франції для госпіталізації

Українці, які мають можливість оплатити якісне лікування, вважають за краще вибирати медичні клініки за кордоном. Франція разом з Німеччиною та Ізраїлем входить в трійку найпопулярніших напрямків, за якими здійснює перельоти санітарна авіація з нашими співгромадянами на борту, коли вітчизняна медицина не може їм допомогти.

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає послуги в авіаперевезення хворих для екстреної госпіталізації за медичними показаннями в профільні стаціонари Франції індивідуальним санітарним літаком. Зайве наголошувати, що такі перельоти вимагають великої суми грошей, але часто вони стають єдиним способом врятувати життя одній людині або подарувати її іншому.

 

Про медичний персонал санітарного борту

Переліт – це випробування навіть для здорової людини, а організм тяжкохворого гостріше реагує на перепади тиску при зльотах і посадках. Тому нерідкі випадки, коли транспортування заборонене через протипоказання. Проте, санітарна авіація затребувана, а сучасні технології дозволяють перевозити по повітрю пацієнтів з будь-яким ступенем тяжкості захворювання. І справа не тільки в новітньому обладнанні, яке перед кожним польотом зі складним хворим проходить діагностику.

Якщо хочете зрозуміти, як працює санітарна авіація, знайте: справа, перш за все, в людях, які забезпечують контроль стану пацієнта протягом всього авіарейсу. Для супроводу хворого у вкрай важкому стані аеромедична бригада може складатися з вузькопрофільного фахівця, реаніматолога, фахівця інтенсивної терапії, нейрохірурга, дитячого травматолога і т. д. При цьому для роботи в повітрі лікарі проходять спеціальну підготовку.

Читайте также:  ГСС увеличат дальность полета Sukhoi Business Jet в 2019 году

Як організовується міжнародне перевезення хворого на госпіталізацію

Всі клопоти щодо забезпечення міжнародного перевезення хворого літаком для госпіталізації за кордоном візьме на себе брокерська компанія AVIAV TM (Cofrance SARL).

  1. Допоможе підготувати медичні документи для лікування і отримати в’їзну візу.
  2. Узгодить:

– з відправляючою стороною – комплектацію обладнання на борту, склад бригади супроводу;

– з приймаючою стороною – умови госпіталізації, подальшого перебування і лікування пацієнта;

– з родичами хворого – дату і час рейсу.

  1. При необхідності – надасть послуги з пошуку клініки у Франції з урахуванням специфіки захворювання або поставленого діагнозу.
  2. Доставка хворого в медичний центр з аеропорту прибуття буде організована на реанімобілі.

Оренда борту санітарної авіації при зверненні в AVIAV TM (Cofrance SARL) гарантує:

– надання моделі літака, яка подолає маршрут без проміжних посадок;

– найкоротші терміни авіаперевезення за рахунок скорочення часу на митний контроль і оформлення документів;

Читайте также:  Вертолет Bell-505 Jet Ranger X получил сертификат FAA

– абсолютно безпечні умови для хворого при зльоті та посадці.

Санітарні рейси для майбутніх мам

Не тільки з України, але, без перебільшення, з усього світу майбутні мами їдуть на пологи до Франції. Одна з причин відвідування цієї держави для народження малюка – найнижча дитяча і материнська смертність в світі. Найбільш популярні серед українок центри дитинства, акушерства і гінекології знаходяться в Ніцці, столиці Лазурного Берега.

AVIAV TM допоможе орендувати літак санітарної авіації для планової або екстреної госпіталізації вагітних і породіль в пологовий будинок Ніцци або інших міст Франції. Умова співпраці одна: вагітність повинна проходити без ускладнень.

Компанія організовує трансфер до аеропорту або від нього, до місця проживання до госпіталізації або відразу в медичний заклад. Бронювання вертолітного таксі забезпечить прибуття на найближчу до лікарні відстань, навіть якщо в місті немає великого аеропорту.

Медична евакуація вагітних і породіль – справа дуже відповідальна. Тому компанія не надає послугу з оренди санітарного літака в разі високих ризиків передчасних пологів, але допоможе в екстреному перевезенні недоношених малюків на госпіталізацію. Для цього пропонується борт зі спеціальною камерою, в якій розміщуються передчасно народжені діти, і супровід профільної аеромедичної бригади неонатальної реанімації.

Читайте также:  Главное за неделю: "Россия" уходит в Шереметьево, "Волга-Днепр" — в Германию, а S7 — в авиапром

Додаткові послуги майбутнім мамам

Компанія-брокер крім допомоги у виборі літака здійснює юридичний і адміністративний супровід по організації пологів в Ніцці. Це включає:

– сприяння в отриманні довгострокової візи;

– медичне страхування у Франції;

– допомога в підписанні договору з обраною клінікою;

– оформлення громадянства дитини – українського і / або французького, документів на вивезення новонародженого в Україну.

Замовте в AVIAV TM (Cofrance SARL) перевезення хворого літаком за кордон для госпіталізації. У консультанта на сайті компанії-брокера зможете дізнатися всі подробиці про організацію транспортування, особливостях ціноутворення, видах і методах медичних послуг під час виконання польоту.