Поні в літак в якості підтримки

У літаках громадських авіакомпаній дуже часто відбуваються курйозні випадки та знаходять дивні предмети. Але щоб пасажиркою на авіалайнері стала справжня поні – такий сюжет здається главою з «Гаррі Поттера».

В останній день літа Абреу Хенслі, молода американська жінка, яка страждає від посттравматичного стресу і пасажирка рейсу American Airlines на маршруті Чикаго – Омаха в США, сіла на літак з поні. Незвичайний мандрівник, який, за словами його власника, уособлював «емоційну підтримку», був «запрошений» в політ знизити стрес під час перельоту.

Цікаво, що в Сполучених Штатах закон дійсно дозволяє так званим «емоційно підтримуючим» тваринам супроводжувати своїх господарів всюди, і, отже, на борту літаків (тільки на внутрішніх маршрутах), щоб допомогти зменшити стрес під час польоту. При пред’явленні необхідних сертифікатів авіакомпанії не можуть протистояти знаходженню тварин на борту. Таким чином, пасажирка змогла спокійно пройти на своє місце, розташоване в передній частині лайнера біля виходу, зі своїм дивовижним компаньйоном по імені Кокетка, яка заснула під час польоту.

Читайте также:  Роги в якості сувеніра з поїздки

 

Є фото

На цікавому знімку, викладеному в Мережі, ми дійсно можемо бачити тварину, що очікує посадки на рейс зі своєю господинею в залі аеропорту. У Сполучених Штатах цей досить незвичайний закон породив настільки ж нестандартні випадки.

У лютому 2018 року жінці, яка бажала стати пасажиркою рейсу United Airlines зі своїм павичем, було відмовлено авіаційною компанією, яка пояснила, що тварина не відповідає дозволеним параметрам ваги і розміру.

 

У найкомфортніших умовах

Якщо ви хочете подорожувати зі своїми домашніми улюбленцями в салоні, на руках або на сусідньому пасажирському кріслі не тільки на території США, то запрошуємо вас скористатися послугами ділової авіації від міжнародного Дому повітряних сполучень AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми пропонуємо своїм шановним клієнтам:

Читайте также:  Замовлення санітарного повітряного судна в Києві

 

  • Комфортабельні перельоти по всіх напрямах в компанії, які ви обираєте ви самі – друзі, члени сім’ї і домашні тварини.
  • Всі необхідні умови, щоб ви і ваш чотириногий супутник відчували себе без стресу, в абсолютному комфорті і захищеності під час всього перельоту.
  • Вам не потрібно більше шукати клітку для вашого домашнього улюбленця і здавати його в багаж – він може подорожувати у вас на колінах.
  • Якісне бортове харчування для вас і вашого домашнього вихованця, включаючи особливе меню, яке ви тільки побажаєте бачити.
  • Абсолютну безпеку під час всього польоту, який пройде на висоті в прямому і переносному сенсі. Бізнес-джети проходять технічний огляд перед польотом.
  • Повна анонімність вашої подорожі, яка залишиться таємницею для третіх осіб і ніколи не буде надбанням мережі інтернет, навіть якщо ви летите зі своїм поні.
Читайте также:  Що можна знайти на борту літака

 

Насолоджуєтеся бездоганним польотом разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!