Медевакуація з Єгипту

Завдяки своїй історії, яка нараховує тисячі років, і дивним пам’яткам, таким як Великий Сфінкс і Піраміди в Гізі, Єгипет є популярним місцем відпочинку, куди щорічно стікаються мільйони мандрівників. Незважаючи на те, що ми вважаємо за краще думати тільки про хороше, коли плануємо поїздку, важливо також скласти план того, що робити, якщо під час подорожі ви отримаєте травму або захворієте. Якщо ви плануєте поїздку в Єгипет, то повинні уточнити ситуацію з медициною, і розпланувати, що робити, якщо вам знадобиться медична евакуація з Єгипту в іншу країну.

Хоча система охорони здоров’я Єгипту значно покращилася з 1960-х років, їй все ще належить пройти великий шлях для виходу на рівень більш розвинених країн. В даний час Єгипет реформує свою програму охорони здоров’я, щоб більш повно відповідати міжнародним стандартам, приділяючи особливу увагу ключовим областям: послуг з планування сім’ї на національному рівні, розширенню охоплення послугами первинної медико-санітарної допомоги та надання високоякісної медичної допомоги через фінансово стійке медичне страхування.

 

Навіщо уродженцю Єгипту потрібна медична евакуація в іншу країну?

Хоча охорона здоров’я в Єгипті поліпшується, люди, що живуть в цій країні, з кількох причин можуть вибрати лікування в іншій державі. Єгиптяни обирають медичну евакуацію в іншу країну заради більш високої якості медичної допомоги або щоб отримати спеціалізоване лікування, недоступне в Єгипті. Вони можуть також захотіти поїхати в іншу країну, куди переїхали члени сім’ї чи близькі друзі. Період лікування і реабілітації часто є важким і напруженим часом, коли підтримка сім’ї і друзів неоціненна. Під час медичної евакуації з Єгипту в іншу країну для надання медичної допомоги, обладнане повітряне судно з кваліфікованим персоналом забезпечує найбезпечніший і комфортний вид подорожі.

Читайте также:  Ил-114-300. Предновогодний сказ о потерянном времени

 

Навіщо іноземцям потрібна медична евакуація з Єгипту в іншу країну?

Якщо ви перебуваєте в Єгипті на відпочинку, з питань бізнесу або з якоїсь іншої причини і серйозно захворіли або отримали травму, то можете відправитися додому на повітряній машині швидкої допомоги по тим же причинам, що і корінні єгиптяни. У вашій країні може надаватися більш якісний догляд, ніж те, що ви можете отримати в Єгипті, і, скоріше за все, ви просто захочете бути поруч з родиною і друзями, поки поправляєтеся. Крім того, вам може бути важко спілкуватися з медичним персоналом в Єгипті. Спілкування на вашій рідній мові, безумовно, полегшить життя, особливо коли потрібна невідкладна медична допомога. Якщо під час подорожі ви потрапили в надзвичайну ситуацію, то медична евакуація з Єгипту допоможе безпечно доставити вас додому.

 

Повітряна швидка допомога: приватний літак або комерційний рейс

Повітряне транспортування пацієнтів може здійснюватися двома шляхами. Перший – це оренда приватного літака для медичної евакуації, і другий – це бронювання місць на комерційному повітряному судні зі спеціальними пристосуваннями для перевезення хворих. Який метод є кращим для вас, залежить від ваших конкретних потреб. Який би варіант ви не вибрали, медевакуація з Єгипту – найбезпечніший спосіб пересування, якщо вашому здоров’ю загрожує небезпека. Для пацієнтів, які можуть подорожувати сидячи (у вертикальному положенні), і чий стан здоров’я достатньо стабільний, можуть бути заброньовані місця в салоні бізнес-класу. Поруч під час перельоту буде знаходитися супроводжуючий лікар або фельдшер, який може надати емоційну підтримку під час стресового польоту і надати першу допомогу в разі потреби. Пацієнти в стабільному стані, які здатні подорожувати горизонтально, також можуть зробити це на борту комерційного авіалайнера. У цьому випадку буде прибрано декілька посадочних місць, щоб створити простір для носилок і супроводжуючого медичного персоналу, який може стежити за станом здоров’я і надавати медичну допомогу під час польоту. Деякі пацієнти навіть під час перельоту потребують інтенсивної терапії, тому їм необхідно орендувати приватний літак для медичної евакуації. Повітряне судно буде оснащено новітнім медичним обладнанням, а пацієнта буде супроводжувати ціла бригада медперсоналу. Приватний літак забезпечує найкраще медичне обслуговування, а також оперативність у виконанні запиту.

Читайте также:  VTS Jets допустили к обслуживанию бизнес-джетов с российской регистрацией

 

Як розраховується вартість медичної евакуації

Нашим пріоритетом є забезпечення безпечної і комфортної подорожі для пацієнтів. Важливо розуміти потенційні витрати на медевакуацію з Єгипту в іншу країну. При розрахунку вартості наших послуг враховується кілька факторів, в тому числі:

– відстань до кінцевого пункту призначення і маршрут;

– тип необхідної повітряної машини швидкої допомоги;

– стан пацієнта і необхідна медична бригада;

– отримання дозволів від регулюючих і контролюючих органів;

– збори за посадку в аеропорту;

– вартість наземної швидкої допомоги.

 

Кожному пацієнту потрібна своя комбінація послуг, унікальна для кожної потреби і ситуації. Щоб обговорити ваші умови і отримати цінову пропозицію, зв’яжіться з фахівцями компанії Кофранс прямо сьогодні.

Читайте также:  Авиакомпания Dexter прекратила выполнение регулярных рейсов

 

Чому варто бронювати рейс медичної евакуації через компанію Кофранс?

При бронюванні санітарної авіації з Єгипту, ми пропонуємо найкраще медичне обслуговування в польоті за найдоступнішими цінами. У нас є парк добре обладнаних літаків, а досвідчена медична команда готова надати вам найкращий догляд під час подорожі. Наша команда фахівців допоможе спланувати поїздку і навіть організує наземний транспорт, щоб зустріти вас до моменту посадки, і відвезти в обрану вами лікарню. Завдяки співпраці з великими аеропортами і невеликими аеродромами, ми можемо запропонувати високоякісні послуги з медичної евакуації з Єгипту в будь-яку точку світу.

 

Зв’язатися з нами

Наша команда доступна 24/7, щоб обговорити, які послуги швидкої медичної допомоги вам підходять при транспортуванні з Єгипту в іншу країну. Просто зв’яжіться з фахівцями, які завжди готові відповісти на ваші запитання.

 

Шошина Ольга