Хіба бізнес-джет – дорога покупка

Сьогодні мобільний додаток Avia Чартер є в iTunes французькою та англійською мовами.

Якщо первісна його версія була в першу чергу вітриною для перегляду доступних рейсів, то тепер можна забронювати рейс від А до Я через ваш айфон. Ваш приватний літак – вже у вас в кишені!

Все більше і більше клієнтів бронюють бізнес-джети онлайн, або на своєму комп’ютері, або безпосередньо на мобільному телефоні. За допомогою нашого застосування для iPhone ми зареєстрували бронювання саудівського клієнта на $ 500 000, який орендував відразу кілька рейсів на Bombardier.

Така еволюція обумовлена ​​зростаючj. довірою споживачів до нових технологій і мобільної комерції.

Але оренда приватного літака – це далеко не найдорожча покупка онлайн. Можна витратити мільйони одним клацанням миші.

Ви не вірите нам? Пропонуємо вашій увазі 10 особливо дорогих покупок, які ви можете зробити (і вже зробили) в Інтернеті.

 

Літак – 40 мільйонів доларів

У 1999 році мільярдер Марк Кубан купив онлайн літак Gulfstream V-типу за колосальні 40 мільйонів доларів. Трата, яка відразу увійшла до Книги рекордів Гіннеса як найдорожча угода, коли-небудь зроблена в Інтернеті. Інший Gulfstream (II) також знайшов покупців таким же чином і був придбаний за 4,9 мільйона доларів.

Читайте также:  Медична репатріація: безпечна доставка додому

 

Суперяхта – 140 мільйонів доларів

Рекорд Марка Кубана був остаточно побитий в 2005 році, коли 405-футова яхта від Mulder Design була продана на eBay за 140 мільйонів доларів. Інформація для любителів – цей корабель обладнаний вертолітним майданчиком, кінозалом і тренажерним залом, 10 апартаментами і 8 гостьовими каютами.

 

Місто – 2,5 мільйона доларів

Якийсь Боббі Кейв купив на eBay ціле місто – Альберт в Техасі за 216 000 доларів і перепродав його таким же чином за 2,5 мільйона доларів!

 

Бізнес-ланч – 2,6 мільйона доларів

Беркшир Хетеуей, генеральний директор і засновник NetJets, продав свою присутність на бізнес-ланчі на користь благодійності. Анонім виграв онлайн-аукціон за 2,6 мільйона доларів. За іронією долі, бізнес-ланч з генеральним директором Netjets можна придбати через Інтернет, в той час як літаки його компанії не можна забронювати таким чином!

Читайте также:  Якими якостями повинен володіти хороший пілот?

 

Бутерброд – 28 000 доларів

Найдорожчий бутерброд, коли-небудь проданий в Інтернеті: в 2004 році сендвіч на грилі із зображенням Діви Марії був проданий за 28 000 доларів на eBay.

 

Бейсбольна картка – 1,265 мільйонів доларів

У 2010 році бейсбольна картка 1909 року, представляє знаменитого гравця Хонуса Вагнера, знайшла покупця на аукціоні eBay за 1,265 мільйона доларів.

 

Картина – 25,9 мільйона доларів

Amazon може доставити твір мистецтва вартістю 25 мільйонів доларів. Цікаво, чи включає ця вартість гарантію доставки протягом 24 годин.

 

Спортивний автомобіль – 1 мільйон доларів

Одна з 399 копій знаменитого Ferrari Enzo була продана на eBay всього за мільйон доларів в 2002 році. У той час це був найдорожчий об’єкт, коли-небудь проданий на аукціоні.

 

Ракетна база – 2,1 мільйона доларів

Також в 2002 році eBay сприяв продажу ракетної бази, що належить федеральному уряду США. База, розрахована на протидію ядерним ударам, знайшла покупця на 2,1 мільйона доларів.

Читайте также:  Делегація Jet.Paris відправляється на AERO Friedrichshafen 2022

 

Джинси – 60 000 доларів

Джинси серії 501 115-річної давності, виготовлені Levi Strauss & Co, були куплені анонімним колекціонером eBay в 2005 році за 60 000 дол. У світі є тільки дві або три вітражних пари справжніх джинсів 501, пошиття яких проведено до 1900 року.

 

Ви можете забронювати свій наступний приватний рейс онлайн на нашому сайті або через наш мобільний додаток. Щоб обговорити деталі з одним з наших консультантів, напишіть нам або зв’яжіться з нами по телефону.