Переваги продажу вашого будинку восени

У сфері нерухомості все залежить від такого поняття як сезонність, особливо коли мова йде про закриття угоди. Ринки нерухомості переживають коливання в вартість і терміни продажу об’єктів з різних причин, але вибір відповідного сезону сильно впливає на укладання угоди. Пропонуємо вашій увазі чотири переваги продажу вашого будинку восени.

 

Менше конкуренції

У більшості регіонів світу весна як сезон особливо приваблива для підвищеного інтересу і укладання угод з нерухомістю. Це дійсно привілейований сезон власників, які готуються до продажу в сонячні дні. Однак, якщо на ринку дуже багато об’єктів нерухомості для продажу, ваш будинок, квартира, дача або земельна ділянка буде майже не відрізнятися від інших об’єктів нерухомості на ринку.

Осінь, як правило – це порівняно спокійний сезон з точки зору продажів, а значить, у вас буде менше конкуренції. Проте, ніщо не заважає вам робити все, щоб ваша власність виглядала конкурентоспроможною навіть восени. Максимально використовуйте цей сезон, наприклад, застосувавши особливі прикраси для вашого будинку – осінні букети, гарбузи для Хеллоуїна. Особливий декор у вашому будинку буде наголошувати на тому, що ви ретельно і трепетно ​​ставитеся до місця свого проживання.

Читайте также:  5 переваг польоту на приватному літаку Gulfstream

 

Ви будете мати справу тільки з серйозними покупцями

У цю пору року більшість людей повертаються на роботу і тому мають дуже мало вільного часу. Так що ви можете бути впевнені, що восени покупці знають, що хочуть. Під час літніх канікул люди часто шукають будинок в розслабленому стані – вони дивляться багато варіантів і беруть час на обдумування деталей. Восени з великою ймовірністю ті, хто приїжджає подивитися на ваш будинок, всерйоз шукають нову нерухомість, і зробити їм пропозицію про покупку набагато простіше, ніж, наприклад, влітку.

 

Фестиваль фарб в вашому саду

Той, хто розбирається в купівлі і продажу, скаже вам, що ваш будинок при огляді його майбутніми покупцями повинен мати просто бездоганний вигляд. Для цього не зволікайте з тим, щоб відремонтувати, ретельно прибратися і зробити невелику перестановку меблів. Що стосується зовнішнього аспекту, осінь неодмінно привнесе свій внесок в декорування вашої території біля будинку.

Читайте также:  VIP-переліт і тури на Лазурний Берег Франції

Листя дерев будуть змінюватися від мідного і золотистого до інтенсивного червоного відтінку протягом усього сезону. Зовнішній вигляд вашого будинку і ділянки будуть здаватися дуже привабливими на захоплюючому осінньому тлі. Багато рослин з пізнім періодом цвітіння можуть як і раніше виглядати шикарно на початку осені, додаючи додаткову красу вашому будинку.

 

Встигнути до Різдва

Продаж нерухомості восени, безумовно, простіше, ніж в іншу пору року, але є і багато інших практичних переваг, пов’язаних з ринком нерухомості в цьому сезоні. Наприклад, у вас буде достатньо часу, щоб завершити процес продажу до свят в кінця року. Тоді ви зможете почати новий рік з прекрасним настроєм, почуттям виконання всього задуманого і невеликим капіталом.

Читайте также:  Поні в літак в якості підтримки

Вибір відповідного часу для продажу є лише одним з перших кроків у підготовці до операції по вашій власності. За професійною підтримкою звертайтеся до міжнародного брокеру в сфері нерухомості ArendaLazur TM (Cofrance SARL), фахівці якого нададуть вам активну допомогу в цьому питанні, від оцінки вашої власності до практичних аспектів, пов’язаних з продажем.