Вертолітні екскурсії над «Золотим карнизом»

Над червоними скелями Естерель ( «Золотим карнизом») з висоти пташиного польоту відкриваються фантастичні пейзажі з незліченними колірними відтінками – цегляно-червоні скелі, які також мають золотисті або шоколадні переливи, зелені сосни, бірюзове море, блакитне небо. Якщо ви хочете побачити красиві пейзажі, повні неймовірних фарб, які здаються роботами імпресіоністів, саме час подзвонити нам – провідному європейському авіаброкеру AVIAV TM (Cofrance SARL), і замовити незабутню повітряну подорож на вертольоті над червоними скелями Естерель.

Цікавий факт – протягом дня загадковий масив Естерель (фр. Massif de l’Esterel) змінює свої кольори. Саме тому враження мандрівників різні вранці, вдень і ввечері. І, звичайно, в різні пори року все зовсім по-різному. Ми пропонуємо вам зробити кілька екскурсій на вертольоті над червоними скелями Естерель в різні пори року або в різний час дня і відчути різницю.

Читайте также:  В России разработают однодвигательный легкий вертолет

Гі де Мопасан сказав про скелі Естерель, що вони нагадують картину, виконану «аквареллю на тлі бутафорського неба рукою гостинного творця». І, дійсно, скелі справляють на туристів незабутнє враження, особливо на тих, хто здійснює політ на вертольоті, що дозволяє побачити різні відтінки скель і безмежного блакитного моря.

 

Красиві пейзажі на кожному кроці

Неймовірною пригодою для дорослих і дітей, справжнім відкриттям для творчих особистостей і романтичною повітряною подорожжю для закоханих стане вертолітна прогулянка над червоними скелями Естерель.

Неймовірний подарунок для себе і своїх близьких можна замовити в компанії AVIAV TM (Cofrance SARL), яка пропонує:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • найвищу якість обслуговування;
  • професійний персонал;
  • пунктуальність;
  • широкий вибір повітряних суден і маршрутів;
  • додаткові послуги – гід супровід, перекладач, детально визначений для клієнтів харчування;
  • знижки постійним клієнтам.
Читайте также:  Прошлый год стал худшим по безопасности полетов за последнюю четверть века

Якщо ви перебуваєте на Лазурному узбережжі, в європейському місті або навіть в Росії, і мрієте політати над червоними скелями Естерель на вертольоті, вам не потрібно відкладати свою мрію на потім. Фантастичні скелі міняють свою зовнішність щохвилини, і найцікавіше ви можете пропустити. Зателефонуйте або зв’яжіться з фахівцями AVIAV TM (Cofrance SARL) прямо зараз, і ми втілимо вашу мрію в реальність! Ми доступні 24/7.