Незабутній політ над мальовничою ущелиною Вердон

Назва одного з найвідоміших і таємничо-вражаючих каньйонів Франції перекладається з французької, як «Глотка Вердон» (фр. Gorges du Verdon). Насправді цей грандіозний «пам’ятник природи» по своїй незвичайній формі нагадує довгу і глибоку горловину, здатну поглинути все, що знаходиться поблизу. Будучи по суті величезним вапняковим каньйоном, Вердонська ущелина допускала до себе тільки найсміливіших і відважних.

 

Проте, до 19-го століття ніхто особливо і не цікавився цим мальовничим місцем. Уже пізніше відчайдушні романтики в пошуках пригод почали приїжджати сюди за новими враженнями і красивими пейзажами. І в наші дні в околицях Вердонської ущелини можна зустріти не тільки туристів, які приїжджають досліджувати ці небезпечні гірські стежки і річки, що протікають між скель, але і численних художників, які поспішають зафіксувати неймовірну красу на своїх полотнах.

 

Якщо ви хочете стати одним з відважних мандрівників і випробувати «гострі» відчуття, одночасно насолоджуючись захоплюючими видами, при цьому не ризикуючи своїм життям на вузьких маршрутах, скористайтеся унікальною пропозицією від компанії AVIAV TM (Cofrance SARL) – авіаційного брокера, який надає послуги у Франції, Монако і Європі протягом вже багатьох років.

Читайте также:  Чартерне авіаперевезення вантажів

 

Ми пропонуємо вам:

  • вертолітні екскурсії уздовж ущелини Вердон;
  • комфорт і безпеку;
  • повну конфіденційність;
  • VIP сервіс;
  • професійний персонал;
  • найдоступніші ціни;
  • знижки для постійних клієнтів.

 

Вертолітна екскурсія по ущелині Вердон

 

Політ над ущелиною Вердон на вертольоті з досвідченим екіпажем, гідом і перекладачем (якщо ви того забажаєте), подарує вам незабутні моменти. Ви зможете оцінити з висоти пташиного польоту всю неймовірну красу ущелини і її околиць, включаючи департаменти Альпи Верхнього Провансу і Вар. З висоти глибина ущелини здається просто неймовірною – 700 метрів. У недавньому минулому не багато ризикували спускатися в ущелину Вердон. Лише кілька сміливих заготівельників лісу зробили перший крок, з метою виявити рідкісні породи дерев. Сьогодні спуск в Вердонську ущелину здійснюють з метою отримати незабутні емоції і насолодитися красою цих унікальних місць.

Читайте также:  Приватний літак від Cofrance SARL для мандрівника

 

Вертолітна екскурсія по ущелині Вердон, дійсно, вражає. Будучи природною територією, ущелина з висоти відкриває для мандрівників зміну неймовірної краси пейзажів, які доповнюються чарівними стародавніми селами по околиці. Орендуйте вертоліт, і відкрийте для себе це чудове місце. Ви ніколи не забудете цей політ!

 

Вертолітна екскурсія по ущелині Вердон

 

Як це відбувається:

 

– Прибуття на вертолітний майданчик, де вас чекає пілот на борту вертольота.

– Ознайомлення з правилами безпеки перед польотом.

– Коли всі учасники будуть на своїх місцях, вертоліт злетить і почне екскурсію по ущелині Вердон. Екскурсія займе близько години часу або навіть більше, якщо ви того побажаєте.

– Під час польоту на вертольоті ви можете помилуватися такими красотами:

  • величезними вапняковими скелями ущелини Вердон протяжністю в декілька кілометрів;
  • озером Сен-Крус і його бірюзовими водами;
  • провансальськими селами: Мустьєре-Сент-Марі, Егіна, Ля-Палюд-сюр-Вердон, Бодуен і т.д.
Читайте также:  Бизнес-джет Pilatus PC-24 введут в эксплуатацию к концу года

– після закінчення екскурсії ви повернетеся на вертолітний майданчик.

 

Особливості вертолітного туру

 

Залежно від кількості пасажирів вам можуть бути запропоновані різні моделі вертольоту.

 

Корисна інформація:

– діти у віці від 2 до 12 років повинні бути в супроводі дорослих;

– політ буде супроводжуватися коментарями пілота (або гіда);

– панорамний вид відкривається з усіх пасажирських сидінь.

 

Не пропустіть унікальну можливість відкрити для себе ущелину Вердон з її неповторною красою!