Безпека на борту приватних літаків в умовах боротьби з Covid-19

У міру того, як все більше країн зацікавлені в цілеспрямованій боротьбі з епідемією Covid-19, ми, професійна команда міжнародного авіаційного брокера AVIAV TM (Cofrance SARL), продовжуємо отримувати запити від пасажирів, які опинилися за кордоном або далеко від їхніх сімей і успішно організовуємо евакуаційні рейси.

Наша команда доступна 24 години на добу, щоб відповідати на запити і продовжувати здійснювати термінові міжнародні перельоти навіть за умови «закритого неба» і робити це безпечно і відповідно до правил санітарії, рекомендованими в ситуації, що склалася.

Останнім часом ми отримали велику кількість питань, що стосуються очищення літаків і безпеки пасажирів і членів екіпажу на приватних літаках. Саме тому ми детально хочемо загострити увагу на процедурах, що застосовуються для захисту наших клієнтів і пілотів.

 

Ретельне очищення приватних літаків

Приватні літаки, пропоновані для оренди в AVIAV TM (Cofrance SARL), ретельно очищаються і обробляються дезінфікуючими засобами як після приземлення, так і перед кожним вильотом з метою екстреної готовності терміново прийняти наступних пасажирів. Не секрет, що в даний час ми звикли працювати в екстрених умовах постійного поспіху, коли кількість запитів від наших клієнтів, «застряглих» по всьому світу, значно перевищує наші пропозиції. Саме тому, щоб нічого не пропустити, з метою захисту наших клієнтів і пілотів під час пандемії Covid-19 наші оператори-партнери впровадили суворіші процедури очищення професійними засобами.

Читайте также:  Вертолетчики выступили против запрета эксплуатации вертолетов старше 25 лет

Наприклад, приватні літаки, які ми пропонуємо безпосередньо в оренду, перед кожним польотом дезінфікують спеціальним антивірусним засобом. Вони також оснащені гігієнічними наборами, що містять для кожного пасажира маску і рукавички, використання яких, однак, залишається на розсуд клієнта.

Соціальна дистанція між пілотом і пасажирами

Щоб дотримуватися соціальної дистанції, яка рекомендована медичними працівниками, і захистити пасажирів і екіпаж, пілоти також змінили свої стандартні процедури, яких дотримувалися при звичайних умовах.

Замість зустрічі з пасажирами і рукостискання, які зазвичай відбувалися в бізнес-терміналі аеропорту, пілоти вітають клієнтів здалеку, доброзичливо і з посмішкою махають їм рукою, перебуваючи вже у трапа приватного літака. Можна сказати, що на стандартний етикет не залишається часу – пасажири поспішають пройти через необхідні процедури перед посадкою, щоб швидше потрапити на борт і уникнути великої кількості контактів в аеропорту. І це дійсно в їх інтересах.

Читайте также:  "Русские вертолетные системы" получили вертолет "Ансат"

Усередині салону пілот і пасажири між собою знаходяться на достатній відстані, і командир повітряного корабля може використовувати мікрофон, щоб дати інструкції з безпеки, якщо це дозволяє оснащення моделі того чи іншого бізнес-джета. Коли літак досить великий, наприклад, на далекомагістральних приватних літаках, таких як Falcon 7X або Gulfstream G650, пасажири можуть бути повністю ізольовані один від одного, якщо вони того захочуть.

У деяких аеропортах у клієнтів ділової авіації є можливість відразу після посадки пересісти в їх особистий або орендований автомобіль, який подається безпосередньо на злітно-посадкову смугу. У справжніх умовах це можливо, коли співробітники митниці можуть контролювати переміщення таких пасажирів і їх прийом в аеропорту, використовуючи службові транспортні засоби.

 

В деталях

Наша професійна команда уважно стежить за розвитком ситуації, пов’язану з епідемією і правилами польотів. Ми надамо вам конкретні рекомендації з безпеки і поради для вашої майбутньої повітряної подорожі безпосередньо перед перельотом, незалежно від того, чи є у вас необхідність летіти самостійно або організувати переліт для ваших близьких.

Читайте также:  Первая поставка Bell-525 состоится в начале 2019 года

Ми можемо надати вам за запитом будь-яку додаткову інформацію про процедури безпеки і очищення салону на кожному конкретному маршруті і в кожному випадку.

 

Ми любимо, коли наші клієнти нам довіряють – AVIAV TM (Cofrance SARL)!