Скандальний першокласний пасажир

Пасажири літака American Airlines стали свідками дивної ситуації на початку осені. У той час як всі мандрівники зайняли свої місця після посадки, чоловік з квитком в першому класі попросив пересадити його поруч зі своїми друзями, які перебували в економ класі. Члени повітряного екіпажу відмовили йому в його проханні, чоловік змушений був зайняти призначене йому місце. Розлючений відмовою мандрівник опинився злопам’ятним і вирішив «помститися».

Ще до того, як двері літака закрилися і літак вилетів з Філадельфії в Атланту, «першокласний пасажир» замовив першу склянку спиртного, а після зльоту попросив ще шість. Стюардеса, стурбована безконтрольним споживанням алкоголю, відмовила йому в подальшій «добавці». Після чого з двома склянками в руках чоловік попрямував нібито в туалет економ класу. Пильна бортпровідниця швидко зупинила пасажира і сказала, що йому «абсолютно необхідно» користуватися туалетом першого класу.

Читайте также:  [:ua]Медична авіація[:]

У гніві пасажир почав сперечатися зі стюардесою з приводу напоїв, які він тримав в руках і хотів віднести своїм друзям в економічному класі. Зважаючи на цю скандальну ситуацію і загрозу безпеці інших пасажирів, капітан корабля був змушений посадити повітряне судно.

 

Політ закінчено

Через кілька хвилин після палких суперечок з прибулими на борт повітряного судна поліцейськими, пасажир зібрав речі і вийшов з літака, який, нарешті, зміг летіти до місця призначення.

Дійсно, проносячи алкогольні напої своїм друзям, цей пасажир порушив би закон, який говорить, що тільки члени екіпажу мають право подавати алкоголь пасажирам. При цьому факт того, що ви не знали цього правила, не може бути виправданням ваших дій.

 

Повна свобода

Читайте также:  10 речей, які доступні у приватній авіації і недоступні на рейсах комерційних авіаліній

Скористайтеся послугами від міжнародного Дому приватної авіації AVIAV TM (Cofrance SARL), щоб не обмежувати себе ні в чому, зрозуміло, в рамках розумної поведінки. Ми раді запропонувати нашим шановним клієнтам:

 

  • Прямі та відмінно організовані перельоти по всіх напрямах, а також за маршрутами за вашим бажанням.
  • Індивідуальний сервіс на борту вашого особистого літака, що включає меню і набір напоїв для вас і ваших гостей за вашим вибором.
  • Можливість користуватися привілеями, які перевищують рівень бізнес-класу звичайного лайнера.
  • Особисте знайомство з капітаном корабля, який вас зустріне в аеропорту і буде підтримувати бесіду на протязі всього перельоту за вашим бажанням.
  • Необмежений вибір додаткових послуг і переваг: оренда VIP-житла в пункті призначення, покупка квитків на знакові заходи, організація дозвілля та екскурсійного супроводу.
  • Багаж, який може включати в себе спортивне спорядження і будь-які негарабаритні предмети без додаткової плати.
  • Абсолютна безпека на борту бізнес-джетів, які проходять обов’язковий технічний огляд і передполітну перевірку.
  • 100% -анонімность всього вашого перельоту і особистостей пасажирів на борту.
Читайте также:  Терміновий переліт Мальта - Київ!

 

Подорожуйте без обмежень разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!