Переваги індивідуальних санітарних авіарейсів з AVIAV TM (Cofrance SARL)

 

Міжнародний авіаційний брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) надає послуги в оренді літаків і вертольотів санітарної авіації для індивідуальних медичних авіарейсів. Будь-який замовник, якщо він потребує оперативного перевезення хворого як всередині однієї країни, так і з однієї держави в іншу, може орендувати спеціальний борт, обладнаний «під лікарняну палату».

 

«Літаюча палата»: основні особливості

У салоні санітарного літака замість пасажирських крісел зафіксована каталка для хворого, розміщено необхідне медичне обладнання, яке діагностується перед кожним вильотом. На санітарному рейсі, якщо це не заважає лікарським маніпуляціям і не суперечить вимогам, можуть розміститися в якості супроводу дві-три близьких пацієнтові людини.

Орендують медичні літаки для перевезення хворих різного віку, з різними діагнозами, якщо при транспортуванні немає протипоказань для санітарної авіації. Санітарний літак можна замовити в цілях авіаперевезень по регіонах Росії, в медичні центри Франції, Ізраїлю, Німеччини, інших країн. Заявки приймаються на чартерні авіаперельоти як для екстреної госпіталізації, так і для планового лікування.

 

Види авіатранспорту для індивідуального повітряного перевезення

Необмежений доступ до баз авіаційних компаній всього світу дозволяє AVIAV TM (Cofrance SARL) надавати в оренду повітряні судна будь-яких типів. Виходячи з відстані між місцем проживання та медичним закладом, стану хворого і його мобільності, для оренди пропонуються:

Читайте также:  На каспийской волне

– вертольоти. Транспортування на них виконується на відстані до 500-600 км при наявності в лікарні чи в доступній від неї близькості вертолітного майданчика;

– санітарна авіація. Літаки допоможуть максимально скоротити час перевезення при віддаленості лікувального закладу на кілька тисяч кілометрів. Оснащення медичного борту дає можливість транспортувати реанімаційних пацієнтів, надаючи їм допомогу протягом усього польоту, спостерігати за змінами показників їх стану, підтримувати життєві функції організму;

– транспортний літак. Орендують для розміщення в його вантажному відсіку реанімобіля з пацієнтом, якого не можна відключати від систем життєзабезпечення. Найдорожче для оренди судно.

На будь-якому борту супроводжувати хворого будуть лікар і його асистент або медична бригада, укомплектована фахівцями з урахуванням діагнозу та стану пацієнта.

Головні переваги індивідуального санітарного рейсу

Оренда спеціального борту для санітарного рейсу через AVIAV TM (Cofrance SARL) має безліч переваг, коли потрібно перевезення хворого літаком. Головні серед них – мобільність транспортування, повна незалежність від регулярного розкладу аеропортів, правил авіакомпаній, обмежень у перевезенні хворих на рейсових літаках.

Компанія надає клієнтам допомогу під ключ, забезпечуючи їм всебічну покрокову підтримку. У комплекс послуг входить:

– розробка індивідуального маршруту без проміжних посадок;

Читайте также:  Китайская компания приобрела Diamond Aircraft

– перевезення в будь-яке місце, де є маленький аеродром, злітно-посадкова смуга або вертолітний майданчик;

-планування перельоту в зазначений клієнтом час;

– транспортування важкого хворого за схемою: реанімобіль або автомобіль швидкої допомоги з реанімаційною бригадою до трапа – борт літака санітарної авіації – реанімобіль в аеропорту прибуття (або вертоліт, якщо в медичному центрі є вертолітний майданчик) – палата клініки;

– організація вильоту в найкоротші терміни. У невідкладних випадках за наявності всіх необхідних документів (міжнародні паспорти, візи, медичні документи) госпіталізація за кордон можлива протягом 12-24 годин, з них для підготовки судна, узгодження маршруту, отримання дозволів на виліт і посадку в аеропортах потрібно три – п’ять годин .

 

Три основні переваги компанії-брокера

  1. При показаннях для термінової госпіталізації в клініках зарубіжних країн AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможе оформити візу в екстреному порядку.
  2. Наявність постійних шенгенських віз у співробітників медичних бригад дозволяє здійснити екстрений виліт літака санітарної авіації для госпіталізації пацієнта в країні Євросоюзу протягом трьох годин з моменту звернення із заявкою.
  3. Клієнт може самостійно вибирати клас обладнаного санітарного літака.

З чого складається ціна індивідуального авіаперевезення на санітарному літаку

На вартість оренди літака для санітарного рейсу впливають:

– протяжність маршруту;

Читайте также:  Швейцарцы отремонтировали три самолета красноярской "АэроГео"

– витрати палива;

– додаткова посадка для дозаправки – в разі далекого рейсу;

– необхідність зниження ешелону (висоти польоту) при перевезенні хворого літаком, викликана його станом. Чим нижче висота, тим вище витрата палива.

– обробка літака від обмерзання;

– амортизація медичного обладнання;

– робота медичного персоналу.

Вартість оренди санітарного літака висока, але вона виправдана, коли вирішується питання про життя близької людини.

Замовляйте оренду приватного літака в компанії AVIAV TM (Cofrance SARL) для індивідуального авіарейсу, який здійснить санітарна авіація. Ви переконаєтеся в надійності брокерської компанії, в високій якості її послуг, високо оціните комфорт надійність перевезення хворого в «літаючій палаті» на великі відстані.