Всі обіцяють, ми робимо!

Ще одне досягнення AVIAV TM (Cofrance SARL) в умовах пандемії COVID-19. Наша компанія організувала приватний рейс для бажаючих возз’єднатися зі своїми сім’ями. Літак Hawker 800 XP за маршрутом Санкт-Петербург – Ліверпуль стартував 26 квітня в 10.00 і успішно приземлився в британському аеропорту імені Джона Леннона через три години.

У зв’язку з жорсткими обмеженнями на перельоти, введеними в більшості країн світу, тисячі людей залишилися розлученими зі своїми близькими. Навіть маючи на руках документи, що підтверджують право вилетіти в іншу країну, наприклад, друге громадянство, вони не могли цим правом скористатися.

Єдиним шансом возз’єднатися з сім’ями на сьогоднішній день залишається оренда приватного літака. Але, як з’ясувалося, і це не панацея, оскільки в умовах пандемії не всі компанії готові до співпраці. За словами клієнтів, які звернулися в AVIAV TM (Cofrance SARL) це була третя спроба після двох невдалих. Оскільки Росавіація налаштована жорстко по відношенню до будь-яких рейсів, чартерним замовникам доводиться прикладати особливих зусиль для досягнення позитивного результату, доводячи право пасажирів на переліт.

Правові формальності – звична сфера діяльності для AVIAV TM (Cofrance SARL), де працюють авіаційні юристи. Тому наша компанія не боїться введених через пандемію коронавіруса обмежень і продовжує підтримувати клієнтів в цей непростий час.

Пам’ятайте!

Пам’ятайте: при наявності подвійного громадянства ви маєте повне право подорожувати на другу Батьківщину навіть в умовах пандемії! І якщо пасажирські рейси скасовані, то приватний літак орендувати вдасться завжди. Головне – правильно оформити документи і отримати дозвіл влади. Все це в компетенції юристів AVIAV TM (Cofrance SARL). Тому, звернувшись до нас, ви можете розраховувати на позитивний результат!

Читайте также:  Скандальний першокласний пасажир

 

Рейс Санкт-Петербург – Ліверпуль

Саме так сталося у клієнтів з Санкт-Петербурга. Звернувшись до нас із заявкою 14 квітня, вони розраховували вилетіти протягом трьох днів. Літня пара, діти і внуки якої живуть у Великобританії, пройшла через безліч бюрократичних випробувань в надії орендувати приватний літак, але не добилася потрібного результату.

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) запропонувала восьмимісний літак Hawker 800 XP, однак щоб вартість була більш привабливою, пара вирішила знайти попутників. Це зайняло тиждень. Безпосередньо в Ліверпуль бажаючих летіти не виявилося, але з’явилися пасажири з Москви до Лондона, Йорка і Брістоля. Оскільки всередині країни подорожувати набагато простіше, ніж за кордон, то клієнти швидко прийшли до єдиного рішення.

Залишилося зібрати документи, орендувати літак, а головне – домогтися позитивного рішення авіаційних властей. Завдяки старанням AVIAV TM (Cofrance SARL), це вдалося зробити за три дні. Пасажири, які найняли бізнес джет, виявилися в схожій ситуації: маючи право і гаряче бажання відправитися до Великобританії, вони зіткнулися з бездіяльністю і формалізмом льотних організацій і «застрягли» в Росії через пандемію.

Подорож в умовах коронавірусної інфекції вимагає дотримання строгих правил, яким AVIAV TM (Cofrance SARL) слідує неухильно. Кожній родині було надано окремий автомобіль до аеропорту, видача засобів індивідуального захисту, а салони транспортних засобів пройшли індивідуальну обробку. Пасажирам заборонялося спілкуватися в подорожі, тому після зльоту вони відсвяткували вдалий старт шампанським.

Читайте также:  Український лоукостер SkyUp розпочинає експансію на європейському ринку

 

Відгук наших клієнтів

Гаряче дякуємо AVIAV TM (Cofrance SARL) за організацію перельоту в Ліверпуль з Петербурга. Ніяк не думали, що, маючи кошти на приватний переліт і громадянство в Великобританії, ми можемо отримати кілька жорстких відмов на оренду літака. Всі обіцяли нам допомогти, а в підсумку рейс не організував ніхто, крім вас! Слава Богу, залишилися небайдужі люди і грамотні професіонали, і це ви, дорогий Віталію, Юлія, Франсуа і Джон. Ви все зробили відмінно! Завдяки вам ми познайомилися з чудовими людьми – нашими попутниками, які теж висловлюють вам свою подяку. Потрібно боротися за свої права, навіть коли відбуваються в світі такі нещастя, як зараз. Ваш літак Hawker нам дуже сподобався: не було трясіння, і подорож ми перенесли відмінно. Вся наша сім’я передає вам привіт! Ще раз дякую!

Наталя і Валентин, Санкт-Петербург, Ліверпуль.

 

Приватна авіація в умовах пандемії

За минулий місяць компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) організувала кілька десятків закордонних рейсів приватної авіацією, з Росії і в Росію, а також в країни колишнього СРСР. Зокрема були організовані перельоти «Вільнюс – Єкатеринбург», «Аддіс-Абеба – Воронеж», «Денпасар – Сочі», «Москва – Ніцца», «Грозний – Шанхай», «Пхукет – Саратов». «Нью-Йорк – Мінськ», «Анталія – ​​Баку».

Читайте также:  Квиток на літак за найкращою ціною - коли бронювати

Ми допомогли сотням туристів, застряглим за кордоном через пандемію коронавіруса возз’єднатися зі своїми сім’ями, колегами і друзями. Ми допомогли відправитися за кордон з Росії тим, хто має на це право. Ми організували медичні рейси в Тель-Авів і Стамбул для хворих, які планували проводити там операції, але зіткнулися з заборонами влади.

Крім того в умовах пандемії AVIAV TM (Cofrance SARL) продовжує допомагати підприємцям з повітряною доставкою товарів, оскільки обмеження частково торкаються і вантажні перевезення. Все, що може зробити сьогодні приватна авіація для вас, реально зробити через компанію професіоналів, якщо звернутися вчасно і надати необхідні документи. З нами небо буде відкрито для вас за будь-яких обставин!