Як потрапити додому, якщо через коронавірус ви застрягли за кордоном

Сьогодні тисячі туристів в самих різних країнах світу мучить питання, як повернутися на Батьківщину. Через поширення інфекції коронавіруса Covid-19 десятки аеропортів закриті і сотні рейсів скасовані. Люди залишилися «замкненими» в чужих містах і незвичних умовах.

Незважаючи на надану їм допомогу (а її надають далеко не скрізь), вони піддаються серйозним випробуванням, не маючи можливості займатися терміновими завданнями, роботою, особистими справами, іноді вони позбавляються навіть необхідного.

До недавнього часу ситуація була фактично безвихідною, оскільки в багатьох країнах заборонили будь-які вильоти. Але через скрутне положення туристів в різних точках земної кулі авіаційна влада більшості держав прийняли єдине рішення про дозвіл приватних евакуаційних перельотів.

Оскільки на державному рівні ця проблема так і не вирішена, то на даний момент єдиний спосіб повернутися на Батьківщину – це орендувати приватний літак. Офіційні евакуаційні дешевші польоти державами (не всіма!) Здійснюються за певних дат з встановленого аеропорту. Тому ділова авіація – оптимальне рішення для тих, кому необхідно терміново відправитися додому.

Читайте также:  Антуан де Сент-Екзюпері - військовий льотчик, письменник і мрійник

 

Замовлення евакуаційного літака

Замовити приватний літак для евакуації з кожного маршруту сьогодні можна через єдиний міжнародний центр приватної авіації AVIAV TM (Cofrance SARL). На сайті компанії передбачена опція бронювання персонального рейсу онлайн. Оформити рейс вдасться буквально за хвилину, а вартість система розраховує автоматично.

  • Звернувшись до послуг ділової авіації, ви зможете полетіти в той же день.
  • Договір укладається дистанційно, і оплата здійснюється за безготівковим розрахунком, безпосередньо на сайті www.aviav.ru.
  • Туристам забезпечується стовідсоткова авіаційна і медична безпека, а також сувора конфіденційність.
  • До аеропорту доставляє автомобіль, також машина надається в пункті призначення.
  • Всі салони транспортних засобів обробляються відповідно з останніми санітарними вимогами.
Читайте также:  [:ru]Переоборудование самолёта[:ua]Переобладнання літака[:]

Багато туристів вже об’єднуються в групи, шукають попутників на сайтах, щоб спільно орендувати літак. Для «середнього класу» це велика сума, але спільними зусиллями вони швидко досягають бажаного результату, знижуючи вартість чартеру завдяки найму багатомісних приватних джетів. У підсумку ціна на одного пасажира стає порівнянною з ціною комфортного бізнес класу звичайної авіакомпанії.

Що стосується заможних туристів, то вони першими скористалися цією можливістю, і вже благополучно доставлені додому. Міжнародний центр приватної авіації AVIAV TM (Cofrance SARL) отримав десятки замовлень з різних країн, які оперативно обробляються. На щастя, дефіциту приватних літаків поки немає, і рейс вдасться організувати будь-яким маршрутом.

Єдина складність пов’язана з тим, що багато великих аеропортів закриті. Але ця проблема легко вирішується, адже персональні джети мають можливість приземлятися в регіональних і навіть військових аеропортах. Що стосується трансферу до повітряної гавані, то його надає AVIAV TM (Cofrance SARL), причому використовує для цієї мети не тільки автомобілі, але і вертольоти, що значно прискорює процес.

Читайте также:  Пожежі на борту через літієві акумулятори

Якщо ви опинилися в складній ситуації, не впадайте у відчай. Евакуація вже можлива! Зверніться в авіацентр www.aviav.ru, і приватний літак доставить вас додому прямо сьогодні.