Чартерне авіаперевезення вантажів

Послуга з авіаперевезення вантажів залишається актуальною в усі часи і при будь-яких умовах. Екстрена доставка медикаментів, які швидко псуються, запчастин, цінностей, тварин, – можлива тільки літаком. Іноді потрібен великий авіалайнер – для великих партій товарів, іноді маленький джет, наприклад, для антикваріату, але суті це не міняє – подібні перельоти затребувані завжди.

Але не завжди вдається швидко відправити речі в пункт призначення. Регулярні вантажні рейси поодинокі, а для чартерів в авіакомпанії потрібно дотримати дуже багато умов, наприклад, дочекатися повного завантаження літака. Таке ставлення неприпустимо, коли потрібне екстрене перевезення, а доставка цінностей вимагає індивідуального підходу, який не гарантує жоден перевізник.

Рішення подібних проблем – звернення в приватну авіацію. Помилково думати, що вона займається виключно пасажирськими рейсами. Так міжнародний брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) організовує вантажні чартери з 2007 року по будь-яких маршрутах. Ми займаємося не тільки орендою літаків потрібного клієнту формату, а й здійснюємо доставку за принципом кращих логістичних компаній «від дверей до дверей».

 

Замовте доставку вантажів онайн

Якщо вам потрібна повітряна доставка вантажів, зв’яжіться менеджером AVIAV TM (Cofrance SARL) за контактами, вказаними на сайті та повідомте:

  • тип і вагу відправлень,
  • маршрут,
  • оптимальну дату рейсу.
Читайте также:  В России появился еще один эксплуатант вертолета AW189

Співробітник оперативно розрахує вартість оренди і додаткових послуг, після чого можна прямо по інтернету укласти електронний договір.

 

Умови співпраці

Ми працюємо з усіма типами вантажів, незалежно від їх ваги і обсягу. У розпорядженні AVIAV TM (Cofrance SARL) літаки для будь-яких відправлень: від ювелірних прикрас – до автомобілів, вертольотів і запчастин для яхт.

Якщо ви не впевнені, що ваш тип вантажів дозволений до доставки законом, наприклад, предмет може представляти історичну цінність, – то задайте це питання авіаційному юристу AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми допомагаємо врегулювати спірні питання і завжди захищаємо інтереси клієнта.

Оформлення документів для авіадоставки вантажів входить в завдання AVIAV TM (Cofrance SARL). Наші юристи допоможуть зібрати повний пакет, щоб уникнути неприємних сюрпризів на митниці. При необхідності ми страхуємо відправлення, але це необов’язкова міра, і вона приймається за бажанням клієнта.

Нерідко для супроводу вантажів потрібна допомога фахівця, наприклад, якщо мова йде про доставку коштовних металів, предметів мистецтва, біологічних матеріалів, лабораторій, живих тварин. Ми оформляємо документи для вашого професіонала або самі організовуємо необхідну допомогу збройного охоронця, наукового співробітника, працівника музею або ветеринара.

Швидко, зручно, доступно

У список послуг «Від дверей до дверей» входять всі необхідні опції:

  • надання автотранспорту потрібного формату,
  • упаковка і зважування вантажів,
  • придбання чи оренда контейнерів,
  • надання клієнтам сервісу онлайн відстеження,
  • розбирання та збирання,
  • дбайливе навантаження і розвантаження,
  • забезпечення на борту необхідних для даного типу відправлень умов.
Читайте также:  Що можна знайти на борту літака

AVIAV TM (Cofrance SARL) врахує і виконає будь-які побажання щодо доставки ваших вантажів: ми проконтролюємо кожен етап, і вам не доведеться турбуватися за збереження відправлень.

Оскільки ми не пов’язані з регулярними рейсами, то готові організувати переліт з будь-якого маршруту. Чи потрібна вам разова доставка або співпраця на постійній основі, брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) буде радий посприяти. Ми надаємо послуги як фізичним, так і юридичним особам, як малому бізнесу, так і корпораціям зі світовим ім’ям.

Для нас не має значення, чи потрібно вам перевезти старовинний рояль, оптову партію ноутбуків, медичне обладнання, ящики з фруктами або породистого кота. Авіаброкер AVIAV TM (Cofrance SARL) працює з усіма типами вантажів, крім тих, які заборонені до вивезення законом.

Якщо в потрібному місті немає аеропорту, то ми задіємо автотранспорт або вантажні вертольоти. Літак летить до найближчої до пункту призначення повітряної гавані, там відбувається перевантаження, і вертоліт або вантажівка успішно продовжує шлях. Так ми без праці перевеземо ваші речі навіть у важкодоступні та віддалені місця. Наше завдання – передати відправлення в руки одержувачу в ідеальній цілісності, і ми успішно справляємося вже більше десяти років!

Читайте также:  Жуковський - місто льотчиків

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) завжди на сторожі ваших інтересів! У той час як традиційні авіаперевізники завантажують багатотонні літаки, нескінченно ганяють клієнтів по інстанціях для збору документів, скасовують і переносять рейси і не дають гарантій на дбайливу доставку, наша компанія організує оперативний сервіс під ключ з урахуванням всіх ваших побажань. Наші літаки завжди до ваших послуг, а отримати безкоштовну консультацію авіаційного юриста можна цілодобово.