Оренда приватного літака: який лайнер компанії Hawker найкраще підходить для чартеру?

Якщо ви вирішили орендувати приватний літак, то зробили правильний вибір, але чи варто зупинити свій вибір на лайнерах Hawker?

Приватні літаки пропонують дивовижний комфорт, гнучкість, конфіденційність і безліч інших бонусів. Крім того, джети можуть максимально наблизити вас до того місця, де вам потрібно бути, завдяки можливості використовувати невеликі приватні або регіональні аеропорти.

Як тільки ви вирішите орендувати приватний літак, на порядку денному постане одне рішення: який джет вибрати? У чартерних брокерів так багато варіантів, що якщо ви новачок в цій галузі, то ідея вибору літака може здатися стомлюючою і стресовою. Отже, щоб допомогти вам визначитися, нижче будуть розібрані специфікації і деталі моделей однієї з найпопулярніших марок приватних літаків, Hawker.

Коротка історія Hawker Jet

Бізнес джети Hawker налічують багаторічну історію. Прототип був вперше випущений і відправлений у виробництво на початку 1960-х років. Потім компанія була поглинена і в 1970-х роках стала частиною British Aerospace, а потім і Raytheon в 1993 році. Саме тоді почалися найпродуктивніші роки Hawker.

З 1993 до 2013 року силами Hawker проводилися одні з кращих британських бізнес джетів. Офіційно вся лінійка отримала назву Hawker Business Jet.

В даний час бренд Hawker Jets належить компанії Textron Aviation (яка також володіє брендами Cessna і Beechcraft) зі штаб-квартирою в Вічіте, штат Канзас.

Багато моделей Hawker Business Jet використовуються сьогодні на ринку приватної авіації, особливо в сегментах легких і середніх джетів.

Ось одні з кращих літаків Hawker.

Hawker 400XP

Якщо вам потрібен короткий переліт з однієї точки в іншу, то варто розглянути Hawker 400XP. Це компактне і швидке повітряне судно, а це значить, що ви зможете оперативно дістатися до місця призначення. Завдяки невеликим розмірам ці літаки не мають проблем з доступом до найменших аеродромів.

Читайте также:  После длительного перерыва в авиасообщении Египет принял первый рейс из РФ

Hawker 400XP також відомий як Beechjet 400A, хоча ті екземпляри, що були випущені ближче до 2003 року, будуть мати більше переваг в порівнянні з початковим Beechjet.

Специфікація:

– салон літака може вмістити до восьми пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 700 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 400XP може покрити відстань до 2500 км;

– ширина салону 1,5 м;

– висота салону 2,4 м;

– довжина літака 4,7 м.

Hawker 700A

Hawker 700A – старіший літак, що випускається з кінця 1970-х до початку 1980-х років. І хоча багато літаків були переобладнані для додавання більш свіжого вигляду, естетично вони виглядають старше. Це, однак, не означає, що літаки погані. Вони дуже популярні і затребувані, зокрема, в США, дозволяючи перевозити пасажирів від одного узбережжя Штатів до іншого без необхідності зупинятися на дозаправку.

Можливо, одна з основних переваг даного літака – просторий салон, що дозволяє пасажирам випростатися на повний зріст. Хоча поряд з цим багажний відсік не може похвалитися великими габаритами (про це варто пам’ятати при упаковці валіз).

Специфікація:

– салон літака може вмістити до восьми пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 730 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 700A може покрити відстань понад 3150 км;

– ширина салону 1,8 м;

– висота салону 2,4 м;

– довжина літака 6,5 м.

Hawker 800

Вас зацікавили параметри і можливості моделі 700, але ви хочете щось більш сучасне? Якщо це так, то Hawker 800 може стати оптимальним вибором.

Він випускається з багатьма тих же характеристик, що і старший представник, але новий дизайн робить його набагато більш привабливим з візуальної точки зору. Він швидкий і тихий, і може перетнути територію такої країни, як США.

Читайте также:  В США собрали первые демонстраторы сверхзвукового бизнес-джета S-512

Hawker 800 – один з найпопулярніших бізнес-джетів на ринку приватної авіації. Єдиний недолік, як у Hawker 700, це занадто маленький багажний відсік.

Специфікація:

– салон літака може вмістити до восьми пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 730 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 800 може покрити відстань майже 3850 км;

– ширина салону 1,8 м;

– висота салону 2,4 м;

– довжина літака 6,5 м.

Hawker 800XP

Hawker 800 почав виробництво в 1983 році і знаходиться в провадженні у сьогоднішній день. Однак на ринку ви знайдете оновлену версію 1990-х років – Hawker 800XP. Необхідно знати, що абревіатура «XP» (Extended Performance) означає «Розширена продуктивність». Двигуни були змінені в порівнянні з попередником, що дає йому великі можливості для набору висоти. Більшість з тих, хто для оренди приватного літака вибрав Hawker 800XP, вважають цю модель зручною та економічною.

Специфікація:

– салон літака може вмістити до восьми пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 740 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 800 XP може покрити відстань майже 47 55 км;

– ширина салону 1,8 м;

– висота салону 2,4 м;

– довжина літака 6,5 м.

Hawker 900XP

Цей бізнес-джет може обслуговувати як трансконтинентальні, так і більш короткі рейси. Він розкішний і універсальний. 900XP воліють ті, хто часто подорожують з особистими або діловими цілями.

Специфікація:

– салон літака може вмістити до восьми пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 825 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 900 XP може покрити відстань понад 5200 км;

– ширина салону 1,8 м;

– висота салону 2,1 м;

Читайте также:  Uralhelicom провела первый капремонт вертолета Robinson R66

– довжина літака 6,5 м.

Hawker 1000

А що робити, якщо ви хочете орендувати приватний літак з більшою місткістю або повітряне судно, яке може подолати більшу відстань? Hawker тисячі може бути вашим кращим варіантом.

Цей приватний літак може літати на відстані, що перевищують ті, що обговорювалися вище – дальність його польоту перевищує 4800 км. Це також найбільший з корпоративних джетів сімейства Hawker.

Специфікація:

– салон літака може вмістити до дев’яти пасажирів;

– він рухається зі швидкістю близько 800 км / год;

– в залежності від ваги, приватний літак Hawker 1000 може покрити відстань близько 5500 км;

– ширина салону 2 м;

– висота салону 2,2 м;

– довжина літака 7,6 м.

Висновок

При оренді приватного літака важливо вибрати той лайнер, який відповідає всім вашим потребам. Ви повинні взяти до уваги відстань, яке вам потрібно подолати, кількість пасажирів, які піднімуться з вами на борт, і зручності, які вам необхідні в польоті.

Бізнес джети Hawker підходять під різні пріоритетні вимоги, пропонуючи розкіш, швидкість, відстань, можливості і комфорт. Завдяки цьому ви обов’язково знайдете саме те, що вам потрібно. Так на якому приватному літаку сімейства Hawker ви зупинитеся при підготовці до наступної подорожі?

Шошина Ольга