Бажаєте приватний літак?

У наш час високих комунікацій і мега-швидкісне життя кожну мить на вагу золота. Використовувати час з користю дозволить оренда повітряного транспорту.

У цій сфері була успішною компанія Cofrance Sarl, що пропонує клієнтам таку опцію, як самостійний пошук літака.

А як же може бути інакше в тисячоліття нових технологій? Ось і придумали наші фахівці унікальний пошуковий ресурс, що дозволяє як довідатися про ціни на оренду літака, так і орендувати приватний транспортний засіб з екіпажем. І все це в режимі реального часу. Все дуже просто. Задаємо маршрут, вказуємо час вильоту, орієнтовна кількість пасажирів і тип літака, – і натискаємо на «Пошук».

Якщо ж Ви співпрацюєте з Cofrance Sarl, тоді дана процедура ще простіше і швидше. Для наших клієнтів не потрібна попередня реєстрація на даний сервіс, а тому актуальні пропозиції операторів і ціновий коридор з’являються на екрані комп’ютера максимально швидко. Проаналізувавши всі задані Вами параметри перельоту, система запропонує Вам ідеальну ціну оренди повітряного судна з урахуванням всіх Ваших додаткових переваг. Тільки Ви відправили запит, як він відразу ж опинився у базі всіх зареєстрованих в даній системі операторів. І ось вже на Вашому екрані з’являться абсолютно всі варіанти чартеру, навіть попутка на empty legs. Ви миттєво порівняйте ціни оренди транспортного засобу та побачите технічні характеристики всіх запропонованих моделей, включаючи фото інтер’єру і екстер’єру.

Вибір – найширший. У нашій базі знаходиться понад десятка тисяч літаків. Вибирайте кращий! Довіряйте тільки професіоналам!