Париж захоплений чайками

Відомий неймовірно великою кількістю голубів і горобців місто Париж, здається, тепер захоплений чайками. На дахах будинків, розташованих по берегам Сени, цих птахів стає дуже багато. Їх пронизливі крики доносяться з усіх боків, і вони починають серйозно дратувати жителів.Ось уже близько тридцяти років чайки мають звичку залишати прекрасні узбережжя Франції, щоб сховатися в Парижі. Далеко від морської берегової лінії, яка є їх природним місцем існування, вони з комфортом влаштувалися в столиці і оселилися на берегах Сени. Але що ще гірше для парижан – багато з цих пернатих влаштували свої гнізда на дахах будинків, що є доказом того, що вони не збираються нікуди летіти найближчим часом.
Прибулі в 90-х роках, ці птахи сімейства Laridae починають розмножуватися в самому серці Парижа. За словами вченого-дослідника Жана-Філіпа Сіблі, в місті налічується близько 50 гніздових пар, число яких не має значного збільшення в останні роки. Проте, ці 100 дорослих особин обзаводяться близько 3 курчатами щороку. Цей факт швидко збільшує популяцію цих птахів. Однак, на думку експерта, ми не можемо говорити про вторгнення: «За 15-20 років їх число незаперечно збільшилася, але […] воно залишилося в розумних пропорціях».
Проте, парижани більше не можуть ставитися з гумором до перенаселення і калу цих птахів на вулицях столиці Франції.
Один з місцевих жителів так говорить про ситуацію: «Це справжнє пекло! Істинне лихо, коли чайки починають кричати, і це схоже на плач. Раніше в столиці можна було почути лише цвірінькання горобців вранці – і це був вірний знак початку ранку і пробудження природи. Це було досить приємно. А тепер, ці хрипкі крики чайок перебивають всі інші звуки і дратують всіх навколо! »

Читайте также:  У Бразилії вперше за 3 роки відбулася виставка ділової авіації LABACE 2022

Звідки чайки в Парижі
Але чому чайки переселилися в Париж? Чи не краще їм жити ближче до моря?! Звичайно, так, якби не одне але! Людина порушила екосистему, що призвело до нестачі продовольства на узбережжі. Всеїдні птиці природним чином переселилися до столиці, де багато відходів, якими вони харчуються. Не кажучи вже про те, що в столиці у чайок не так багато ворогів-хижаків, за винятком деяких кішок, які іноді виходять на дах.
«Я не думаю, що збільшення популяції чайок критично», – говорить один з місцевих орнітологів. – І навіть якщо їх число збільшується, ми повинні зберігати спокій і з повагою ставиться до наших «сусідів».
Дійсно, якщо подумати про ситуацію – в Парижі чайкам дійсно краще, ніж в Марселі, де муніципалітет уповноважений піддати евтаназії деяких з цих птахів через неприємності, пов’язаних з їх життєдіяльністю і великою популяцією.

Читайте также:  Втеча росіян з Бразилії - як це було

В гостях у чайок

Якщо ви давно хотіли поспостерігати за життям чайок в їхньому природному середовищі, запрошуємо вас на найпрекрасніше Лазурне узбережжя у Франції прямим приватним рейсом від міжнародного Будинку авіації AVIAV TM (Cofrance SARL). Наші шановні клієнти отримують:

• Привілейовані можливості для безтурботної подорожі: VIP-доступ в аеропорт, прискорені процедури контролю служб безпеки і митного контролю.
• Найкомфортніші умови на борту персонального джета: вихід в інтернет, можливості для розваг або повноцінного відпочинку – на справжніх ліжках.
• Подорож без неприємних сусідів та інших проблем, пов’язаних із затримкою або скасуванням рейсів. Літаки від AVIAV TM вилітають точно в строк і призначений клієнтом час.
• Незалежність від розкладу громадських авіакомпаній і можливість скласти власний графік – приватний літак чекатиме вас в аеропорту.
• Якісне бортове харчування – ресторанне, безглютенове, дитяче та інші варіанти меню на вашу особисту перевагу.
• Привілейований трансфер в і з аеропорту – на вертольоті, на лімузині або іншому представницькому авто.
• Широкий набір додаткових послуг від брокера – оренда житла в пункті призначення, придбання запрошень на знакові заходи.

Читайте также:  Політ на приватному літаку

Знайдіть надійні крила разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!