Приватні перельоти по Європі

Ділова авіація в Європі широко затребувана і користується заслуженим попитом. У країнах більшість аеропортів є міжнародними, що дозволяє орендувати приватні літаки і вільно літати з однієї держави в іншу, виконуючи прямі рейси між містами, навіть якщо вони не передбачені авіакомпаніями.

У наші дні люди все більше цінують час, а оренда приватних літаків стає більш доступною за ціною, особливо якщо замовляти рейси Empty Legs або використовувати економічні моделі повітряних суден. Багато європейців вчиняють саме так і на власному досвіді переконуються, що необов’язково бути олігархом, щоб користуватися послугами бізнес авіації.

Кращий бізнес клас в Європі в секторі ділової авіації надасть міжнародний брокер AVIAV TM (Cofrance SARL). Це лідер приватних перельотів у Франції, Іспанії, Італії, Великобританії та ще ряді країн, який організовує індивідуальні перельоти в будь-яку точку планети на максимально вигідних умовах. Менеджер допоможе вибрати повітряне судно, яке ідеально підходить по бюджету і рівню комфорту або ж знайде економічний рейс Empty Legs.

Як зробити замовлення

Сьогодні, коли люди цінують кожну секунду, було б дивно пропонувати їхати в офіс і укладати договір на приватний переліт. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) дозволяє зробити це дистанційно, а забронювати персональний рейс вдасться безпосередньо на даному сайті. Якщо ви бажаєте зробити замовлення, заповніть форму на верху сторінки, повідомивши:

 • аеропорти відбуття і прибуття,
 • зручні дати і час рейсів,
 • кількість мандрівників.
Читайте также:  Приватні рейси зі Львова в Канни і Сен-Тропе

Система відразу ж запропонує вибрати тип повітряного судна, показавши орієнтовну вартість оренди.

На багато маршрутів сайт відразу показує моделі літаків, які готові відправитися по заданому напрямку. Або ж менеджер AVIAV TM становить для вас індивідуальну пропозицію і надсилає список бізнес-джетів із зазначенням

 • року їх випуску,
 • вартості оренди,
 • місткості,
 • рівня комфорту.

При першій бесіді можна уточнити ціну додаткових послуг, якщо вони вам потрібні, і укласти електронний договір.

Додатковий сервіс

Салон будь-якого бізнес джета значно комфортніше, ніж бізнес клас «Аерофлоту» до Європи, але якщо вам потрібні особливі опції, наприклад спальня, офіс або ванна на борту, то співробітник «Кофранс Сарл» виконує індивідуальний пошук за запитом. За додаткову плату в компанії можна замовити будь-який супроводжучий сервіс:

 • оформлення документів для подорожі,
 • ексклюзивний ланч і напої в польоті,
 • особистий супровід потрібним фахівцем,
 • упаковка і доставка багажу,
 • окрема комфортна зона очікування в аеропорту,
 • автомобіль бізнес-класу в Європі або вертоліт до аеропорту / готелю,
 • бронювання номерів в готелі або оренда вілли,
 • організація елітного відпочинку, а також бізнес-заходів,
 • екскурсії на яхті і багато іншого.
Читайте также:  Falcon 8X долетел до JetExpo

Замовлення всіх послуг в одній компанії одночасно значно скорочує час і витрати. Бездоганна репутація «Кофранс Сарл», орієнтованої на VIP-клієнтів, дозволяє не хвилюватися про організацію будь-якого процесу.

 • Робота під ключ
 • Бережний підхід до замовників
 • Пунктуальність і відповідальність
 • Прозора фінансова політика –

постійні принципи діяльності компанії, процвітаючої на ринку ділової авіації вже більше 12 років.

 

Оренда вертольота

Якщо вас цікавить дешевий бізнес клас в Європу для внутрішніх перельотів, пропонуємо скористатися послугами вертолітного парку AVIAV TM (Cofrance SARL). Повітряні судна підвищеної комфортності готові стартувати в будь-який час за потрібною вам маршруту. «Небесне таксі» обходиться значно дешевше, ніж найм персонального джета: воно ідеально підходить для подорожей на відстані до тисячі кілометрів.

На вертольотах нерідко відбуваються перельоти між країнами і містами Європи, розташованими поруч один з одним. Це значно швидше і зручніше, ніж переміщення на автомобілі або автобусі, адже повітряне судно рухається з великою швидкістю і не застряє в пробках. Зробити замовлення на потрібний маршрут елементарно в будь-який час, лише залиште заявку на даному сайті або самостійно зв’яжіться з представником «Кофранс Сарл».

Читайте также:  Приватна авіація в Одесі

Зробіть свій вибір

Для перельоту на велику відстань, наприклад, Європа – Україна бізнес класом в приватної авіації, завдяки AVIAV TM пропонує літаки будь-якого формату: від економічних чотиримісних «ХондаДжет» до супершвидкісних і мегакомфортних «Гольфстрім» нового покоління. Клієнт сам вибирає модель, яка йому до душі, і подорожує, насолоджуючись свободою і розкішшю.

Навіть для дешевих приватних рейсів «ЕмптіЛегс» AVIAV TM (Cofrance SARL) знаходить літаки, салони яких багаторазово перевищують кращий бізнес клас авіакомпанії. Європа активно користується послугами ділової авіації, орендою економічних літаків і вертольотів, доводячи, що вони вже давно стали доступні людям з достатком трохи вище середнього. Виберіть свій варіант комфортного польоту і подорожуйте з задоволенням.