Кращі авіаційні музеї Росії

Побувати в музеї авіації – це значить зробити подорож в минуле, до тих далеких часів, коли людина тільки ще доторкнулася до мрії піднятися в небо. Громіздкі аероплани, незграбні аеростати, а також перші, здавалося б, важкі і ненадійні моделі літаків представлені в музейних експозиціях під відкритим небом.

Авіаброкер Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує організувати ексклюзивний тур по авіаційним музеям Росії на повітряному судні приватної авіації. Віртуальна подорож допоможе отримати перше уявлення про колекції, але все-таки краще один раз побачити, ніж один раз прочитати.

Моніно, Центральний музей Військово-повітряних сил Росії

Зовсім недалеко від Москви, в оточенні соснових лісів, на просторому аеродромі розташувався один з найбільш значущих в світі авіаційний музей (монінська експозиція, яка налічує майже 40 тисяч предметів і моделей, входить в 15 найбільших авіаційних виставок світу).

Відкритий 60 років тому на базі ремонтних майстерень колишнього військового заводу, музей швидко перетворився в центр культурного життя Підмосков’я, привертаючи увагу радянських і іноземних цінителів авіації. І сьогодні інтерес відвідувачів виставки до експонатів не зник. Знайомство з експозицією дає можливість ближче пізнати бойову техніку часів Другої світової війни, транспортні повітряні судна, авіаційні двигуни всіх епох.

Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує свої послуги з оренди приватних повітряних суден для участі в престижному російському авіасалоні «МАКС-2021», який традиційно проходить в місті Жуковський в Підмосков’ї.

Читайте также:  Унікальний електричний літак Alice від компанії Eviation

 

Кубинка, Музей Повітряно-космічних Сил РФ

Десять хвилин польоту – і мандрівники потраплять ще в один підмосковний авіаційний музей поруч з авіабазою Кубинка, де знаходяться російські пілотажні групи “Російські витязі» і «Стрижі». У колекції музею сотні експонатів: штурмовики, бомбардувальники, винищувачі, військові вертольоти.

У 2010 році експозиція музею поповнилася виявленими пошуковими системами на острові Ітуруп в Сахалінській області фрагментами літаків Пе-2 і Bell P-63 «Королівська кобра».

 

Санкт-Петербург, Музей морської авіації Військово-морського флоту Росії

Серед сотень петрбурзьких музеїв сховався Музей морської авіації, який відзначив у 2018 році своє двадцятиріччя. Експозиція була створена руками ентузіастів, в її основі – цінні особисті речі прославлених льотчиків і конструкторів морської авіації, в тому числі маршала авіації І. Борзова. У планах організаторів музею – поповнення фондів зразками авіаційної техніки.

Оренда приватного літака через авіаброкера Aviav TM (Cofrance SARL) дозволить з комфортом здійснити пізнавальний тур по музеях Санкт-Петербурга і його околицям.

Ульяновськ, Народний музей історії цивільної авіації

На 18 гектарах розкинулася експозиція авіаційної техніки з 4 тисяч літаків і вертольотів. Самі старовинні експонати – сільськогосподарський біплан М-15 і моноплан Ант-4 1925 року випуску, за ними по хронології слід випущений відразу після Другої світової війни Мі-1. За кожним повітряним судном – роки польотів і багата насичена подіями історія. Так, в Ульяновському музеї навіки визначено літак Ту-134, герой зйомок фільму «Пригоди італійців у Росії».

Читайте также:  Втеча приватним літаком: порятунок з еміграційної в'язниці США

На окремому майданчику виставлені гвинтокрилі машини: вертольоти моделей Мі-1, -2, -6, -8. Увагу відвідувачів привертає легендарний «кукурузник», По-2, тісно пов’язаний з історією нашої країни.

 

Енгельс, Музей Дальньої авіації

У Саратовській області, в тридцяти кілометрах від місця приземлення Ю.А. Гагаріна на аеродромі військової бази створено музей Дальньої авіації під відкритим небом. На місцевому аеродромі в 1930-і роки була відкрита льотна школа, в якій навчалися літати пілоти декількох повітряних підрозділів, в тому числі три жіночих авіаполки під керівництвом легендарної льотчиці Марини Раскової.

У 1960-і роки на території аеродрому проходили тренування майбутніх космонавтів, сьогодні експозиція складається з 14 літаків дальньої авіації (літак-розвідник Ту-22, бомбардувальники Ту-160, Ту-95 МС, Ту-95 К2 «Кама», літак-танкер ЗМС-2, транспортник Ан-12А) і декількох крилатих ракет.

Aviav TM (Cofrance SARL) готовий організувати переліт з м Енгельса до місця приземлення першого космонавта світу Ю.А. Гагаріна з панорамним туром над Волгою.

 

Архангельськ, Музей авіації Півночі

На території аеропорту Талагі, під Архангельськом, Музей авіації Півночі представляє цікаву експозицію, що розповідає про історію радянської авіації на березі Білого моря. У фондах музею понад двадцять тисяч експонатів: особисті речі і документи льотчиків різних часів, моделі авіаційної техніки, унікальна до колекція значків і нагород з авіації. Окремий розділ присвячений розвитку космонавтики на Російській Півночі.

Читайте также:  10 правил етикету в приватній авіації

Парк Патріот, Центральний музей Повітряно-космічних сил Росії

На 2020 рік планується відкриття великого, що не має аналога в світі, «Центрального музею Повітряно-космічних сил Росії» в парку «Патріот». Загальна площа експозиції під відкритим небом складе 25 тисяч квадратних метрів. В основі колекції – експонати з музею в Кубинці, поруч з яким і розташований новий парк. Крім авіаційного музею, на території парку будуть створені тематичні експозиції також під відкритим небом, присвячені всім родам військ. Це дозволить проводити різні театралізовані і масово-спортивні заходи.

Приватний літак від Aviav TM (Cofrance SARL) з максимальним комфортом доставить пасажирів до території парку «Патріот», допоможе з розміщенням в готелі та організацією цікавої екскурсійної програми.